گوگل کروم میانبرهایی را به نوار آدرس روی دسکتاپ اضافه می کند که به شما کمک می کند از طریق نشانک ها، تاریخچه و برگه های خود جستجو کنید.

چرا ما اهمیت می دهیم. بازاریابان جست و جو جستجوهای زیادی انجام می دهند – و من تقریباً مطمئن هستم که در حرفه ما باز نکردن ده ها (صدها؟) تب در یک زمان غیرقانونی است. امیدواریم این موارد اضافه شده به Google Chrome جستجوی مستقیم برگه، نشانک یا URL صحیح را از تاریخچه جستجوی خود برای شما آسان تر کند.

@bookmarks، @history، @tabs: چگونه کار می‌کند. می‌توانید به سادگی @ را تایپ کنید و سپس روی یکی از سه دکمه (جستجو نشانک‌ها، تاریخچه جستجو، برگه‌های جستجو) کلیک کنید.

  • برای جستجوی نشانک: نشانک‌های@ را تایپ کنید، نام نشانک را وارد کنید تا یک فهرست کشویی با پیشنهادات منطبق از همه پوشه‌های نشانک خود دریافت کنید.
  • برای جستجو در تاریخچه خود: تاریخچه @ را تایپ کنید، سپس درخواست خود را وارد کنید تا پیش نمایشی از سابقه مرور خود را در نوار آدرس دریافت کنید.
  • برای جستجوی یک برگه: Tabs@ را تایپ کنید، Space را بزنید، عنوان برگه را وارد کنید و پیشنهاداتی را در نوار آدرس خود مشاهده خواهید کرد.

به نظر می رسد. در اینجا چند تصویر از ویژگی‌های جستجوی جدید Chrome برای نشانک‌ها و تاریخچه آورده شده است:

میانبر نشانک‌های جستجوی Google Chrome
میانبر تاریخچه جستجوی گوگل کروم

این میانبرها با Chrome 108 برای دسک‌تاپ در دسترس هستند. هنوز آن را ندیده اید؟ مطمئن شوید که به آخرین نسخه کروم به روز شده اید.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

دنی گودوین

دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه‌ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می‌کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *