Plex بیشتر به عنوان نرم افزار سروری شناخته می شود که می توانید از آن برای میزبانی مجموعه فیلم ها و تلویزیون های پخش جریانی خود استفاده کنید، اما از کتابخانه های موسیقی نیز پشتیبانی می کند. حتی بهتر از آن، برنامه اختصاصی Plexamp به شما یک پخش کننده موسیقی ساده تر برای دستگاه های تلفن همراه و رایانه های شما می دهد. Plex در حال حاضر پخش کننده Plexamp را در دسترس همه قرار می دهد، اما با چند مورد.Plexamp یک برنامه پخش کننده موسیقی اختصاصی است که به کتابخانه Plex موجود شما متصل می شود و راهی را برای لذت بردن از موسیقی خود بدون درهم ریختگی فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و هر چیز دیگری در کتابخانه عمومی Plex به شما می دهد. هنگامی که برای اولین بار معرفی شد، افزودنی عالی به اکوسیستم Plex بود، اما فقط برای اعضای پولی Plex Pass در دسترس بود. این اکنون در حال تغییر است، زیرا تجربه برنامه پایه اکنون برای کاربران رایگان Plex در دسترس است.

با یک حساب رایگان Plex، Plexamp از پخش بدون شکاف، محو شدن، پیش ذخیره سازی، سطح صدای بلند، تجسم ها و تم ها پشتیبانی می کند. همچنین می توانید از Apple CarPlay، Android Auto و Siri به Plexamp دسترسی داشته باشید و همچنین موسیقی خود را از طریق AirPlay و Chromecast پخش کنید. عملکرد قفل شده در Plex Pass شامل پشتیبانی از دانلودها، سازنده های ترکیبی، ایجاد کننده لیست پخش «Sonic Sage» با پشتیبانی از ChatGPT، تطبیق خودکار نرخ نمونه، کلاینت از راه دور بدون سر برای Raspberry Pi و سایر دستگاه های مشابه و اکولایزر است.

Plex در یک پست وبلاگی گفت: “Plexamp از ترکیبی از اشتیاق به موسیقی و Plex متولد شد. این یکی از ثمرات اولیه Plex Labs بود – مکانی برای پروژه های اشتیاق کارکنان و خلاقیت جامعه. ساخته شده توسط تعداد انگشت شماری از افراد در اوقات فراغت خود، Plexamp ممکن است با چند هم زدن شروع به کار کرده باشد یا نداشته باشد.[e]y ترش در طول سال‌ها، Plexamp از یک پخش‌کننده موسیقی کوچک و بسیار خوش‌بین، به مکان شاخص موسیقی در Plex تبدیل شده است. به عنوان یک برنامه مستقل، یک تجربه متمرکز (بسیار قابل تنظیم) برای موسیقی فراهم می کند، با ویژگی هایی که در هیچ جای دیگری یافت نمی شود. همچنین در هر جایی که می خواهید باشید، از جمله iOS، Android، macOS، Windows و Linux وجود دارد.

بسیار عالی است که می‌بینید Plexamp برای همه کاربران Plex گسترش می‌یابد، و تعداد شگفت‌انگیزی از ویژگی‌ها وجود دارد که اکنون برای همه رایگان است. جذابیت اصلی گزینه Plex Pass احتمالاً گزینه دانلود موسیقی برای پخش آفلاین است – هنگامی که به یک منطقه مرده برای سیگنال های سلولی عبور می کنید یا سرور شما در خانه مشکل دارد، این عالی است که موسیقی را ادامه دهید.

برنامه تلفن همراه Plex در فروشگاه App Apple و Google Play Store موجود است. نسخه های دسکتاپ برای مک، ویندوز و لینوکس را می توانید از سایت Plexamp دانلود کنید.

منبع: وبلاگ پلکسسایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *