OpenAI اعلام کرد که نسخه پولی مورد انتظارش از ChatGPT راه اندازی شده است. ChatGPT Plus نام دارد و فقط برای افرادی که در ایالات متحده زندگی می کنند در دسترس خواهد بود

با وجود شایعات قیمت گذاری قبلی که در رسانه ها گزارش شده بود، ChatGPT Plus ماهانه 42 دلار هزینه نخواهد داشت. هزینه آن 20 دلار در ماه خواهد بود.

افرادی که در لیست انتظار نسخه پولی بوده اند، باید منتظر دعوت «طی هفته های آینده» باشند. این شرکت همچنین گفت که قصد دارد “به زودی” این سرویس را در کشورهای دیگر ارائه دهد.

چیزی که با 20 دلار در ماه دریافت می کنید. OpenAI گفت نسخه پولی سه مزیت را نسبت به نسخه رایگان ارائه می دهد:

  • دسترسی عمومی به ChatGPT، حتی در زمان اوج مصرف
  • زمان پاسخگویی سریعتر
  • دسترسی اولویت به ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید

چرا ما اهمیت می دهیم. ChatGPT یک فناوری است که چندین مورد استفاده در بازاریابی جستجو دارد، چه برای SEO یا PPC. بنابراین، اگر متوجه شده اید که نمی توانید از ChatGPT استفاده کنید زیرا ظرفیت این سرویس وجود دارد، اکنون درمان را دارید – و هزینه آن 20 دلار در ماه برای شما خواهد بود.

ICYMI. دیروز، OpenAI ابزار هوش مصنوعی جدیدی را برای تشخیص متن تولید شده توسط هوش مصنوعی راه اندازی کرد. این AI Text Classifier نامیده می شود و پیش بینی می کند که چقدر احتمال دارد که متن توسط یک انسان یا هوش مصنوعی نوشته شده باشد.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

دنی گودوین

دنی گودوین سردبیر موتور جستجو Land & SMX است. گودوین علاوه بر نوشتن روزانه در مورد SEO، PPC و موارد دیگر برای Search Engine Land، فهرستی از کارشناسان موضوعی Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه‌ریزی مجموعه کنفرانس ما، SMX – Search Marketing Expo کمک می‌کند. قبل از پیوستن به Search Engine Land، گودوین سردبیر اجرایی در Search Engine Journal بود، جایی که او ابتکارات سرمقاله را برای این برند رهبری می کرد. او همچنین یک ویرایشگر در Search Engine Watch بود. او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی بزرگ و رویدادهای مجازی سخنرانی کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پادکست‌ها منبع داده شده است.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *