مایکروسافت بینگ به جای برخی از جعبه‌های پاسخ، پاسخ‌های چت بینگ را در نتایج جستجوی بینگ اضافه کرده است. می‌دانستیم که این اتفاق می‌افتد، همانطور که میخائیل پاراخین، که رهبری جستجوی بینگ و چت بینگ را رهبری می‌کند، یک هفته پیش پیشنهاد کرد که این اتفاق می‌افتد و اکنون به نظر می‌رسد اینجاست.

به نظر می رسد. در اینجا یک اسکرین شات از یکی از پرس و جوهای متعددی که پاسخ چت بینگ را در جستجوی بینگ فعال می کند، آمده است:

چت بینگ در جستجوی بینگ 800x570

چه اتفاقی می افتد. وقتی در هر مرورگری در Bing جستجو می‌کنید و می‌بینید که کادر چت بینگ ظاهر می‌شود، می‌توانید اولین پاسخ را در بالا ببینید. اما اگر می‌خواهید روی یک سؤال اضافی در کادر چت کلیک کنید یا پیام خود را در آن کادر چت تایپ کنید، شما را به چت بینگ هدایت می‌کند.

بینگ چت در حال حاضر فقط در Microsoft Edge و زمانی که به نسخه بتا دعوت شده اید کار می کند. بنابراین سفر شما با Bing Chat ممکن است در جستجوی Bing به پایان برسد. اما بله، مایکروسافت تکه‌ای از قدرت بینگ چت را به شما نشان می‌دهد و امیدوار است که سعی کنید وارد نسخه بتا شوید.

چرا ما اهمیت می دهیم. تماشای اینکه چگونه جستجو ممکن است در طول زمان با گسترش ویژگی‌های چت هوش مصنوعی تطبیق پیدا کند برای ناشران، سازندگان محتوا، بازاریابان و سئوکاران جالب و مهم است. اگر Bing پاسخ‌های شبیه به قطعه را با پاسخ‌های گپ بینگ جایگزین کند، ممکن است بر نرخ کلیک و ترافیک وب‌سایت‌های شما تأثیر بگذارد.

در اینجا یک نمونه از این اتفاق در حال حاضر وجود دارد.

نوک کلاه به دیوید ایوانو برای ارسال این مطلب برای من

محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *