به عنوان بخشی از این برنامه، به دریافت کنندگان کمک هزینه، حمایت از شریک اختصاصی، سرمایه اولیه سرمایه گذاری شده در توسعه کانال هایشان، و فرصتی برای شرکت در آموزش های سفارشی، کارگاه ها و برنامه های شبکه ارائه می شود.

با کلاس آشنا شوید. یکی از سازندگان کلاس 2023، جاسمین تیلور است بدها و بودجه ها. تیلور به عنوان فردی که در فقر بزرگ شده است و سواد مالی به او یاد نداده است، با اوج و فرودهای آزاد شدن از نظر مالی شریک است. یاسمین به زنان دیگر می آموزد که چگونه از طریق ابزار و مربیگری کنترل امور مالی شخصی خود را در دست بگیرند. تیلور درباره اینکه بخشی از کلاس یا سازندگان جدید است، می گوید:

«این صندوق می‌خواهد تجارت من را به روی فرصت‌های زیادی باز کند. قرار گرفتن در معرض همه چیز است و یوتیوب برای قادر ساختن سازندگان سیاه پوست برای رشد پلت فرم خود شگفت انگیز است. این تجربه به کسب و کار و برند من امکان کسب درآمد و رشد بیشتر را می دهد. من برای شروع بسیار هیجان زده هستم. بخش عمده ای از برند من آموزش و اطلاع رسانی است، قرار گرفتن در معرض کانال بیشتر به این معنی است که می توانم به زنان بیشتری دسترسی داشته باشم و به نوبه خود به زنان بیشتری کمک کنم تا کنترل امور مالی شخصی خود را در دست بگیرند.

تبریک، یاسمین!

سایر سازندگان موجود در کلاس جدید عبارتند از:

  • استودیو جیبی. جیبی یک مربی تناسب اندام گیاهی و ایجاد کننده محتوای سبک زندگی است که دوست دارد نکات بهداشتی را با مخاطبانش به اشتراک بگذارد.
  • Smokin’ & Grillin با AB (آرون براون). آرون براون به یوتیوب رفت تا ویدئوهای آشپزی ساده ای را از آشپزخانه اش به اشتراک بگذارد. ماهیت مثبت و الهام بخش ویدیوهای او به او کمک کرد تا طرفداران زیادی پیدا کند.
  • BeautifulBrwnBabyDol (دکتر نینا الیس-هروی). کانال YouTube دکتر نینا حول محور ارائه راه‌حل‌های سبک زندگی در دنیای واقعی است که نشان‌دهنده داشتن یک زندگی متعادل از نظر ذهنی، جسمی، معنوی و عاطفی از طریق گفتگوهای شفاف، داستان‌گویی، و آموزش‌هایی است که به زیبایی، تناسب اندام و سلامت روانی اختصاص دارد.
  • iBelongOutdoors (امانوئل ویلیامز). عشق ویلیامز به بیرون بودن در آب، او را تحت تأثیر قرار داد تا یک کانال پر انرژی و ماجراجویانه یوتیوب ایجاد کند که محتوای سرگرم کننده و الهام بخش روی آب تولید می کند.

عمیق تر حفاری کنید. با بقیه کلاس 2023 در وبلاگ یوتیوب. ویدیوهای کلاس را بررسی کنید اینجا.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر علاقه مند به شرکت در کلاس آینده هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه درخواست با ما همراه باشید. در ضمن، به همه سازندگان کلاس 2023 تبریک می گویم! اگر می‌خواهید از سازندگان حمایت کنید، در کانال‌های YouTube آنها مشترک شوید و با استفاده از دکمه Super Thanks، حمایت خود را نشان دهید!


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

نیکول فارلی

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *