جردن گلور / How-To Geek

ما امروز آنها را به عنوان دانگل های تلویزیون هوشمند می شناسیم که به شما امکان می دهند نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود را از طریق Google TV پخش کنید، اما Chromecast ها شروع بسیار ساده تری داشتند. دستگاهی که همه چیز را آغاز کرد و در سال 2013 راه اندازی شد، پس از یک دوره طولانی 10 ساله بی سر و صدا از بین می رود.

همانطور که گوگل بی سر و صدا اعلام کرد، کروم کست اصلی دیگر پشتیبانی نمی شود. این شرکت در چندین صفحه پشتیبانی خود اعلامیه‌ای منتشر کرد که در آن می‌گوید «پشتیبانی از Chromecast (نسل اول) به پایان رسیده است». در خود اعلامیه آمده است که «این دستگاه‌ها دیگر نرم‌افزار یا به‌روزرسانی‌های امنیتی را دریافت نمی‌کنند، و Google پشتیبانی فنی برای آنها ارائه نمی‌کند. کاربران ممکن است متوجه کاهش عملکرد شوند.” اساساً، آنها در زمان نگارش کاملاً توسط Google پشتیبانی نمی شوند.

منصفانه برای گوگل، این دستگاه از عمر فوق العاده طولانی برخوردار بود. سپس دوباره، این یک دستگاه بدون استخوان بود، شبیه یک درایو انگشت شست، که فقط به شما اجازه می داد ویدیو و محتوا را از تلفن هوشمند خود به تلویزیون خود از تلفن خود پخش کنید، درست زمانی که پخش جریانی شروع به پخش بخار کرد. مفهوم کروم‌کست در طول سال‌ها تغییر کرد و در نهایت به آنچه امروز هستند تبدیل شد. اما قبل از اینکه این اتفاق بیفتد، آنها در طبیعت بسیار ساده بودند.

اگر صاحب آن هستید، فوراً از کار نمی‌افتد، اما دیگر نباید انتظار دریافت به‌روزرسانی یا پشتیبانی فعال از Google را داشته باشید. می‌توانید یکی از کروم‌کست‌های جدیدتر را دریافت کنید، که احتمالاً به هر حال تجربه راحت‌تری را برای شما فراهم می‌کند.

منبع: 9to5Google
از طریق: The Verge


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *