خط تولید با 100 میلیون تومان سرمایه گذاری و کسب و کار با 100 میلیون تومان (1) کسب و کار با سرمایه کم

آیا اقتصاد کند است، تورم بالا یا رکود کامل؟ ممکن است به دنبال کسب درآمد اضافی و ایده برای شروع کار با سرمایه کم باشید. ممکن است دریابید که برخی از بهترین کسب وکارهایی که با پول کم می توان شروع کرد، ایده ایجاد کسب و کار با سرمایه کم آسان تر از آنچه فکر می کنید قابل راه اندازی هستند. با کمتر از 100 میلیون تومان، می توانید یک شغل جانبی داشته باشید که به کاهش هزینه های اضافی یا قیمت های رو به افزایش کمک کند.

انواع کسب و کار با سرمایه کم

انواع مشاغل خانگی با سرمایه کم و حتی کسب درآمد اینترنتی وجود دارد که می توانید شروع کنید.

ما قبلا در مقاله کسب و کار با 100 میلیون تعدادی ایده به شما معرفی کردیم اما اینجا

1. خدمات حسابداری

برای ایجاد شغل پردرآمد با سرمایه کم در زمینه حسابداری به طور فنی، شما فقط به دیپلم دبیرستان نیاز دارید تا به عنوان حسابدار کار کنید، بنابراین این ایده کسب وکار کوچک برای هر کسی قابل دسترسی است. می توانید دوره هایی در یک کالج محلی بگذرانید یا کلاس های آنلاین پیدا کنید تا یاد بگیرید چه باید بکنید و یک گواهی دریافت کنید.پیدا کردن کار قراردادی به عنوان حسابدار نیاز به کمی تلاش در بازاریابی خودتان در سایت هایی مانند Upwork، شبکه های اجتماعی یا حتی روش های سنتی، مانند قرار دادن آگهی در روزنامه محلی دارد. به طور کلی، می توانید بین ۲۰ تا ۶۰ دلار در ساعت، بسته به محل و تجربه خود، شارژ کنید.

آنچه نیاز دارید:

نرم افزار حسابداری، مجوز شرکت با مسئولیت محدود (LLC)، بیمه مسئولیت حرفه ای، وب سایت حرفه ای.

2. کسب و کار کوچک تدریس خصوصی

انتخاب دیگری که نیاز به تحصیلات عالی ندارد (اگرچه کمک می کند) و جزو انواع کسب و کار کوچک حساب می شود، کار به عنوان معلم خصوصی در هر موضوعی است که در آن تخصص دارید. تا زمانی که دیپلم دبیرستان داشته باشید، می توانید با دانش آموزانی که در موضوعات خاص مشکل دارند کار کنید. جایی که کار می کنید بستگی به شما و دانش آموز (و والدین آنها) دارد؛ می توانید در خانه خودتان تدریس کنید یا به خانه آنها یا کتابخانه بروید تا با هم کار کنید.

برای معرفی خود، از شبکه های اجتماعی برای گسترش کلام استفاده کنید؛ به گروه های فیسبوک و Nextdoor بپیوندید تا با خانواده های محلی ارتباط برقرار کنید. یک وب سایت ایجاد کنید که شامل یک تقویم باشد که دانش آموزان یا والدین بتوانند زمانی با شما رزرو کنند. محدوده قیمت متوسط برای تدریس خصوصی متغیر است، اما ۲۰ تا ۱۰۰ دلار معمول است.

حتما بخوانید: کسب و کار با 1 میلیارد

آنچه نیاز دارید:

یک وب سایت، مجوز شرکت با مسئولیت محدود، دفتر خانگی

هزینه تقریبی:

۲۵۰ دلار؛ ۳۰ دلار در ماه (هزینه های مداوم)

انتخاب هوشمندانه نرم افزار حسابداری: کلید نظم و رونق کسب و کار شما!

3. کسب و کار با سرمایه کم در زمینه مشاوره

مشابه معلم خصوصی، مشاور نیز جزو انواع کسب و کارهای کوچک محسوب می شود است. تفاوت اصلی این است که به عنوان مشاور، احتمال دارد توسط یک حرفه ای یا یک کسب وکار برای راهنمایی استخدام شوید. به طور معمول، مشاوران دارای مدرک دانشگاهی و تجربه زیادی هستند (یا تجربه ای که معادل یک مدرک است). برای ایجاد درآمد با سرمایه کم به عنوان مشاوره کسب و کار شبکه سازی بهترین راه برای پیدا کردن قراردادها به عنوان مشاور است. از شبکه های اجتماعی حرفه ای مانند LinkedIn استفاده کنید، به رویدادهای شبکه سازی محلی برای حرفه ای ها بروید و با همکاران قبلی در تماس باشید.

باید طراحی وب سایت شخصی خود را با اطلاعات تماس به روز نگه دارید. هزینه های مشاوره بسیار متغیر است، بسته به زمینه تخصص شما، بنابراین نرخ شما ممکن است ۱۰۰ دلار در ساعت یا ۵۰۰ دلار در ساعت باشد.

آنچه نیاز دارید:

کارت های ویزیت حرفه ای، یک وب سایت، مجوز شرکت با مسئولیت محدود

هزینه تقریبی:

۵۰۰ دلار؛ ۳۰ دلار در ماه (هزینه های مداوم)

4. خدمات تحویل و حمل و نقل

یکی از بهترین ایده ها برای شروع کار با سرمایه کم خدمات حمل و نقل و تحویل است. اگر به دنبال کسب درآمد اضافی بعد از کار یا در بین شغل ها هستید، کار برای یک سرویس تحویل، مانند Uber، Lyft، Grubhub یا DoorDash می تواند کمک کند. در حالی که لازم نیست برای شغل جانبی خود یک شرکت با مسئولیت محدود تشکیل دهید، ممکن است برای محافظت از مسئولیت شخصی تان مفید باشد. علاوه بر این، هزینه های ماهانه زیادی وجود دارد (نگهداری، بیمه، سوخت) که می توانید در مالیات خود بنویسید.خبر خوب این است که تمام چیزی که برای کار در یک سرویس اشتراک سواری یا تحویل غذا نیاز دارید، یک وسیله نقلیه، زمان، یک تلفن همراه و یک سابقه رانندگی پاک است. حتی نیازی به سرمایه گذاری در بازاریابی خودتان ندارید. بر اساس اطلاعات Uber، شما می توانید با رانندگی ۲۰ ساعت در هفته حدود ۴۰۰ دلار در هفته درآمد داشته باشید.

آنچه نیاز دارید:

وسیله نقلیه، سابقه رانندگی پاک، گواهینامه رانندگی، تلفن همراه، بیمه خودرو

هزینه تقریبی:

۵۰۰ دلار در ماه (با فرض هزینه های اجاره خودرو، بیمه، تلفن همراه و نگهداری خودرو)

5. فروشگاه آنلاین شاپ برای ایجاد درآمد با سرمایه کم

نوبت به بهترین ایده راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم است! طراحی سایت فروشگاهی یا فروشگاه آنلاین شاپ! بسیاری از افراد با فقط یک محصول یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنند. نیازی به داشتن مهارت فنی یا آموزش تخصصی برای موفقیت به عنوان یک فروشنده آنلاین نیست، اما داشتن تجربه بازاریابی و فروش مفید است. برای شروع، باید یک محصول یا محصولات مورد نظر خود را برای فروش پیدا کنید، یک نام تجاری خوب انتخاب کنید و یک وب سایت بسازید.باید یک نام دامنه بگیرید، وب سایت بسازید و سپس محصولات خود را بازاریابی کنید.

بازار کار دیجیتال مارکتینگ بسیار عالی است و این احتمالاً یکی از کسب وکارهایی است که راه اندازی آن پیچیده تر است، اما اگر موفق باشید، می تواند جایگزین شغل تمام وقت شما شود. به یاد داشته باشید که یک فروشگاه آنلاین دارای هزینه های مداوم زیادی است، از نگهداری وب سایت و تبلیغات دیجیتال تا بازاریابی ایمیلی خدمات سئو سایت فروشگاهی و هزینه های تراکنش.

آنچه نیاز دارید:

یک وب سایت تجارت الکترونیک، محصولات برای فروش، آدرس ایمیل حرفه ای، نام دامنه و خرید سرور، مجوز کسب وکار، پردازشگر پرداخت، شناسه مالیات بر فروش

هزینه تقریبی:

۵۰۰ دلار؛ ۵۰ دلار در ماه (هزینه های مداوم)

معرفی کسب و کار با سرمایه کم مشاغل کوچک پردرآمد

6. خدمات تمیزکاری استخر

بهترین شغل پردرآمد با سرمایه کم در مناطق گرم، معمول است که خانه ها استخر داشته باشند و استخرها نیاز به خدمات سالیانه دارند.

شما نیاز به دانش در مورد مواد شیمیایی استخر و نحوه صحیح تصفیه استخر دارید تا آن را تمیز نگه دارید، اما باید بتوانید خودتان را در این زمینه آموزش دهید. حداقل، نیاز به مهارت های پایه ریاضی دارید تا بفهمید چه مقدار ماده شیمیایی برای اندازه های مختلف استخر نیاز است.شروع کار با خدمات تمیزکاری استخر نیاز به تهیه تجهیزات، مواد شیمیایی و داشتن وسیله نقلیه برای حمل این وسایل از استخر به استخر دارد. می توانید خودتان را در سایت هایی مانند Angi و Thumbtack یا در شبکه های محلی مانند Nextdoor یا گروه های فیسبوک بازاریابی کنید. به طور معمول، کسب وکارهای استخر ماهیانه ۸۰ تا ۱۵۰ دلار شارژ می کنند که شامل خدمات هفتگی برای هر استخر است.

آنچه نیاز دارید:

تجهیزات استخر، مواد شیمیایی، بیمه کسب وکار کوچک، تشکیل LLC، نرم افزار فاکتورگیری، وسیله نقلیه

هزینه تقریبی:

۷۵۰ دلار؛ ۱۰۰ دلار در ماه (هزینه های مداوم)

7. خدمات طراحی گرافیک

اگر به دنبال ایده هایی برای کسب و کار خانگی هستید طراحی و ادیت یا ویرایش تصاویر و ویدئو ها و به طور کلی امور گرافیکی پیشنهاد خوبی است!

اگر مهارت هنری دیجیتالی دارید، می توانید یک کسب وکار طراحی گرافیک را از خانه شروع کنید. باید مشتری پیدا کنید، اما می توانید این کار را از طریق وب سایت هایی مانند Fiverr یا Upwork انجام دهید. به علاوه، می توانید بر روی شبکه سازی و تبلیغات دهان به دهان تکیه کنید، بنابراین از شبکه های اجتماعی استفاده کنید یا کارت های ویزیت حرفه ای تهیه کنید تا وقتی موضوع پیش آمد، آنها را پخش کنید.

علاوه بر نرم افزار طراحی گرافیک مانند Adobe Photoshop یا Canva، باید یک وب سایت نمونه کار ایجاد کنید تا مهارت های طراحی خود را نشان دهید. می توانید یک وب سایت شخصی یا یک سایت کسب وکار برای فروش خدمات ایجاد کنید – هر دو گزینه نسبتاً مقرون به صرفه هستند اگر یکی از بهترین سازندگان وب سایت با ویژگی های مورد نیاز را انتخاب کنید. طراحی گرافیک می تواند حدود ۲۵ دلار در ساعت درآمد داشته باشد.

آنچه نیاز دارید:

یک وب سایت، نرم افزار طراحی گرافیک، کارت های ویزیت، مجوز کسب وکار

هزینه تقریبی:

۲۵۰ دلار؛ ۳۰ دلار در ماه (هزینه های مداوم)

8. کسب وکار نگهداری از حیوانات خانگی

عشق خود به حیوانات را به کسب وکاری تبدیل کنید که می تواند مقداری پول برای شما به ارمغان بیاورد. بسیاری از افراد به صورت دوره ای به خدمات نگهداری از حیوانات خانگی نیاز دارند و شما می توانید خانه خود را به سگ ها، گربه ها، پرندگان و سایر حیواناتی که نیاز به مراقبت دارند، باز کنید. ممکن است نیاز به یادگیری برخی آموزش های تخصصی مانند CPR حیوانات و نحوه تجویز دارو به انواع مختلف حیوانات داشته باشید.

مطمئن شوید که بیمه نگهداری از حیوانات خانگی را دریافت می کنید تا خود را محافظت کنید و خانه خود را برای حیوانات ایمن کنید. چندین راه برای معرفی خود وجود دارد از جمله قرار دادن پوسترها در اطراف محله یا پیوستن به سایت هایی مانند Care.com یا Rover.com. اگر مستأجر هستید، این شغل جانبی احتمالاً برای شما مناسب نیست.

آنچه نیاز دارید:

خانه با حیاط، بیمه نگهداری از حیوانات خانگی، پوسترها، یک وب سایت

هزینه تقریبی:

۳۵۰ دلار؛ ۶۰ دلار در ماه (هزینه های مداوم)

9. مدیریت املاک

چندین راه برای ورود به مدیریت املاک وجود دارد: پیدا کردن کار پاره وقت به عنوان مدیر املاک یا شروع کسب وکار مدیریت املاک خود. لازم نیست کسب وکاری باشد که در آن مالک املاکی که مدیریت می کنید باشید، بلکه می توانید خدمات خود را به عنوان واسطه برای اتصال پیمانکاران با ساکنان ارائه دهید یا کارها را خودتان انجام دهید.

اگرچه نیازی به مدرک تحصیلی نیست، در برخی ایالت ها برای کار به عنوان مدیر املاک باید مجوز داشته باشید، بنابراین قبل از ورود به این خط کار تحقیق کنید. می توانید خدمات خود را به صاحبان خانه هایی که می خواهند خانه های خود را اجاره دهند یا کسانی که از خدماتی مانند Airbnb یا Vrbo استفاده می کنند، ارائه دهید.

آنچه نیاز دارید:

ممکن است نیاز به مجوز داشته باشید، مجوز کسب وکار، یک وب سایت، کارت های ویزیت

هزینه تقریبی:

۷۰۰ دلار؛ ۳۰ دلار در ماه (هزینه های مداوم)

10. مربی شخصی

اگر در زمینه تغذیه و تناسب اندام مهارت دارید، می توانید آن را به یک شغل یا شغل جانبی تبدیل کنید. مردم اغلب به دنبال مربیان شخصی هستند تا به آنها کمک کنند به فرم برسند و شما لزوماً نیازی به مدرک پیشرفته برای این کار ندارید. داشتن مدرک در علوم ورزشی یا گواهی در تناسب اندام می تواند مفید باشد (گواهی های متعددی وجود دارد که می توانید دریافت کنید).می توانید این کسب وکار را با پول کم شروع کنید – به خصوص در مورد هزینه های مداوم. باید به شدت در نظر بگیرید که برای یک LLC ثبت نام کنید و بیمه کسب وکار مربی شخصی بگیرید تا دارایی های خود را محافظت کنید. میزان هزینه ای که برای بازاریابی می کنید به مسیری که می خواهید بروید بستگی دارد. از شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوا، بازاریابی ایمیلی یا تبلیغات دیجیتال استفاده کنید تا کلمه را پخش کنید و شروع به درآمدزایی ۲۰ دلار یا بیشتر در ساعت کنید.

آنچه نیاز دارید:

گواهی ها، ثبت LLC، یک وب سایت، نرم افزار بازاریابی ایمیلی، بیمه مربی شخصی

هزینه تقریبی:

۸۵۰ دلار؛ ۶۰ دلار در ماه (هزینه های مداوم)

11. خدمات شستشوی خودرو خودکار یا موبایل

یک کسب وکار عالی برای آخر هفته ها با پول کم، خدمات شستشوی خودرو خودکار است. تمام چیزی که نیاز دارید تهیه یک جاروبرقی تر/خشک، یک فشارشوی، یک بافر، پاک کننده ها و حوله های میکروفایبر است. علاوه بر لیست تجهیزات، باید بیمه کسب وکار شستشوی خودرو را در نظر بگیرید.باید کلمه را در مورد کسب وکار موبایل خود پخش کنید، بنابراین بهتر است اطلاعات کسب وکار خود را به پروفایل کسب وکار گوگل، Bing Places و سایر دایرکتوری های محلی ارسال کنید. حتماً یک وب سایت با حداقل اطلاعات تماس خود داشته باشید، اما می توانید یک وب سایت با قرار ملاقات ها نیز راه اندازی کنید تا مشتریان بتوانند راحت تر با شما زمان بگیرند.

آنچه نیاز دارید:

تجهیزات شستشوی خودرو، یک وب سایت، بیمه کسب وکار کوچک، تشکیل LLC

هزینه تقریبی:

۸۰۰ دلار؛ ۶۰ دلار در ماه (هزینه های مداوم)

12. کسب وکار دراپ شیپینگ

اگر شروع یک فروشگاه آنلاین به نظر شما یک سرمایه گذاری بزرگ از نظر زمان و پول است، شروع یک کسب وکار دراپ شیپینگ را در نظر بگیرید. دراپ شیپینگ نیاز به نگهداری موجودی در دست یا در انبار ندارد – شما به سادگی محصولات را با تخفیف خریداری می کنید و به محض فروش آنها، تولیدکننده یا تأمین کننده محصولات را به نمایندگی شما ارسال می کند.می توانید یک وب سایت برای نمایش محصولات خود ایجاد کنید یا یک بازار مانند آمازون یا eBay را انتخاب کنید. هنوز هم مهم است که زمان و تلاش خود را برای موفقیت به کار ببرید و بیشتر این کار از طریق بازاریابی، انتخاب محصولات مناسب برای فروش و ایجاد لیست ها خواهد بود.

آنچه نیاز دارید:

تأمین کننده دراپ شیپینگ، یک وب سایت، مجوز کسب وکار، شناسه مالیات بر فروش، پردازشگر پرداخت

هزینه تقریبی:

۱۰۰ دلار؛ ۳۰ دلار در ماه (هزینه های مداوم)

13. مشاوره سئو و خدمات سئو سایت

مشاوران سئو خدمات بهینه‌سازی موتور جستجو را ارائه می‌دهند. این یکی از کسب‌وکارهای پرطرفدار است که واقعاً می‌تواند در مقیاس کوچک شروع شود. در دنیای امروز، رقابت شدیدی بین تمامی شرکت‌ها و شخصیت‌های برجسته وجود دارد که می‌خواهند بیشتر از دیگران در فضای آنلاین دیده شوند. در اینجا است که مشاوران سئو وارد عمل می‌شوند. آن‌ها می‌دانند چگونه با استفاده از جدیدترین ابزارها و استراتژی‌ها ترافیک ارگانیک بیشتری به وب‌سایت شما بیاورند.

خدمات سئو سایت به طور کلی بسیار سودآور هستند، زیرا موتورهای جستجو همیشه در حال تغییر و تحول هستند و بنابراین، تقاضای زیادی برای مشاوران سئو وجود دارد. بنابراین، اگر شما یک کارشناس سئو هستید، می‌توانید به راحتی کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید به جای اینکه برای یک شرکت یا آژانس کار کنید. تنها چیزی که نیاز دارید، سرمایه‌گذاری در بازاریابی، آموزش و سازماندهی کسب‌وکار است تا از این کسب‌وکار سود ببرید.

کلام پایانی

ما در این مقاله از سایت محتوا مارکتینگ بهترین کارها با سرمایه کم و بهترین ایده ها برای راه اندازی کسب و کار کوچک با سرمایه کم برای کسانی که می پرسند چه شغلی راه بندازم؟ چ کسب و کاری راه بندازم؟ رو معرفی کردیم و توضیح دادیم! امیدوارم این مقاله مشکل و سوالات شما را رفع کند.

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *