Super73 هر دوچرخه ای را توانمندتر کرد.

Super73

در حالی که طرفداران در همه جا منتظر موتور سیکلت الکتریکی Super73 C1X هستند، شرکت سبک زندگی مستقر در کالیفرنیا عرضه دوچرخه های جدید را متوقف نکرده است. امروز، Super73 از سری جدید Adventure پرده برداری کرد که کل خط تولید خود را به همراه جزئیات بیشتر در مورد ebike “K1D” خود برای کودکان ارتقا می دهد.

بر اساس بازخورد موتورسواران، سری جدید Adventure سری Super73 Z، S و R را با چندین تغییر ارتقا داده تا دوچرخه‌های برقی این برند را برای بیرون از منزل عالی کند. سپس، این شرکت تأیید کرد که ebike برای کودکان در ژوئن امسال وارد بازار خواهد شد.

سری ماجراجویی Super73

اول از همه سری جدید Adventure است که از امروز برای هر سه خط تولید اصلی در دسترس است. کاربران اکنون می‌توانند Super73 Z، S یا R را در بسته‌ای «ماجراجویی» خریداری کنند که همگی با سیستم تعلیق جلو، طراحی جدید، اجزای ارتقا یافته، لاستیک‌های بهتر، گلگیرها، و مجموعه‌های بهبود یافته چراغ‌های جلو و عقب و موارد دیگر هستند.

طبق گفته Super73، این شرکت سال‌ها بازخورد سواران خود را برای این مدل جدید ادغام کرده است. نتیجه دوچرخه هایی با باتری جابجا شده در زیر صندلی یا روی لوله پایین است که مرکز ثقل پایین تری را برای بهبود عملکرد و هندلینگ ارائه می دهد.

مهمتر از همه، هر سری Adventure دارای یک دوشاخه تعلیق جلو قابل تنظیم، یک نوار کاست هشت سرعته، لاستیک‌های خارج از جاده و صندلی‌های بازطراحی‌شده‌ای است که راحت‌تر یا با مسافران بهتر اداره می‌شوند. به‌جای صندلی کوتاه و زاویه‌دار در RX، اکنون یک صندلی بافت‌دار تمام‌قد خواهید داشت که وقتی آن را می‌گیرید و از تپه یا خیابان‌ها می‌شکافید، در جای خود نگه دارید.

در SUPER73، ما طراحی متفکرانه را با ویژگی‌هایی که سوارکاران در وسایل نقلیه خود می‌خواهند ترکیب می‌کنیم. این ترکیبی از فرم و عملکرد است که ما را از رقبا متمایز می‌کند و سری ماجراجویی SUPER73 به صورت دسته جمعی ارائه می‌شود، بنابراین ما هیجان‌زده هستیم که اعلام کنیم خط جدید اکنون در دسترس است. LeGrand Crewse، مدیرعامل SUPER73 گفت.

در اصل، سری Adventure هر سه مدل ebike را از Super73 گرفته و بهترین مشخصات و ویژگی‌ها را از آن‌ها برتری می‌دهد. این دوچرخه های جدید امروز قابل سفارش هستند، SUPER73 Z Adventure با قیمت 2695 دلار، S Adventure 3595 دلار یا Super73 R Adventure با قیمت 3995 دلار شروع می شود.

برای مدل‌های غیرماجراجویی، این شرکت همچنین رنگ‌های جدید آلومینیومی متالیک، ابسیدین ساتن یا آبی ساتن پانترو را برای مدل‌های منتخب اعلام کرد.

Ebike جوانان Super73 K1D

Ebike Super73 K1D برای کودکان.
Super73

نزدیک به یک سال پیش، Super73 تایید کرد که در حال کار بر روی یک دوچرخه الکتریکی جدید جوانان، به نام K1D، برای سنین 4 تا 8 سال است. امروز، ما یاد می‌گیریم که گران‌تر از حد انتظار خواهد بود، اما شما می‌توانید در ژوئن امسال برای فرزندتان یکی از آن‌ها را تهیه کنید.

این یک دوچرخه گرانشی برقی الهام گرفته از BMX بدون پدال، ترمز احیاکننده، صندلی به سبک موتوری و دریچه گاز چرخشی است که همه در بسته ای سرگرم کننده، ایمن و سبک وزن دارند. Super73 می‌گوید با شارژ حدود 60 دقیقه کار می‌کند، شارژ مجدد آن فقط 45 دقیقه طول می‌کشد و دارای پدال‌های مدولار و قابل تنظیم برای رشد همراه با کودک شما است.

هنگامی که یک سوار دریچه گاز را رها می کند، وسیله نقلیه از موتور الکتریکی برای برگشت جریان به باتری استفاده می کند، سرعت خودرو را کاهش می دهد و از ترمز احیا کننده برای شارژ باتری استفاده می کند. این ویژگی به معنی ترمزهای بادوام تر، برد بیشتر روی باتری، و اقدامات ایمنی ذاتی برای محافظت بیشتر از جوانانی است که می توانند سرعت را تنها با دریچه گاز تعدیل کنند.

Super73 K1D دریچه گاز قرمز رنگی دارد که کودکان به سرعت متوجه آن می شوند. مهمتر از آن، سه حالت کلاس مختلف را ارائه می دهد که به سوارکاران اجازه می دهد یاد بگیرند که چگونه با سرعت های پایین تر سوار شوند. وقتی کودک راحت باشد و تجربه دوچرخه‌سواری را داشته باشد، والدین می‌توانند حالت‌ها را افزایش دهند یا حالت سوم «مسیر» را با عملکرد بیشتر باز کنند.

Super73 نمی گوید دوچرخه K1D با چه سرعتی می تواند حرکت کند، اما احتمالاً در محدوده نسبتاً ایمن برای کودکان باقی می ماند. امروز می‌توانید K1D را با قیمت 1295 دلار در یکی از چهار رنگ سرگرم‌کننده پیش‌سفارش دهید و ارسال آن از اوایل ژوئن آغاز می‌شود.

سپس، برای جزئیات بیشتر در مورد موتور سیکلت برقی C1X به زودی با ما همراه باشید.

منبع: Super73

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *