Google Bard با استفاده از دکمه «Google it» کاوش موضوعات بیشتر در جستجوی Google را برای افراد آسان‌تر می‌کند. اکنون وقتی از Bard کمک می‌خواهید، با کلیک بر روی دکمه «Google it»، بخشی به نام «موضوعات مرتبط با جستجو» با یک، دو، سه یا چند عبارت جستجو به شما ارائه می‌شود که می‌توانید برای کاوش بیشتر در جستجوی Google روی آن کلیک کنید.

موضوعات مرتبط را در Bard جستجو کنید. دوباره، اگر روی دکمه “Google it” در Bard کلیک کنید، اکنون با “موضوعات مرتبط با جستجو” با چند عبارت جستجو روبرو می شوید که گوگل فکر می کند می تواند به شما در سفر کمک کند.

گوگل گفت که آنها «موضوعات جستجوی پیشنهادی دیگری را زمانی که افراد روی «Google it» کلیک می‌کنند، اضافه می‌کنند، بنابراین «افراد می‌توانند طیف وسیع‌تری از علایق را با موضوعات مرتبط‌تر کشف کنند».

این چیزی است که به نظر میرسد:

موضوعات مرتبط با Google Bard Google It 759x600

تغییر گزارش برای Bard. Google همچنین در حال انتشار یک صفحه جدید “به روز رسانی” است که یک گزارش تغییرات یا مجموعه ای از یادداشت های انتشار برای موارد جدید با Google Bard است. در اینجا Google برخی از تغییرات و به‌روزرسانی‌هایی را که در Google Bard انجام داده است، از جمله یادداشت «موضوعات مرتبط با جستجو» از بالا و همچنین آن به‌روزرسانی ریاضی و منطقی هفته گذشته، مستند می‌کند.

می‌توانید در bard.google.com/updates به صفحه دسترسی پیدا کنید.

در اینجا جک کراچیک از گوگل این موضوع را در توییتر اعلام کرده است:

چرا ما اهمیت می دهیم. با این به‌روزرسانی «Google it»، این ممکن است یک ابزار جدید و مفید برای تحقیق کلمات کلیدی برای برخی از SEO و SEMها باشد. شاید گوگل ایده‌های عبارت کلیدی جدیدی را به شما ارائه دهد تا با کمپین‌های SEO و PPC خود را هدف قرار دهید. همچنین، این ممکن است منجر به جستجوهای جدید و بیشتر از سوی مجموعه ای از جستجوگران جدید شود که از Google Bard آمده اند.

در نهایت، اکنون می توانید مشاهده کنید که با محصول جدید و هیجان انگیز هوش مصنوعی Bard از گوگل چه چیزی در حال تغییر است.

محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *