DJI می تواند برای جایگزینی Mini 2 آماده باشد.

جاستین دوینو / Review Geek

DJI Mini 2 یکی از مقرون به صرفه ترین پهپادها برای مبتدیان است، اما همچنین بیش از دو سال از عمر آن می گذرد. و هنگامی که Mini 3 Pro در ژوئن وارد بازار شد، قیمتی بالاتر از آنچه بسیاری انتظار داشتند، تقریباً 700 دلار بود. با این حال، یک نشت جدید نشان می دهد که پهپاد مقرون به صرفه ای که می خواستید به زودی عرضه می شود.

با توجه به تصاویر و جزئیات جدید فاش شده در توییتر، DJI Mini 3 ممکن است در حال آماده شدن برای فرود باشد. نشت دهنده پهپاد اغلب قابل اعتماد @DealsDrone عکس ها را پست کرد و گفت که Mini 3 به زودی عرضه می شود. این بالاتر از همان دستگاهی است که ماه گذشته FCC را پاکسازی کرد.

و در حالی که نمی‌توانیم جزئیات زیادی از این تصاویر جمع‌آوری کنیم، اما چند چیز را در ترکیب با نسخه‌های قبلی این شرکت فاش می‌کند.

همانطور که انتظار می رفت، DJI Mini 3 (اگر این نام باشد) یک نسخه جفت شده از Mini 3 Pro خواهد بود، البته در همان بسته کلی. منظور ما این است که طراحی، سبک و محفظه بسیار مشابهی خواهد داشت.

تفاوت اصلی بین این دو، شکل و محل قرارگیری دو سنسور بالای دوربین است که نشان می‌دهد DJI برای پایین نگه داشتن قیمت، از موانع اجتناب کرده است. با توجه به ارزش آن، Mini و Mini 2 اصلی نیز گزینه‌های اجتناب از سطح بالایی نداشتند.

جالب اینجاست که تصاویر فاش شده و جزئیات FCC نشان می دهد که دوربینی مشابه دوربین گران قیمت DJI Mini 3 Pro خواهد داشت. و در حالی که ما مطمئن نیستیم که می‌تواند برای ویدیوهای حالت پرتره بچرخد یا خیر، قطعاً نسبت به نسل قبلی یک پیشرفت خواهد بود.

در ابتدا، DJI Mini 2 با قیمت 449 دلار عرضه شد که آن را بسیار مقرون به صرفه کرد. و در حالی که ما مطمئن نیستیم که آیا این Mini 3 آینده دارای همان قیمت اولیه خواهد بود یا خیر، همه نشانه ها حاکی از آن است که یک پهپاد 249 گرمی دیگر مناسب برای مبتدیان است.

از طریق TechRadar

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *