اپل سرویس Apple Business Connect را بازسازی کرده است، جایی که مشاغل می توانند آنچه را که Apple Maps در مورد تجارت خود نشان می دهد به روز کنند. این سرویس در ابتدا Apple Maps Connect را در سال 2014 راه اندازی کرد و شبیه به نحوه عملکرد Google Business Profiles است.

Apple Business Connect. سیب گفت این یک “ابزار رایگان است که به مشاغل در هر اندازه امکان می دهد تا نحوه نمایش اطلاعات خود را در برنامه های اپل سفارشی کنند.”

در Business Connect، کسب‌وکارها می‌توانند کارت مکان خود را مدیریت کنند، از جمله افزودن و به‌روزرسانی عکس‌ها و آرم‌ها. دعوت از مشتریان برای انجام اقداماتی مانند سفارش غذا یا رزرو مستقیم از Maps؛ و ارائه تبلیغات ویژه به مشتریان.

ویترین ها اپل همچنین Showcases را اضافه کرد، یک ویژگی جدید در کارت مکان Apple MAps که به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا پیشنهادات و مشوق‌هایی را به مشتریان ارائه دهند. اپل گفت، “کسب و کارها می توانند به راحتی بخش Showcase کارت مکان خود را از طریق Business Connect به روز کنند.” این ویژگی امروز برای مشاغل ایالات متحده در دسترس است و در ماه های آینده در سطح جهانی عرضه می شود.

API های جدید اپل همچنین اکنون از یک API جدید به نام Business Connect API پشتیبانی می کند. اپل گفت: این برای مشاغل با ده‌ها مکان طراحی شده است و به آن مشاغل اجازه می‌دهد به راحتی اطلاعات دقیق و به‌روز را از طریق فهرست‌بندی آژانس‌های مدیریتی مانند Reputation، Rio SEO، SOCI، Uberall و Yext به Maps در مقیاس بزرگ ارائه دهند. .

ثبت مشاغل اگر قبلاً یک حساب کاربری Apple Business Connect دارید، می‌توانید وارد شوید و جزئیات جدید درباره کسب‌وکار خود را به فهرست خود اضافه کنید – من قبلاً این کار را قبل از نوشتن این داستان انجام داده‌ام. در غیر این صورت، مشاغل می توانند کسب و کار خود را در این آدرس ثبت کنند businessconnect.apple.com و همین امروز شروع کنید

چرا ما اهمیت می دهیم. Apple Maps روز به روز محبوب تر می شود و منطقی است که شما کسب و کار خود را به درستی و با دقت در اکوسیستم Apple Maps ثبت و نگهداری کنید. بنابراین مطمئن شوید که فهرست کسب و کار شما تأیید شده و به روز باشد.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *