ما مفتخریم که از Fetchly Labs LLC به عنوان یک شریک آژانس جدید استقبال می کنیم!

Fetchly یک شرکت توسعه برنامه های کاربردی وب و موبایل است که دفتر مرکزی آن در آستین، تگزاس قرار دارد. برای بیش از شش سال، Fetchly سیستم‌های نرم‌افزاری را با اجزای مختلف (وب، موبایل، بک‌اند، مدیریت داده‌ها) در کنار بسیاری از سازمان‌های با استعداد توسعه داده است.

ما تجربه عمیقی در صنعت توسعه نرم افزار داریم و دوست داریم استعدادهای خود را برای حل مشکلات جدید برای مشتریان به جلو ببریم. تیم ما مجموعه ای از افراد با استعداد با تخصص اثبات شده در توسعه نرم افزار، ایجاد محصول، مدیریت پروژه، طراحی و تضمین کیفیت است.

توسعه دهندگان ما چندین دهه تجربه در وردپرس، ووکامرس، ادغام شخص ثالث، سیستم های مبتنی بر داده، تجارت الکترونیک، سیستم های پیام رسانی (چت، پیامک، ایمیل، اعلان های فشار) و توسعه موبایل دارند.

تیم ما در توسعه برنامه های کاربردی مهندسی، رهبری تیم های نرم افزاری، و کار با استارت آپ ها، شرکت های بزرگ سازمانی و کسب و کارهای کوچک ماهر است. از شرکت‌های تجاری و مالی میلیارد دلاری گرفته تا استارت‌آپ‌های اجاره تعطیلات، علمی و تبلیغاتی، پیشینه ما به حفظ دیدگاه گسترده فنی-رهبری و نبض بر نوآوری‌هایی که تجارت و راه‌حل‌ها را برای مشتریان هدایت می‌کنند، کمک می‌کند.

رویکرد ما این است که به مشتریان خود این موارد را ارائه دهیم:

  1. طراحی و برنامه ریزی
  2. توسعه ویژگی
  3. تست و پرداخت
  4. نگهداری و نظارت

درباره رویکرد ما بیشتر بدانید.

“ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم خدمات Fetchly Lab اکنون بخشی از برنامه شریک VIP وردپرس هستند! مشتریان VIP وردپرس از دسترسی به تیم بزرگ متخصصان توسعه برنامه ما سود خواهند برد – که همگی توسط بینش و منابع تیم VIP وردپرس پشتیبانی می‌شوند.

– مایکل هیوی، بنیانگذار

در اینجا درباره شراکت بیشتر بدانید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *