ChatGPT اکنون به عنوان یک برنامه iOS در دسترس است. این برنامه رایگان است و تمام ویژگی هایی را که در نسخه وب خواهید یافت ارائه می دهد.

چرا ما اهمیت می دهیم. ChatGPT به یک ابزار ضروری و محبوب برای چندین SEO، بازاریابان جستجو و تولیدکنندگان محتوا تبدیل شده است. اکنون می‌توانید در هر زمان و هر کجا که بخواهید از آن استفاده کنید، همگی با حفظ تاریخچه خود. به علاوه، رابط برنامه کمی کاربرپسندتر از استفاده از ChatGPT در مرورگر تلفن همراه به نظر می رسد.

به علاوه. برای دسترسی به مدل GPT-4 آن و همچنین سایر ویژگی های پلاس، باید در ChatGPT Plus مشترک شوید.

ورودی صدا. این اپلیکیشن همچنین از سیستم تشخیص گفتار OpenAI به نام Whisper برای فعال کردن ورودی صوتی استفاده می‌کند. گزارش های اولیه نشان می دهد که این ویژگی کمی باگ است.

فعلا فقط آمریکا این برنامه ابتدا برای کاربران آمریکایی عرضه می شود، سپس در هفته های آینده به کشورهای بیشتری گسترش می یابد.

ChatGPT در Android “به زودی”. OpenAI گفت که به زودی یک برنامه برای کاربران اندروید ارائه می شود.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

دنی گودوین

دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به عنوان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آخرین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آخرین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (از سال 2017 تا 2022)، مدیر مدیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر Search بوده است. ساعت موتور (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *