Google به‌طور تصادفی نظرات قانونی و منطبق با خط‌مشی‌های ارائه‌شده توسط Local Guides را از Google Maps حذف کرده است. گوگل این مشکل را تایید کرد و گفت که در حال کار بر روی بازگرداندن این بررسی ها در چند هفته آینده است.

چی شد. با توجه به وبلاگ Local Guides Connect Google، Google گفت آنها “به طور مداوم سیستم تعدیل ما را بهبود می بخشند تا محتوای نقض کننده خط مشی را از نقشه دور نگه دارند.” با این تلاش‌ها، گوگل گفت: «حفاظت‌های آن بیش از حد انتظار، بررسی‌های منطبق بر خط‌مشی مجموعه‌ای از راهنماهای محلی را حذف کرد». گوگل اضافه کرد که آنها «تأیید می‌کنند که این تغییر بر بسیاری از حساب‌های شما تأثیر گذاشته است» و در تلاش است تا بررسی‌هایی را که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند بازیابی کند.

رفع مشکل. گوگل گفت: “به عنوان بخشی از تلاش‌هایمان برای حل این وضعیت، ما یک به‌روزرسانی برای حفاظت‌هایمان برای رفع آنها راه‌اندازی کرده‌ایم.” گوگل اضافه کرد که شرکت جست‌وجو به‌طور خودکار هر یک از بررسی‌های منطبق بر خط‌مشی را طی «چند هفته آینده» بازگردانی می‌کند.

اگر بازبینی شما بازگردانده نشود چه؟ گوگل گفت اگر بررسی مطابق با خط مشی شما بازگردانده نشد، می توانید از طریق آن درخواست ارسال کنید این فرم برای به چالش کشیدن تصمیم

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر متوجه شده‌اید که بررسی‌های شما به‌عنوان یک راهنمای محلی انجام نمی‌شود، Google می‌گوید به پست کردن نظرات به‌طور معمول ادامه دهید، و آنها به‌طور خودکار مشکلات را برطرف می‌کنند. حداقل، می‌توانید امیدوار باشید که گوگل این کار را انجام دهد، و در غیر این صورت، همیشه می‌توانید از Google بخواهید که ارسال شما را به صورت دستی بررسی کند.

بنابراین ممکن است تعدادی از نظراتی را که قبلاً در کسب و کار شما فهرست نشده بودند، در چند هفته نشان دهید که Google محافظت‌های مرور خود را مجدداً اجرا می‌کند.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *