Google Bard به تازگی ارتقا یافته است. با ترکیب مدل‌های زبان پالم گوگل، بارد اکنون در پاسخ‌های ریاضی و منطقی بهتر است.

جک کراچیک، مدیر اجرایی گوگل که تلاش‌های بارد و هوش مصنوعی گوگل را رهبری می‌کند، گفت: «امروز می‌خواستم به اشتراک بگذارم که با ترکیب برخی از پیشرفت‌هایی که در PalM توسعه داده‌ایم، توانایی‌های بارد را در ریاضیات و منطق بهبود بخشیده‌ایم». گفت در توییتر.

چه چیزی بهبود یافته است. Krawczyk گفت که Bard اکنون می‌تواند بهتر بفهمد و به سؤالات شما وقتی در قالب یک کلمه چند مرحله‌ای و مسائل ریاضی چند مرحله‌ای باشد، پاسخ دهد.

پیشرفت های ریاضی در راه است. Krawczyk افزود، برنامه نویسی به زودی به Bard می آید.

توییت ها توئیت های او با این اطلاعیه:

گوگل پالم. PalM مخفف Pathways Language Model است. این یک مدل زبان بزرگ است که توسط گوگل با 540 میلیارد پارامتر توسعه یافته است. محققان همچنین نسخه‌های کوچک‌تری از PaLM (مدل‌های 8 میلیارد و 62 میلیارد پارامتری) را برای آزمایش اثرات مقیاس مدل آموزش دادند.

اطلاعات بیشتر در مورد بارد به عنوان یادآوری، گوگل اعلام کرد که Bard یک روز قبل از راه اندازی بینگ چت ارائه می شود، اما Bard تا 10 روز پیش برای کاربران عمومی باز نشد. پاسخی که گوگل از Bard دریافت کرد در مقایسه با تلاش‌های Bing Chat و ChatGPT تا حدودی ناامیدکننده و ناامیدکننده بود. حتی در داخل گوگل، کارمندان شرکت را ترغیب کردند که Bard را بهبود بخشد.

اما گوگل قول می دهد که چیزهای بیشتری در راه است و بارد بهتر خواهد شد.

ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل در نیویورک تایمز گفت که گوگل عمداً نسخه سبک وزن بارد را عرضه کرد و با گذشت زمان بهتر خواهد شد. مصاحبه امروز منتشر شد

چرا ما اهمیت می دهیم. بیشتر اوقات، دیدن این که چگونه این دستیارها و ابزارهای هوش مصنوعی در مدت زمان کوتاهی بهبود می یابند و به سرعت در حال بهبود هستند، سرگرم کننده و هیجان انگیز است. چه ChatGPT، چه بینگ چت، چه Google Bard یا دیگران، دنبال کردن این فضا بسیار سرگرم کننده است.

بنابراین بارد را دوباره امتحان کنید و ببینید آیا امروز بهتر از دیروز است یا خیر.

محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *