دیجیتالی کردن و کسب درآمد

ما مفتخریم که از Readwhere Digital به عنوان شریک جدید آژانس VIP وردپرس استقبال می کنیم. Readwhere Digital تجربه یک دهه‌ای را در زمینه فعال کردن رسانه‌های خبری، پخش و ناشران بومی دیجیتال برای ساده‌سازی پشته انتشارات خود، افزایش توزیع محتوا و افزایش درآمدزایی در کانال‌های دیجیتال به ارمغان می‌آورد.

Readwhere Digital محصولات انتشارات سازمانی در مقیاس بزرگ را با یک هدف ساخته است: کاهش بار مدیریت محصول و فناوری برای ناشران و کمک به آنها برای انجام کارهای کمتر اما دستیابی بیشتر.

Readwhere Digital یک شریک انتشارات دارای گواهی Google و یکی از اولین شرکای مورد تایید Google برای راه حل های کسب درآمد است.

این شرکت دارای فرهنگ قوی نوآوری و ایجاد تجربیات کاربر لذت بخش است در حالی که مدیریت امور را ساده نگه می دارد. این تیم شامل افراد حرفه‌ای با تخصص عمیق در سیستم‌های مدیریت محتوا، تجربه کاربر و مصرف‌کننده (UX و CX)، انتشارات دیجیتال، رشد درآمد، راه‌حل‌های برند، محاسبات ابری، هوش مصنوعی و استراتژی‌های مبتنی بر داده است.

در سال 2022، این شرکت یک پلتفرم محتوای موبایل مبتنی بر SaaS به نام SORTD ساخته و راه اندازی کرد. SORTD به طور یکپارچه با وردپرس کار می کند و رویکرد اول موبایل را برای وب سایت های محتوا امکان پذیر می کند. SORTD اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی وب مترقی با کیفیت بالا، صفحات موبایل تسریع شده و برنامه های کاربردی بومی برای پلتفرم های محتوا در وردپرس ایجاد کنید.

این فناوری‌ها به ناشران SORTD کمک می‌کنند تا از دستورالعمل‌های Core Web Vitals برای دسترسی به محتوای ارگانیک بالاتر پیروی کنند.

مشتریان Readwhere دیجیتال شامل ناشران پیشرو اخبار و رسانه هستند.

شرکای ReadWhere Digital از جمله India TV، The Tribune و Indian Express.

در سال 2022، این شرکت به عنوان بخشی از Google News Initiative با Google همکاری کرد تا نوسازی فناوری را برای 158 ناشر در صنایع خبری و رسانه ای رهبری کند و آنها را قادر ساخت که درآمد بیشتری کسب کنند، برخی از آنها از رشد 400٪ در درآمد تبلیغاتی برخوردار بودند.

ما از شراکت با وردپرس VIP و Automattic برای پیشبرد ماموریت خود برای فعال کردن راه‌حل‌های سازمانی در مقیاس بزرگ برای ناشران هیجان‌زده هستیم. وردپرس VIP استاندارد طلایی مدیریت محتوای سازمانی است. امیدواریم قابلیت‌های وردپرس VIP را برای ناشرانی که هنوز قدرت و انعطاف‌پذیری یک CMS مدیریت‌شده را تجربه نکرده‌اند، بیاوریم.»

-مانیش دینگرا، مدیر Readwhere Digital

اطلاعات بیشتر در مورد مشارکت را اینجا بخوانید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *