OpenAI امروز GPT-4 را برای کاربران API خود منتشر کرده است و در حال برنامه ریزی برای یک نمایش زنده از آن است GPT-4 امروز ساعت 4 بعد از ظهر به وقت شرقی. این نسخه ارتقا یافته دقت بیشتر و دانش عمومی گسترده تر و استدلال پیشرفته را نوید می دهد. ویژگی Bing Chat مایکروسافت نیز برای استفاده از GPT-4 ارتقا یافته است.

GPT-4. GPT مخفف Generative Pre-trained Transformer است و این نسخه 4 است، از این رو GPT-4. این یک شبکه عصبی است که مبتنی بر مدل بزرگ چندوجهی OpenAI است که عملکرد در سطح انسانی را در معیارهای مختلف حرفه‌ای و دانشگاهی نشان می‌دهد.

“با هم ترازی تکراری و تست رقیب، بهترین مدل ما در مورد واقعی بودن، فرمان پذیری و ایمنی است.” گفت میرا موراتی مدیر ارشد فناوری OpenAI.

GPT-4 یک مدل چندوجهی بزرگ (پذیرش ورودی های تصویر و متن، انتشار خروجی متن) است که اگرچه در بسیاری از سناریوهای دنیای واقعی نسبت به انسان ها توانایی کمتری دارد، اما عملکردی در سطح انسانی در معیارهای مختلف حرفه ای و آکادمیک نشان می دهد. نوشت.

بینگ چت از GPT-4 استفاده می کند. در همین حال، بینگ تایید شده که Bing جدید روی GPT-4 اجرا می‌شد که برای جستجو سفارشی شده بود.

  • اگر در شش هفته گذشته در هر زمانی از Bing جدید در پیش نمایش استفاده کرده اید، قبلاً نگاهی اولیه به قدرت آخرین مدل OpenAI داشته اید. همانطور که OpenAI به‌روزرسانی‌هایی را برای GPT-4 و فراتر از آن انجام می‌دهد، Bing از این پیشرفت‌ها سود می‌برد تا اطمینان حاصل شود که کاربران ما جامع‌ترین ویژگی‌های Copilot را در دسترس دارند.»

می توانید آن را در بینگ جدید.

با ChatGPT Plus کار می کند. OpenAI گفت مشترکان ChatGPT Plus با محدودیت استفاده از GPT-4 در chat.openai.com دسترسی خواهند داشت. OpenAI ممکن است این درپوش را با نظارت بر استفاده تنظیم کند.

دسترسی به API برای دسترسی به GPT-4 API برای لیست انتظار ثبت نام کنید. GPT-4 API از همین کار استفاده می کند ChatCompletions API به عنوان gpt-3.5-turbo. این شرکت گفت که OpenAI امروز از برخی توسعه دهندگان دعوت می کند، “و به تدریج افزایش می یابد تا ظرفیت و تقاضا را متعادل کند.”

چرا ما اهمیت می دهیم. تماشای تغییر فضا و بهبود سریع آن سرگرم کننده و هیجان انگیز است – امیدواریم از آزمایش این مدل های هوش مصنوعی برای اهداف خود لذت ببرید.

در همین حال، می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا و آن را امتحان کنید ChatGPT یا روی بینگ جدید.

محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *