McAfee+ بسیار بیشتر از آنتی ویروس است. ما McAfee+ Advanced را در سرعت های خود قرار دادیم تا ببینیم آیا ارزش این قیمت را دارد یا خیر.

مگر اینکه زیر یک سنگ زندگی کرده باشید، تقریباً به طور قطع در نقطه ای با آنتی ویروس McAfee مواجه خواهید شد. این شرکت از سال 1987 با ویروس ها و سایر بدافزارها مبارزه کرده است.

بدافزارها، مانند تمام فناوری‌ها، در تلاش برای آلوده کردن سیستم‌های ما از نوآوری دست برنداشته‌اند. بنابراین—اکنون سال 2023 است، آیا آخرین نسخه مک آفی همچنان مطابق با نام شرکت است؟ چه ویژگی هایی ارائه می دهد و آیا ارزش قیمتش را دارد؟

ما McAfee+ Advanced را در مراحل خود قرار دادیم تا تعیین کنیم چقدر مؤثر است، چقدر هزینه دارد و آیا باید از آن برای محافظت از رایانه و اطلاعات شخصی خود استفاده کنید یا خیر.

امکانات

McAfee+ Advanced بسیار فراتر از محافظت از آنتی ویروس و بدافزار است. مجموعه کاملی از ابزارها وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا از رایانه خود محافظت کنید، اما همچنین هدف آن محافظت از داده های شما در خارج از رایانه شما نیز می باشد. بیایید نگاهی به برخی از ویژگی های کلیدی بیندازیم.

محافظت از آنتی ویروس و بدافزار

صرف نظر از اینکه چه ویژگی های دیگری در آن گنجانده شده است، می خواهید مطمئن باشید که محافظت از آنتی ویروس کار خود را انجام می دهد. در آزمایشات آزمایشگاهی، McAfee به نتایج عالی دست می یابد. SE Labs به آن امتیاز دقت حفاظت 100٪ و امتیاز صحت قانونی 99٪ داده است، به این معنی که تقریباً در همه موارد، نرم افزار قانونی مسدود نمی شود. با این حال، این امتیاز کاملاً با امتیاز صحت 100٪ قانونی که رقبایی مانند Kaspersky یا Sophos به دست آوردند مطابقت ندارد. AV-TEST نتایج مشابهی با محافظت 100٪ در برابر حملات بدافزار 0 روزه و بدافزارهای گسترده و تنها یک نمونه از تشخیص نادرست نرم افزار قانونی به عنوان بدافزار پیدا کرد. به عبارت دیگر، McAfee+ در برابر محصولات مشابه در بازار مقاومت می کند. همچنین دارای یک فایروال داخلی برای محافظت از دستگاه شما در برابر هکرها در حین حرکت است.
mcafee plus splash screen پیشرفته

اسکن برای ویروس‌ها یک عملیات کاملاً خودکار است که در پس‌زمینه اجرا می‌شود، که فایل‌های جدیدی را که دانلود می‌کنید یا فایل‌های موجود را هنگام باز کردن و اجرای آنها اسکن می‌کند. همچنین می توانید هر زمان که بخواهید یک اسکن کامل انجام دهید. امکان برنامه ریزی یک اسکن کامل برای زمانی که از رایانه خود استفاده نمی کنید وجود دارد، اما هنگام اجرای یک اسکن کامل، من توانستم یک ویدیوی پخش جریانی را بدون مشکل واقعی تماشا کنم، بنابراین سرعت اسکن در زمان اسکن نسبتاً کم است. شخصاً فکر می کنم اسکن کامل بی ارزش است زیرا هر فایلی که اجرا شود ابتدا برای ویروس اسکن می شود. اما اگر یک درایو USB را باز کنید و بخواهید قبل از دسترسی به هر فایلی آن را اسکن کنید، همچنان یک ویژگی مفید است. چرا که نه؟

McAfee همچنین تعهد محافظت از ویروس خود را ارائه می دهد که بیان می کند اگر دستگاهی که مک آفی نصب شده توسط یک ویروس آلوده شود، یکی از کارشناسان آن ویروس را از سیستم شما حذف می کند. اگر آنها نتوانند این کار را انجام دهند، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد. برای به دست آوردن این محافظت، به یک حساب پولی فعال نیاز دارید و باید تمدید خودکار را فعال کنید.

پاکسازی داده های شخصی

McAfee+ Advanced علاوه بر ایمن نگه داشتن رایانه شما، ایمن نگه داشتن اطلاعات شما را نیز در نظر دارد. اینجاست که Personal Data Cleanup وارد می‌شود. شما اطلاعات شخصی خود را وارد می‌کنید و این اطلاعات در برابر سایت‌های کارگزار داده شناخته شده بررسی می‌شوند. جستجو در 40 تا از سایت‌هایی که «تهدیدکننده‌ترین» تلقی شده‌اند را می‌گیرد و هر نتیجه‌ای را که با اطلاعات شما مطابقت داشته باشد به شما نشان می‌دهد. سپس می‌توانید انتخاب کنید که این داده‌ها را به‌صورت دستی حذف کنید یا برنامه را به‌طور خودکار با پاک‌سازی داده‌های سرویس کامل برای شما انجام دهد. هیچ یک از داده های شخصی من پیدا نشد (phew)، بنابراین نمی توانم بیشتر به این ویژگی بپردازم.
mcafee plus داده های شخصی پیشرفته

ابزار پاکسازی حساب آنلاین یک منبع مفید برای ایمن سازی داده های شما با شناسایی حساب های مرتبط با آدرس ایمیل شما است که ممکن است خطرآفرین باشد. در حال حاضر، فقط با آدرس‌های Outlook، مانند آدرس‌هایی که به live.com، outlook.com یا hotmail.com ختم می‌شوند، کار می‌کند. این ابزار حساب‌های حاوی اطلاعات حساس یا مالی را اسکن می‌کند و راهنمایی می‌کند تا در صورت عدم نیاز، آن‌ها را حذف کنید. این به من کمک کرد تا برخی از حساب‌های فراموش شده را کشف و حذف کنم و آن را به ابزاری ارزشمند برای پاکسازی دیجیتال تبدیل کند. با این حال، شایان ذکر است که برخی از پیشنهادات ممکن است چندان کاربردی نباشند، مانند حذف حساب آمازون، حتی اگر به عنوان پرخطر برای نقض داده علامت‌گذاری شده باشد. در این مورد، تغییر رمز عبور و تنظیم احراز هویت دو مرحله ای باید شما را پوشش دهد.

VPN امن

یکی دیگر از ویژگی های ارزش افزوده خوب McAfee+ Advanced این است که با VPN خاص خود ارائه می شود. این مبتنی بر VPN محبوب TunnelBear است که McAfee در سال 2018 به دست آورد. این به شما امکان می دهد اتصال اینترنت خود را رمزگذاری کنید و آدرس IP خود را پنهان کنید تا فعالیت آنلاین خود را خصوصی و ایمن نگه دارید. شما می توانید تا پنج دستگاه را به طور همزمان از طریق VPN متصل کنید.

vpn-network-image

می‌توانید یکی از 48 مکان را انتخاب کنید، که اگر می‌خواهید به سرویسی دسترسی پیدا کنید که فقط از مکان‌ها/کشورهای خاص در دسترس است، مانند یک سرویس پخش قفل جغرافیایی، مفید است.

VPN ها ترافیک شما را از طریق سرورهای خودشان هدایت می کنند، بنابراین معمولاً با کاهش سرعت اتصال همراه هستند. وقتی McAfee VPN را با آنچه که سریع‌ترین گزینه سرور پیشنهاد می‌کرد امتحان کردیم، فقط حدود 4 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود را کاهش دادیم که با توجه به افزایش حریم خصوصی و امنیت به هیچ وجه غیرقابل تحمل نیست. همچنین یک سوئیچ kill اختیاری برای قطع اتصال اینترنت شما در صورت قطع اتصال VPN وجود دارد، که برای مبارزه با حملات انسان در وسط مهم است. VPN های پر از ویژگی های بیشتری وجود دارد، اما قطعاً یک ویژگی خوب است، و پهنای باند نامحدودی با اشتراک McAfee+ Advanced وجود دارد.

نظارت بر شناسه

نظارت بر شناسه به محافظت از اطلاعات شخصی، حساب‌های آنلاین و جزئیات گزارش اعتباری شما کمک می‌کند. اگر داده‌های شما بخشی از نقض شده است، به شما هشدار می‌دهد و به شما امکان می‌دهد تا قبل از آسیب‌های گسترده، رمز عبور را تغییر دهید یا حساب‌ها را لغو کنید. علاوه بر این، به شما این امکان را می دهد که تغییرات را در گزارش اعتباری و امتیاز خود نظارت کنید و اطمینان حاصل کنید که از وضعیت مالی خود مطلع خواهید بود.

برای استفاده از این ابزار، یک آدرس ایمیل وارد کنید و در وب سایت هایی که اطلاعات شخصی خرید و فروش می شود، اطلاعات شما را جستجو می کند. شما فهرستی از حساب‌های در معرض خطر را دریافت خواهید کرد که به آدرس ایمیل خود پیوند داده شده‌اند، همراه با جزئیات مربوط به داده‌های دزدیده شده که اکنون برای عموم قابل دسترسی است. سپس می توانید اقداماتی مانند تغییر رمز عبور حساب یا حذف حساب ها انجام دهید.

mcafee plus نقض داده های پیشرفته

اگر هویت شما دزدیده شود و در حین بازیابی آن با خسارات یا هزینه های مالی مواجه شوید، تا سقف 1 میلیون دلار تحت پوشش قرار می گیرید که باعث آرامش قابل توجهی می شود. این ابزار چندین نقض اطلاعات من را پیدا کرد و به من اجازه داد اطلاعات افشا شده، از جمله رمزهای عبور را بررسی کنم تا بررسی کنم که آیا رمز عبور فعلی من در معرض خطر قرار گرفته است یا خیر.

برای کسانی که به دنبال حفاظت بالاتر هستند، ارتقاء به McAfee+ Ultimate را در نظر بگیرید. به جای یک دفتر نظارت بر اعتبار را از سه دفتر ارائه می دهد، و در حالی که McAfee+ Advanced به شما امکان می دهد تغییرات گزارش اعتباری و امتیاز خود را با به روز رسانی های ماهانه نظارت کنید، McAfee+ Ultimate به روز رسانی های روزانه را ارائه می دهد. این کار شما را بیشتر در جریان قرار می دهد و امنیت کلی شما را افزایش می دهد.

حذف کننده ردیاب

McAfee+ Advanced همچنین دارای یک حذف کننده ردیاب است. این می تواند به طور خودکار فایل هایی مانند کوکی ها، تاریخچه مرور، فایل های موقت، سطل بازیافت، تاریخچه ویندوز و موارد دیگر را حذف کند. می توانید برنامه ای برای حذف این فایل ها تنظیم کنید.
حذف کننده ردیاب پیشرفته mcafee plus

اگر حذف کوکی‌ها بر نحوه استفاده شما از یک وب‌سایت تأثیر می‌گذارد، توصیه McAfee این است که آن وب‌سایت‌ها را نشانک‌گذاری کنید یا آن‌ها را مورد علاقه خود قرار دهید. سپس کوکی ها ذخیره می شوند و توسط حذف کننده ردیاب حذف نمی شوند. این ویژگی در حال حاضر در برنامه macOS در دسترس نیست.

مدیر رمز عبور

رمز عبور-امنیت-مدیر

McAfee+ Advanced دسترسی به مدیر رمز عبور کلید واقعی McAfee را فراهم می کند. در حالی که نسخه رایگان شما را به ذخیره 15 رمز عبور محدود می کند، McAfee+ Advanced اجازه ذخیره سازی نامحدود را می دهد. True Key به عنوان یک افزونه مرورگر، رمزهای عبور رمزگذاری شده را به صورت محلی ذخیره می کند و به شما امکان می دهد از رمزهای عبور منحصر به فرد و پیچیده برای هر وب سایت بدون نیاز به به خاطر سپردن آنها استفاده کنید. رمز عبور اصلی شما برای True Key تنها رمز عبوری است که باید آن را به خاطر بیاورید و تنها زمانی که از رایانه دیگری استفاده می کنید لازم است.

به طور کلی، مدیر رمز عبور عملکرد خوبی دارد و در سال 2023، هیچ بهانه ای برای استفاده نکردن از آن برای ایمن کردن همه رمزهای عبور و اسرار شما وجود ندارد. از آنجایی که این مورد وارد شده است، اگر قبلاً از یک محصول موجود مانند 1Password استفاده نمی کنید، 100٪ استفاده از آن را توصیه می کنم.

ویژگی های اضافی

این بسته دارای چندین ویژگی مفید دیگر است. یکی از آنها یک فایل خردکن است که به شما امکان می دهد با خیال راحت فایل ها را از رایانه خود حذف کنید و اطمینان حاصل کنید که با استفاده از ابزارهای پزشکی قانونی قابل بازیابی نیستند. App Boost و Secure Apps دو ویژگی مفید دیگر هستند.

App Boost منابع بیشتری را به برنامه هایی که راه اندازی می کنید یا فعالانه استفاده می کنید اختصاص می دهد و عملکرد آنها را بهبود می بخشد. Secure Apps برنامه های نصب شده شما را برای به روز رسانی اسکن می کند و مطمئن می شود که از برنامه های قدیمی که می توانند خطرات امنیتی باشند استفاده نمی کنید. با این حال، هر دوی این ویژگی‌ها با اخطاریه‌هایی همراه هستند مبنی بر اینکه به زودی حذف خواهند شد، احتمالاً به این دلیل که کاربرد زیادی نداشته‌اند. در نتیجه، McAfee قصد دارد در آینده آنها را متوقف کند. همچنین، این ویژگی ها در نسخه مک موجود نیستند.

mcafee plus امتیاز حفاظت پیشرفته

یکی از ویژگی های کلی بسیار مفید McAfee+ Advanced، امتیاز حفاظتی است. این به شما رتبه‌بندی محافظت آنلاین خود را از 1000 می‌دهد و نکاتی در مورد چگونگی بهبود امتیازتان ارائه می‌دهد. این یک راه سریع و آسان برای مشاهده میزان ایمن بودن داده های شما و یافتن چگونگی بهبود امتیاز است.

چرا McAfee+ Advanced را انتخاب کنید؟

با وجود چندین گزینه آنتی ویروس رایگان، چرا McAfee+ Advanced را انتخاب کنید؟ چندین دلیل قانع کننده وجود دارد. این محافظت از آنتی ویروس و بدافزار بسیار مؤثر را ارائه می دهد که قابل مقایسه با رقبای برتر است. فراتر از آن، به شما کمک می کند تا داده های شخصی خود را نظارت کرده و از آن محافظت کنید، که می تواند در سرورهای خدمات دیجیتال به دلیل نقض مکرر داده ها آسیب پذیر باشد. علاوه بر این، شامل ویژگی های اضافی مانند VPN برای امنیت بیشتر بدون هزینه اضافی است.

قیمت گذاری برای McAfee+ Advanced

در حال حاضر زمان مناسبی برای در نظر گرفتن McAfee است، زیرا این شرکت در حال حاضر تخفیف هایی را برای محصولات اصلی خود ارائه می دهد. McAfee+ Advanced 89.99 دلار در سال و سپس 199.99 دلار پس از اولین سال مقدماتی هزینه دارد. اشتراک به طور خودکار با قیمت کامل برای سال دوم تمدید می شود. این برنامه را می توان بر روی دستگاه های نامحدود نصب کرد و در Windows، macOS، Android، iOS و ChromeOS در دسترس است.

McAfee همچنین یک طرح خانواده ارائه می دهد که دو بزرگسال و حداکثر چهار کودک را پوشش می دهد. قیمت برای سال اول 99.99 دلار و پس از آن سالانه 219.99 دلار است.

قبلاً به گزینه ای برای ارتقاء به نسخه McAfee+ Ultimate اشاره کردم. قیمت 179.99 دلار برای اولین سال مقدماتی و سپس 279.99 دلار سالانه پس از آن است. این طرح شامل ویژگی‌های اضافی مانند قفل اعتباری، پوشش باج‌افزار 25000 دلاری، نظارت بر اعتبار از سه دفتر (در مقایسه با تنها یکی در طرح پیشرفته)، و گزارش نمره اعتباری روزانه است.

به راحتی می توانید صفحه قیمت گذاری آن را بررسی کنید، که در آن پیشنهادات مختلف بین طرح ها برای افراد (پیشرفته و نهایی) یا طرح های خانوادگی مشخص شده است.

McAfee+ Advanced در مقابل Windows Defender

Windows Defender، محافظت رایگان بدافزار موجود در ویندوز، عملکردی مشابه McAfee+ Advanced در دفاع از آنتی ویروس و بدافزار دارد. با این حال، McAfee دارای یک مزیت عملکرد جزئی است، با کندی کمتر در هنگام کپی کردن فایل‌ها و راه‌اندازی وب‌سایت‌ها – در برخی موارد، تا ۴۸ درصد کندتر. علاوه بر این، Windows Defender فاقد ویژگی های اضافی ارائه شده توسط McAfee است، مانند VPN، مدیر رمز عبور، محافظت از شناسه و حذف ردیاب.

حکم

McAfee+ Advanced با 89.99 دلار در سال ارزان نیست. با این حال، قیمت مجموعه جامعی از ابزارهای حفاظتی، مانند VPN، خدمات حفاظت از شناسه، پوشش سرقت هویت 1 میلیون دلاری و تعهد حفاظت از ویروس را پوشش می دهد. برای یک بسته جامع با قیمت مناسب، McAfee+ Advanced یک گزینه محکم برای محافظت کامل از نیازهای محاسباتی، آنلاین و مالی شخصی شما است.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *