لگو

در انتظار Guardians of the Galaxy Vol. 3، LEGO به تازگی سه مجموعه جدید را با این نماد معرفی کرده است نگهبانان شخصیت ها. دو تا از این مجموعه‌ها کوچک و ارزان هستند، اگرچه قیمت کشتی شگفت‌انگیز New Guardian’s 100 دلار است.

مجموعه LEGO Guardians of the Headquarters دارای یک پایگاه ابرقهرمانی با ابزار، “صفحه نمایش” کوچک و یک میز است. به علاوه، شامل مینی فیگورهای Star-Lord و Groot نیز می شود. فقط با 10 دلار، این مجموعه به نظر می رسد معامله بسیار محکمی باشد.

اما بچه ها ممکن است بیشتر به کشتی 35 دلاری Baby Rocket’s Ship علاقه داشته باشند. یک فضاپیمای نارنجی که توسط بچه جدید راکت راکون، بچه راکت، هدایت می شود. دارای یک کابین خلبان عملکردی، ارابه های فرود قابل تنظیم، دو تیرانداز گل میخی و مینی فیگورهای دو راکون است.

البته، همیشه کشتی نگهبانان جدید وجود دارد. این یک مجموعه بزرگ 1108 قطعه ای با کابین خلبان سه شکل کاربردی، فضای ذخیره سازی سلاح و لوازم جانبی، به علاوه دو کشتی کوچک است که از کشتی نگهبانان جدا می شوند. پنج minifig در این مجموعه گنجانده شده است. Star-Lord، Nebula، Adam Warlock، Mantis و Drax. (جالب اینجاست که این مجموعه دارای پایه نمایشگر است.)

لگو جدید نگهبانان کهکشان فروش مجموعه ها از 1 آوریل آغاز می شود. توجه داشته باشید که این مجموعه ها هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان در نظر گرفته شده است، اگرچه بچه ها ممکن است برای چیدن کشتی بزرگ نگهبانان جدید به کمک نیاز داشته باشند.

LEGO Baby Rocket’s Ship

مجموعه کشتی LEGO Baby Rocket به شما امکان می دهد با Baby Rocket Raccoon، بامزه ترین شخصیت فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3.’

LEGO The New Guardians’ Ship

با مجموعه کشتی نگهبانان جدید لگو که شامل پنج مینی فیگور و دو فضاپیمای قابل جدا شدن است، سفر کنید.

منبع: LEGO via The Brothers Brick

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *