Rising Star Award 20201 Appsero Receives from FinanceOnline


Appsero به عنوان یک راه حل برتر تجاری توسط یک پلت فرم بررسی نرم افزار B2B پیشرو انتخاب شده است. این نامگذاری شهرت شرکت را به عنوان یک رهبر صنعت اثبات می کند.

ما مفتخریم که اعلام کنیم که به ما اعطا شده است برترین جایزه ستاره نوظهور PSA 2021 توسط امور مالی آنلاین، یک پورتال پیشرو در بررسی نرم افزار. این جایزه به محصولات جدیدی تعلق می گیرد که در سال های اول عرضه عملکرد فوق العاده ای از خود نشان می دهند.

Appsero یک نرم افزار اتوماسیون خدمات حرفه ای (PSA) ترجیحی برای کسب و کارها، با توجه به بازخورد کاربران، ذکر رسانه های اجتماعی و سایر داده ها است. کارشناسان FinancesOnline همچنین بررسی دقیق Appsero را انجام دادند و به این نتیجه رسیدند که ویژگی های گسترده ای برای کمک به موفقیت کسب و کارها ارائه می دهد.

اما قبل از رفتن به بخش بررسی، اجازه دهید ایده ای مختصر در مورد چیستی Appsero داشته باشیم.

مروری کوتاه بر Appsero

Appsero یک ابزار مدیریت پلاگین و تم وردپرس هیجان انگیز است که با آن توسعه دهندگان می توانند به طور یکپارچه مجوزهای محصول را مدیریت کنند، به روز رسانی ها را خودکار کنند و از تجزیه و تحلیل برای نظارت بر عملکرد خود استفاده کنند. این یک راه حل همه کاره برای توسعه دهندگان وردپرس است.

این به شما امکان می دهد تا از یک مکان واحد بررسی، تولید، فعال سازی و انتشار به روز رسانی ها را انجام دهید. می‌توانید این ابزار را با سیستم‌هایی مانند WooCommerce، EDD، Envato و Paddle ادغام کنید تا هر زمان که سفارش محصول جدیدی دریافت می‌کنید، مجوز تولید کنید.

Appsero به شما امکان می دهد به طور خودکار به روز رسانی تم و افزونه را مستقیماً از GitHub، GitLab یا Bitbucket اجرا کنید. هنگامی که شخصی افزونه خود را غیرفعال می کند، با اعلان های بلادرنگ به دست شما می رسد. در زیر برخی از ویژگی های کشنده Appsero وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

 • مجوز نرم افزار
 • بررسی و فعال سازی مجوز
 • به روز رسانی استقرار
 • پاسخگوی خودکار غیرفعال کردن
 • ادغام ها
 • همکاری تیمی
 • وردپرس بینش

Appsero جوایز باشکوهی را از FinancesOnline دریافت کرد

FinanceOnline Awards Appsero

Appsero با شکوه دریافت کرد جایزه ستاره نوظهور 2021 از جانب امور مالی آنلاین – افتخار بزرگی برای ما

علاوه بر این، در مطالعه ای که توسط آنها انجام شد، Appsero بسیار زیاد شد امتیاز 8.0 از 10.

آنها ویژگی‌های ضروری، برنامه‌های قیمت‌گذاری، تجربیات کاربر و سیستم پشتیبانی افزونه را ارزیابی کردند تا در نهایت به این رتبه‌بندی رسیدند. چنین جایزه معتبر و بررسی پر زرق و برق تضمین می کند که Appsero قطعا در میدان مسابقه است.

چرا FinancesOnline عاشق Appsero شد

Appsero یک ابزار قاتل تجزیه و تحلیل، صدور مجوز و استقرار وردپرس است. Appsero همراه عالی برای توسعه دهندگان پلاگین و تم وردپرس است.

 • FinancesOnline خدمات حرفه ای ما را دوست داشت نرم افزار اتوماسیون که به توسعه دهندگان و کسب و کارها اجازه می دهد به راحتی مجوزها را مدیریت کرده و به روز رسانی ها را برای محصولات وردپرس اجرا کنند. آنها همچنین دوست داشتند که چگونه به شما امکان می‌دهد مجوزها را تولید، بررسی و فعال کنید و به‌روزرسانی‌ها را برای تم ممتاز وردپرس و مشتریان افزونه خود در یک مکان منتشر کنید.
سیستم های پشتیبانی از Appsero
 • بین ویژگی هایی که FinancesOnline را تحت تاثیر قرار داد کارشناسان ادغام ما با سرویس‌ها و سیستم‌هایی بودند که برای فروش مضامین و افزونه‌های وردپرس استفاده می‌کنید – و همچنین مدیریت مجوز نرم‌افزار، استقرار به‌روزرسانی، بینش‌های مبتنی بر داده و حفظ مشتری.
 • آنها اشاره کردند که ما چگونه محصولاتی را ارائه می دهیم که به شما کمک می کند مجوز نرم افزار را افزایش دهید قابلیت های یکپارچه سازی برای بهبود فروش و رضایت مشتری. به عنوان مثال، می توانید WooCommerce یا Easy Digital Downloads را با Appsero متصل کنید. سپس، استفاده از آن را برای فروش مضامین و افزونه های وردپرس ادامه دهید.
چه ادغام های موجود برای Appsero
 • بررسی اشاره کرد که Appsero چگونه به شما کمک می کند اطلاعات مربوط به محصولات و مشتریان وردپرس خود را جمع آوری کنید. می‌توانید مشتریانی را که محصولات وردپرس شما را غیرفعال می‌کنند، ردیابی کرده و با آن‌ها تعامل داشته باشید و همچنین درباره نسخه‌های وردپرس، PHP و نرم‌افزار سرور که استفاده می‌کنند بیشتر بدانید.
 • و با ما ابزار استقرار به روز رسانی خودکار، می‌توانید فوراً ساخت‌ها، نسخه‌ها و بهبودهای تم‌ها و پلاگین‌های خود را به WordPress.org ارسال کنید. همچنین می‌توانید با آپلود فایل‌های فشرده محصولات وردپرس خود مستقیماً از داشبورد Appsero، روند را سرعت بخشید.
 • با Appsero می توانید مجوزها را مستقیماً در برنامه ایجاد کنید و به FastSpring، Paddle یا Gumroad متصل شوید. این کار نیاز به افزودنی های اضافی را از بین می برد. همه سفارش‌های قبلی و جدید شما نیز به‌طور خودکار بین Appsero و ابزارهای شما همگام‌سازی می‌شوند – مهم نیست چند سفارش دارید یا مدت زمانی که از این پلتفرم استفاده می‌کنید.
 • ما همچنین برای پلتفرم خود مورد تحسین قرار گرفته ایم بینش های داده محورکه مشتریان را قادر می سازد تا تصمیماتی را اتخاذ کنند که توسعه محصول، فروش و رضایت مشتری را افزایش دهد.
 • آخرین اما نه کم اهمیت ترین، Appsero پاسخگوی خودکار غیرفعال کردن برای افزایش حفظ مشتری مفید است. این ابزار به شما امکان می دهد کاربرانی را که از تم ها و افزونه های وردپرس کنار می گذارند شناسایی، ارزیابی و درگیر کنید. دلایل دقیقی که چرا آنها محصولات شما را غیرفعال می کنند را خواهید دانست. همه اینها همان چیزی است که آنها در لیست بهترین محصولات نرم افزار تجربه کاربری خود به دنبال آن هستند.

چگونه مشتریان Appsero را در FinancesOnline بررسی کردند

بررسی رضایت کاربر از Appsero توسط FinanceOnline

فقط توسعه نرم افزار پایان یا کافی برای موفقیت هیچ توسعه دهنده نرم افزار نیست. پس از پایان مرحله توسعه، باید تم ها و افزونه های خود را تبلیغ کنید. علاوه بر این، شما باید به طور مداوم رشد و فعالیت کاربر را زیر نظر داشته باشید.

و این ممکن است به شما نیاز داشته باشد که زمان زیادی را سرمایه گذاری کنید. اغلب مجبور می شوید کارهای مشابه را بارها و بارها انجام دهید، که ممکن است برای او دردناک و خسته کننده باشد. اما هر چه بتوانید در زمان بیشتری در کارهای تکراری صرفه جویی کنید، بیشتر می توانید روی رشد و پیشرفت محصول خود سرمایه گذاری کنید.

افزونه وردپرس Appsero می تواند در این مورد به شما کمک زیادی کند. از یک مطالعه کامل، امور مالی آنلاین دریافتند که رضایت مشتری از افزونه Appsero 98٪ است.

سوالات متداول در مورد افزونه وردپرس Appsero

اکنون، به برخی از سوالاتی که ممکن است برای استفاده بیشتر از Appsero برای شما مفید باشد، پاسخ خواهیم داد.

برنامه های قیمت گذاری Appsero چیست؟

Appsero دارای سه طرح قیمت گذاری در دسترس است. آن ها هستند:

* رایگان – (مدیریت پلاگین های رایگان نامحدود)
* حق بیمه – شروع می شود 20 دلار در ماه (مدیریت حداکثر 500 مجوز).
* تیم ها – شروع می شود 20 دلار در ماه (برای 4 نفر).

طرح پریمیوم دارای 5 لاستیک مختلف است که می توان مشترک آن ها شد. آن ها هستند:

* 25 دلار در ماه – حداکثر 500 مجوز
* 69 دلار در ماه
– تا 1500 مجوز
* 99 دلار در ماه
– تا 2500 مجوز
* 189 دلار در ماه – تا 5000 مجوز
* 349 دلار در ماه
– تا 10000 مجوز

(برای بیش از 10000 مجوز، باید برای یک نقل قول سفارشی با Appsero تماس بگیرید)

اگر فراموش کنید به موقع حق اشتراک را پرداخت کنید چه اتفاقی برای کاربران شما می افتد؟

نترس! Appsero همیشه به شما اهمیت می دهد. حتی اگر هزینه اشتراک را به موقع پرداخت نکنید، Appsero به مدیریت مجوزهای شما ادامه خواهد داد. و این تسهیلات به مدت 1 ماه ادامه خواهد داشت.

پس از اتمام دوره 1 ماهه، کاربران شما هنگام تلاش برای فعال کردن افزونه، اعلان خطا دریافت می کنند. یعنی Appsero خدمات خود را متوقف می کند. امیدواریم یک دوره تمدید شده یک ماهه برای تسویه هزینه اشتراک کافی باشد.

چند افزونه را می توانید به عنوان یک کاربر ممتاز مدیریت کنید؟

شما می توانید تعداد نامحدودی پلاگین را با نسخه پریمیوم مدیریت کنید. ما فقط یک هزینه ماهانه برای شما قبض می کنیم، تعداد افزونه هایی که از حساب خود مدیریت می کنید محاسبه نمی شود.

غذای نهایی

با تشکر از شما، FinancesOnline! ما نمی‌توانیم به این افتخار کنیم که به عنوان یک نرم‌افزار برتر اتوماسیون خدمات حرفه‌ای توسط چنین سازمان معتبری شناخته می‌شویم.

به مشتریان ما، با تشکر از شما! ما مشتاقانه منتظر ادامه موفقیت خود با هم و نوآوری برای نیازهای شما هستیم.

اشتراک در اگر دوست دارید اعلان‌های پست‌های وبلاگ ما را که به طور منظم منتشر می‌شود، دریافت کنید. همچنین ما را دنبال کنید فیس بوک و توییتر کانال هایی برای به روز رسانی های ضروری

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *