Marcus Mears III / How-To Geek

Steam Deck یک راه محبوب برای بردن بازی‌های رایانه شخصی (و شبیه‌سازهای) مورد علاقه‌تان به صورت دستی است و با به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری همچنان بهتر می‌شود. اگر می خواهید یکی بخرید، Steam Deck تا 130 دلار تخفیف دارد، اما باید سریع عمل کنید.

هر سه مدل Steam Deck به‌عنوان بخشی از فروش تابستانی Steam تخفیف داده می‌شوند، و این زمان مناسبی برای دستیابی به تجهیزات دستی پیشگامانه Valve است. این سیستم دارای یک CPU سفارشی AMD Zen 2 با گرافیک RDNA 2 است که تضمین می‌کند بازی‌هایی که می‌خواهید بازی کنید حتی با وجود دستی بودن، بهترین ظاهر و کارایی خود را خواهند داشت.

عرشه بخار

Steam Deck یک انتخاب محکم برای یک دستگاه بازی دستی است که می تواند هر چیزی را که شما به سمت آن پرتاب می کنید کنترل کند. و با این تخفیف های قابل توجه، هرگز زمان بهتری برای دریافت آن وجود نداشته است.

در حال حاضر تا زمان نگارش این مقاله قوی‌ترین نیست، با رقبایی مانند ASUS ROG Ally که مشخصات بهتری ارائه می‌کنند، اما Steam Deck همچنان یک انتخاب مورد علاقه طرفداران است. Valve واقعاً چیزهای زیادی را در اینجا به دست آورده است و با گذشت زمان حتی بهتر شده است.

Steam Deck معمولاً از 399 دلار برای نسخه 64 گیگابایتی شروع می شود و نسخه 512 گیگابایتی تا 649.99 دلار افزایش می یابد. مدل پایه دستگاه با 10 درصد تخفیف به 359.10 دلار کاهش یافته است، در حالی که مدل افزایش یافته 256 گیگابایتی از 529 دلار MSRP به 449.65 دلار کاهش یافته است. با این حال، شاید بزرگترین صرفه جویی در مدل 512 گیگابایتی مشاهده شود که با 20 درصد کاهش از قیمت معمولی 649 دلاری خود به 519.20 دلار رسید. اگر مدتی است که به آن چشم دوخته اید، بهترین لحظه برای تهیه یک Steam Deck است.

از طریق: Engadget


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *