WriterAccess یک لوگو و هویت برند جدید راه اندازی می کندمقاله توسط سایت محتوا مارکتینگ

در بهار 2022، ما در محتوا مارکتینگ قطعه بزرگی به تلاش های خود برای ارائه یک راه حل بازاریابی کامل به مشتریان در سراسر جهان اضافه کردیم.

ما WriterAccess را خریداری کردیم، یک بازار استعداد مستقر در ایالات متحده که خدمات نوشتن حرفه ای را به طیف گسترده ای از مشتریان ارائه می دهد.

تناسب کامل بود. WriterAccess یک سیستم نوآورانه دارد که نویسندگان، ویراستاران، طراحان و استراتژیست های دیجیتالی ماهر را با مشتریانی که به محتوای باکیفیت نیاز دارند، اعم از انتشارات مطبوعاتی، پست های وبلاگ، کتاب های الکترونیکی، پست های رسانه های اجتماعی یا بسیاری از تخصص های نوشتاری دیگر، متصل می کند. WriterAccess انواع کمک های خلاقانه را به مشتریان تجاری خود ارائه می دهد، از جمله راهنمایی SEO و استراتژی های دیجیتال کلی.

این شرکت در سال 2010 شروع به کار کرد و به طور مرتب برای نوآوری شناخته شده است. همچنین برای قرار دادن سالانه موفق شناخته شده است کنفرانس بازاریابی محتوا که بازاریابان را از سراسر جهان جذب می کند.

افزودن WriterAccess به مجموعه محصولات ما به خوبی دامنه محتوا مارکتینگ را در ایالات متحده گسترش داد و اندازه جامعه سازندگان ما را در سراسر جهان افزایش داد. مهمتر از آن، ابزارهای مؤثرتری را نیز فراهم می کند که می توانیم به مشتریان خود ارائه دهیم تا به آنها کمک کنیم تجارت بهتری انجام دهند و چالش های متعدد در استراتژی های بازاریابی محتوای خود را حل کنند.

ظاهر جدید، همان ماموریت

با این حال، اگرچه افزوده ارزشمندی بود، اما WriterAccess هنوز به نظر نمی‌رسید که بخشی از خانواده محتوا مارکتینگ باشد.

به همین دلیل است که در آغاز سال 2023، ما تغییرات مفیدی در آن ایجاد کردیم سایت WriterAccess و پلتفرم، با لوگوی جدید و هویت برند جدید شروع می شود.

لوگوی جدید WriterAccess با هویت نام تجاری محتوا مارکتینگ ما و سایر محصولات ما در دسترس مشتریان در سراسر جهان است. رنگ اصلی لوگوی جدید از سبز به آبی تغییر کرد و از تایپوگرافی پیش فرض برند ما استفاده کرد.

ما مراقب بودیم که در حین برقراری ارتباط با تغییر، اطمینان حاصل کنیم که نام تجاری برای محتوای Rock و مخاطبان WriterAccess موجود قابل تشخیص است. با شروع با لوگو، می‌خواستیم همه بدانند که اتفاقات هیجان‌انگیزی در حال رخ دادن است و چیزهای عالی‌تری در سال 2023 و بعد از آن در راه است.

با نگاه به آینده

در نهایت، هدف ما راه‌اندازی یک راه‌حل همه‌جانبه برای مقیاس‌پذیری و موفقیت بازاریابی محتوا به نام Content Cloud است. بهترین ابزارها را در میان تمام محصولات امضا شده ما، چیزی که «تیم ستاره‌ها» می‌نامیم، برای حل چالش‌های بازاریابی متعدد در اختیار آنها قرار می‌دهد.

Content Cloud منبع عالی برای اطمینان از ایجاد، مدیریت و توزیع آسان و کارآمد محتوای شما است. با WriterAccess بازار مبتنی بر هوش مصنوعی، می‌توانید محتوای با کیفیت بالا را با کمک یک جامعه آزاد جهانی بررسی‌شده ایجاد کنید. سپس می‌توانید به لطف استودیو – پلتفرم مدیریت منابع بازاریابی ما – بین تیم یا آژانس خود همکاری کنید و مطمئن شوید که همه پروژه‌ها به طور مؤثر، به موقع و با بودجه اجرا می‌شوند.

در نهایت، زمانی که نوبت به دیده شدن محتوای شما می‌رسد، Stage یک راه‌حل بهینه سئو برای انتشار پست‌ها در وردپرس ارائه می‌دهد و Ion به بازاریابان قدرت می‌دهد تا با استفاده از یک تعامل بدون کد و مبتنی بر داده، مشتریان را با کیفیت بالا درگیر کنند، هدف قرار دهند و تبدیل کنند. پلت فرم تولید محتوا

Content Cloud ما پلتفرم همه کاره شما برای مقیاس پذیری و موفقیت بازاریابی محتوا است. این یک بازار استعداد جهانی برای ایجاد محتوا با ابزارهای قدرتمند برای مدیریت گردش کار شما در حالی که هر مرحله از فرآیند بازاریابی محتوا را بهبود می بخشد، ترکیب می کند.

Content Cloud شامل یک اکوسیستم جهانی از شرکای تایید شده، خدمات حرفه ای، و یک مرکز آموزشی قوی برای ارائه بازاریابی بهتر و بازگشت سرمایه برتر است.

هنگامی که به یکی از محصولات موجود در Content Cloud ما وارد شدید، می‌توانید به همه محصولات دیگر مجموعه دسترسی پیدا کنید، بنابراین کاربران به راحتی می‌توانند بین محصولات جابجا شوند. همچنین یک سیستم صورتحساب متمرکز ارائه خواهد کرد.

هنوز در تابلوی طراحی یک سیستم تحلیلی یکپارچه وجود دارد که به مشتریان اجازه می‌دهد سفر خود را از یک “ایده محتوای خوب” تا یک نتیجه کاملاً اجرا شده دنبال کنند. جزئیاتی در مورد مخاطب، فرآیند، و بازگشت سرمایه برای کل پروژه، و همچنین اجرای تک تک محتواها ارائه می دهد. این دانش عمیق می‌تواند به بهبود کارایی کلی پروژه‌های آینده کمک کند و به نقاط قوی‌تر و ضعیف‌تر و بهترین زمینه‌ها برای بهینه‌سازی در استراتژی محتوای شما اشاره کند.

ما همچنین ابزارها و ویژگی‌های دیگری مانند قابلیت‌های بیشتر هوش مصنوعی و پورتال White Label بهبودیافته را در نظر می‌گیریم. ما ایجاد کتاب‌های الکترونیکی را با فرآیندی دقیق‌تر آسان‌تر می‌کنیم، و در آینده، ما هیجان‌زده‌ایم که توانایی ارائه ویدیو، اینفوگرافیک و سایر انواع رسانه‌های بصری به مشتریان را از طریق WriterAccess آغاز کنیم.

با ارائه راه‌حل‌های بسیار، ما می‌خواهیم تنها ارائه‌دهنده مشتریان خود باشیم، به‌جای اینکه برای نیازهای متعدد به چندین فروشنده مراجعه کنند، فروشگاهی یک‌جا برای همه نیازهای خلاقانه‌شان.

افکار نهایی

اگر نمی توانید بگویید، من و بقیه اعضای تیم محتوا مارکتینگ مشتاقانه منتظر آینده هستیم، به خصوص اکنون که WriterAccess با سایر محصولات ما و گام های بعدی ما به سمت اکوسیستم Content Cloud یکپارچه تر شده است.

این اکتساب نه تنها پایگاه استعدادهای ما را افزایش داده و به ما امکان ارائه محصولات جدید را می دهد، بلکه مجموعه بزرگتری از خدمات را به مشتریان خود می دهد تا به آنها در جهت های بیشتر کمک کند. به محتوای Rock صدایی قوی‌تر و پیامی یکپارچه‌تر ارائه می‌کند و به مشتریان اجازه می‌دهد بدانند که آماده و مایل به کمک به آنها در دستیابی به اهدافشان هستیم، به‌ویژه در مواردی که به محتوای با کیفیت مربوط می‌شود.

ما مشتاقانه منتظر ادامه ماموریت خود برای ارائه خدمات بازاریابی، به ویژه با اضافه شدن WriterAccess هستیم.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *