Tiktok در حال تغییر روش برندها برای توسعه و عرضه محصولات استمقاله توسط سایت محتوا مارکتینگ

گوگل، اینستاگرام و وبلاگ‌ها زمانی محبوب‌ترین مکان‌ها برای کشف روندها و کمک به استفاده از برندها بودند. اکنون، TikTok به نیروی محرکه روندها و مکان مناسبی برای شرکت‌هایی تبدیل شده است که باید چیزهای جدید در صنعت خود را پیگیری کنند.

با بیش از 50 میلیون کاربر فعال، TikTok به یک غول بزرگ در دنیای رسانه های اجتماعی تبدیل شده است و در حال تغییر روش شرکت ها در توسعه و عرضه محصولات استبر اساس مقاله وال استریت ژورنال.

صنایع از هیاهوی موجود در مورد روندهای جدید راه اندازی شده در برنامه استفاده می کنند تا مخاطبان هدف خود را بهتر درک کنند و محصولاتی را ایجاد کنند که با این مصرف کنندگان در ارتباط باشد. و با هر شانسی، به هدف کاربران فعال برنامه ای تبدیل شوید که در حال حاضر محبوب ترین برنامه است.

برندهای تحت تاثیر TikTok

برای مثال، Aeropostale یک ایده عالی داشت که سود خود را در سال 2022 افزایش داد. از طریق روند “شلوار جین گشاد” و با دور بودن از شلوار جین تنگ در TikTok، این برند توانست پیشنهادات خود را برای شلوار جین گشاد افزایش دهد که از 7 درصد فروش در سال 2020 به 40 درصد در سال 2022 افزایش یافت و شاهد افزایش سود بود. پانزده درصد.

“از آن زمان تا کنون ما در TikTok دو برابر شده ایم زیرا می بینیم که بازگشت سرمایه چقدر قوی است.” ناتالی لوی گفت، مدیرعامل گروه SPARC – سرمایه گذاری مشترک بین گروه املاک سیمون و گروه برندهای معتبر. Aeropostale اکنون با ده ها تأثیرگذار TikTok، از جمله Lexi Hidalgo که بیش از 2 میلیون دنبال کننده در این پلتفرم دارد، کار می کند.

گپ همچنین در TikTok فرصتی برای افزایش ارزش برند دید و توانست آن را محبوب کند سویشرت با لوگوی Gap، با ارسال محصول برای افراد محبوب در شبکه اجتماعی. از آنجا، فروش این محصول حتی با مقاومت اولیه CMO شرکت برای ایجاد یک برند انحصاری TikTok شروع شد.

اما همه چیز عالی نیست…

همانطور که WSJ اعلام کرد، با این ارتباط برای TikTok در بین مارک ها، شرکت های آمریکایی میزبان هوس های برنامه شده اند.

به عنوان مثال، Chipotle افزود:کیتادیلاهک منوی ایجاد شده توسط کیت لی و الکسیس فراست، سلبریتی های TikTok، به منوی آن. Chipotle در این مورد راهی برای گنجاندن یک غذای محبوب در TikTok در منوی خود دید و تأثیرگذاران را به فروشگاه های خود جذب کرد.

اما حتما از خود می پرسید که مشکل از کجاست؟ بالاخره چیپوتل سود کرد، درست است؟

هک ویروسی quesadilla یک استراتژی بازاریابی ارگانیک عالی برای شرکت Chipotle بود. مشکل این است که با رونق یک quesadilla – که حتی در زندگی واقعی هم وجود نداشت -، کارکنان Chipotle شروع به نشان دادن نارضایتی از تغییرات ایجاد شده توسط یک روند ویروسی از TikTok کردند. کاربر OneTikTok، @bmar1992، ارسال شده به ویدئویی نشان می‌دهد که علامتی را که در ثبت نام محلی Chipotle خود دیده است، نشان می‌دهد.

پروتئین و پنیر فقط در Quesadilla! هیچ ترند TikTok مجاز نیست،» در علامت نشان داده شده در ویدیو آمده است.

در استارباکس، نوشیدنی های ویروسی در TikTok تبدیل شدند یک کابوس برای باریستاها که شاهد انتشار دستور العمل های نوشیدنی سخت در سراسر اینترنت بودند.

بنابراین، رستوران ها باید منوهای خود را تغییر دهند تا خواسته های ایجاد شده توسط TikTok را برآورده کنند و استرس کارگران خود را کاهش دهند.

اما یک چیز در همه این موارد واضح است، TikTok یکی از محبوب ترین برنامه ها در جهان باقی خواهد ماند و همچنان روندها و لغو برندها را دیکته می کند. برای شرکت ها مهم است که بیشتر و بیشتر در برنامه وارد شوند تا روندها را در دست بگیرند و بتوانند از رقبا پیشی بگیرند.

برندهایی وجود دارند که بازاریابی عالی را در TikTok انجام می دهند، چه عمدی یا غیر عمدی، و این یک راه عالی برای کسب و کار شما برای به دست آوردن طرفداران و دنبال کنندگان و افزایش آگاهی از برند است.

مهم است که خود را در این محیط قرار دهید و روندهای لحظه را تحلیل کنید. با این حال، مهم است که محدودیت هایی را ترسیم کنید تا برند شما توسط TikTok طراحی نشود و با تبدیل شدن به یک عروسک خیمه شب بازی، ذات خود را کمی از دست بدهد. اعتدال، همیشه!

آیا می خواهید همچنان با بهترین شیوه های بازاریابی به روز شوید؟ اکیداً به شما پیشنهاد می کنم مشترک شدن در The Beat، خبرنامه تعاملی محتوا مارکتینگ. ما تمام گرایش های مهم در چشم انداز بازاریابی دیجیتال را پوشش می دهیم. آنجا میبینمت!محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *