آیا به دنبال بهترین افزونه های دستور غذا برای وردپرس هستید؟

پلاگین های دستور غذا به شما این امکان را می دهند که دستور العمل ها را در وب سایت خود به روشی زیبا و دلپذیر نمایش دهید. آنها می توانند به بهبود تعامل کاربر در وبلاگ غذایی شما و افزایش ترافیک کمک کنند.

در این مقاله، ما برخی از بهترین پلاگین های دستور العمل وردپرس را که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید، به صورت دستی انتخاب کرده ایم.

بهترین افزونه های دستور غذا برای وردپرس

چرا به پلاگین دستور غذا برای وردپرس نیاز دارید؟

اگر یک وبلاگ غذایی وردپرس دارید، استفاده از یک افزونه دستور غذا می تواند به شما کمک کند تا تجربه ای کاربرپسندتر و تعاملی برای بازدیدکنندگان خود ایجاد کنید.

یک پلاگین می تواند به شما کمک کند با استفاده از کارت دستور غذا یک طرح بندی زیبا برای دستور العمل های خود ایجاد کنید. این شامل تمام اطلاعات در مورد غذا، از جمله مواد تشکیل دهنده، دستورالعمل، زمان پخت و پز، اندازه وعده، حقایق تغذیه، و بیشتر است.

افزونه‌های دستور غذا همچنین می‌توانند تنظیمات بهینه‌سازی داشته باشند که سئوی وب‌سایت شما را با افزایش دید آن در نتایج جستجو بهبود می‌بخشد.

علاوه بر این، استفاده از یک پلاگین دستور العمل به شما امکان می دهد دستور العمل های خود را سفارشی کنید و تبلیغات و پیوندهای وابسته را در آنها وارد کنید تا سود بیشتری کسب کنید. این یکی از راه هایی است که می توانید از وبلاگ نویسی کسب درآمد کنید.

با توجه به آنچه گفته شد، اجازه دهید به برخی از بهترین افزونه های دستور العمل وردپرس که می توانند به بهبود وبلاگ غذایی وردپرس شما کمک کنند نگاهی بیندازیم.

1. WP Tasty Recipes

WP Tasty Recipes

WP Tasty Recipes یکی از بهترین افزونه های دستور پخت وردپرس در بازار است. این به شما امکان می دهد با استفاده از بلوک «دستورالعمل های خوشمزه» کارت های دستور العمل زیبا و قابل تنظیم را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

ویژگی‌های زیادی را ارائه می‌کند که می‌توان به کارت‌های دستور غذا اضافه کرد، از جمله حقایق تغذیه‌ای، دکمه‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی، ویدیوهای دستور غذا و پین‌های Pinterest.

داشبورد دستور العمل های خوشمزه

علاوه بر این، WP Tasty Recipes همچنین به شما اجازه می دهد تا تبدیل برای مواد تشکیل دهنده اضافه کنید، و تنظیم دستور غذا برای اندازه های مختلف را برای کاربران آسان می کند.

شما همچنین می توانید رتبه بندی موتورهای جستجوی خود را با استفاده از Tasty Recipes بهبود بخشید زیرا این افزونه دارای نشانه گذاری طرحی برای پست های دستور پخت شما است.

از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به قالب‌های کارت دستور غذا، تنظیمات واردات/صادرات برای دستور العمل‌ها، یکپارچه‌سازی Nutrifox، پیوندهای مواد تشکیل دهنده، فهرست دستور غذا و غیره اشاره کرد.

قیمت گذاری: شما می توانید برنامه Basic Tasty Recipes را با 49 دلار در سال و طرح Pro را با 199 دلار در سال دریافت کنید. با این حال، اگر می‌خواهید به همه افزونه‌های WP Tasty دسترسی داشته باشید، می‌توانید طرح All Access را با قیمت 299 دلار در سال خریداری کنید.

2. دستور بلوک کارت

بلوک کارت دستور غذا

Recipe Card Blocks یک افزونه معروف دستور العمل وردپرس است که به اضافه کردن کارت های دستور العمل جذاب به وب سایت خود با استفاده از ویرایشگر بلاک کمک می کند.

دارای قالب های از پیش ساخته شده قابل تنظیم، پشتیبانی ویدیویی، رتبه بندی ستاره ها، رابط کاربر پسند و ویژگی های تبدیل واحد است که استفاده از آن را برای مبتدیان بسیار آسان می کند.

داشبورد بلوک های کارت دستور غذا

حتی یک بلوک تغذیه نیز دارد که می‌توانید آن را به همراه کارت‌های دستور غذا اضافه کنید تا اطلاعات تغذیه‌ای در مورد هر وعده غذایی نمایش داده شود.

بعلاوه، Recipe Card Blocks با استفاده از نشانه گذاری طرحواره، وب سایت و دستور العمل های شما را برای موتورهای جستجو بهینه می کند و رتبه بندی و جذب بازدیدکنندگان را برای سایت شما آسان تر می کند.

برخی از ویژگی های دیگر ارائه شده توسط Recipe Card Blocks عبارتند از پشتیبانی AMP، انطباق با GDPR، CTA های اجتماعی، رتبه بندی نظرات و موارد دیگر.

قیمت گذاری: Recipe Card Blocks یک نسخه رایگان در دسترس دارد. با این حال، می توانید با پرداخت 79 دلار در سال به برنامه حرفه ای ارتقا دهید تا تمام ویژگی ها را باز کنید. اگر تیم بزرگی دارید، می توانید با هزینه 99 دلار در سال به طرح کسب و کار تغییر دهید.

3. WP Recipe Maker

WP Recipe Maker

WP Recipe Maker یک افزونه دستور غذا با استفاده آسان است که به شما امکان می دهد کارت های دستور غذا را به هر صفحه یا پست وردپرس اضافه کنید.

سپس می‌توانید با استفاده از تنظیمات افزونه یا CSS سفارشی، این کارت‌های دستور غذا را مطابق میل خود سفارشی کنید.

WP Recipe Maker همچنین دارای یک فرم ارائه داخلی است که به کاربران امکان می دهد دستور العمل های خود را در وب سایت شما ارسال کنند. این می تواند به تشویق تعامل کاربر کمک کند.

داشبورد WP Recipe Maker

علاوه بر این، این افزونه از فراداده JSON-LD برای بهبود دید وب سایت شما و رتبه بندی موتورهای جستجو استفاده می کند.

برخی از ویژگی های دیگر آن عبارتند از برچسب های تغذیه، ابزارهای تبدیل، پشتیبانی ویدیویی، عملکرد واردات/صادرات، گروه های مواد تشکیل دهنده و غیره.

قیمت گذاری: WP Recipe Maker یک نسخه رایگان دارد. با این حال، می‌توانید با 49 دلار آن را به مجموعه پرمیوم ارتقا دهید. برای باز کردن قفل تمام ویژگی ها، می توانید Elite Bundle را با قیمت 149 دلار خریداری کنید.

4. دستورهای زیپ

دستور العمل های زیپ

Zip Recipes یک افزونه محبوب است که به طور خاص برای جستجوی گوگل با استفاده از JSON LD و microdata بهینه شده است. می تواند به بهبود رتبه وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل کمک کند.

این افزونه ویرایشگر مخصوص به خود را دارد که می توانید از آن برای ایجاد کارت های دستور العمل زیبا استفاده کنید. پس از ایجاد یک دستور غذا، می توان آن را به راحتی با استفاده از یک بلوک در هر صفحه یا پست وردپرس ادغام کرد.

داشبورد Zip Recipes

Zip Recipes به شما امکان می دهد برچسب های تغذیه، گالری دستور العمل ها، رتبه بندی ها، نمادهای اشتراک گذاری اجتماعی، مبدل متریک، تنظیمات سرو و موارد دیگر را به کارت های دستور غذا اضافه کنید.

این افزونه همچنین به شما این امکان را می دهد که دستور العمل ها را برای دوستان یا مشترکین لیست ایمیل خود ایمیل کنید تا تعامل کاربران را افزایش دهید.

این یک ویژگی جستجو و فیلتر داخلی را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد به دنبال انواع دستور العمل های خاص از جمله نیازهای غذایی، مواد تشکیل دهنده، انواع آشپزی و موارد دیگر باشند.

قیمت گذاری: می توانید از Zip Recipes به صورت رایگان استفاده کنید. با این حال، برای باز کردن ویژگی‌های بیشتر، باید سالانه 39 دلار به برنامه شخصی ارتقا دهید. اگر می‌خواهید از این افزونه در چندین دامنه استفاده کنید، می‌توانید با پرداخت 249 دلار در سال به طرح آژانس نیز بروید.

5. پخته شده

پخته شده

Cooked یک افزونه قدرتمند وردپرس است که به شما امکان می دهد دستور العمل هایی از جمله مواد تشکیل دهنده، دستورالعمل ها، حقایق تغذیه، گالری عکس، تایمر و موارد دیگر را ایجاد و نمایش دهید. همچنین برای موتورهای جستجو بهینه شده است تا دید وب سایت شما را افزایش دهد.

با استفاده از این افزونه، می توانید فرم ارسال دستور غذا را در قسمت جلوی وب سایت خود اضافه کنید تا کاربران دستور پخت خود را با شما به اشتراک بگذارند.

حتی شامل اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی، بررسی دستور العمل ها و ویژگی های رتبه بندی برای بهبود تعامل کاربر است.

داشبورد پخته شده

علاوه بر این، Cooked همچنین دارای یک ویژگی جستجوی قدرتمند داخلی است که به کاربران امکان می دهد دستور العمل ها را بر اساس مواد تشکیل دهنده، دسته ها، برچسب ها و موارد دیگر پیدا کنند.

افزونه Cooked حتی می تواند با WooCommerce ادغام شود تا به وبلاگ نویسان مواد غذایی اجازه دهد تا مواد تشکیل دهنده دستور العمل ها را در وب سایت خود بفروشند.

قیمت گذاری: Cooked یک نسخه رایگان دارد، یا می توانید مجوز تک سایتی برای Cooked Pro را با قیمت 39 دلار در سال خریداری کنید. اگر می‌خواهید از Cooked Pro در چندین سایت استفاده کنید، می‌توانید با پرداخت ۹۹ دلار در سال به مجوز ۵ سایتی تغییر دهید.

6. دستور العمل های خوشمزه

دستور العمل های خوشمزه

Delicious Recipes یک پلاگین مبتنی بر طرحواره و بهینه سازی SEO است که به شما امکان می دهد کارت های دستور العمل زیبایی ایجاد کنید.

همچنین دارای یک کتابخانه دستور پخت با پایگاه داده قابل جستجو از دستور العمل ها، از جمله دسته بندی هایی مانند آشپزی، نوع غذا، محدودیت های غذایی، و زمان پخت و پز است.

داشبورد Delicious Recipes

این یک افزونه ساده است که به کاربران امکان می دهد در وب سایت شما ثبت نام کنند و به دستور العمل های شما امتیاز دهند، دستور العمل ها را به عنوان موارد دلخواه ذخیره کنند و در محتوا مرور کنند. این ویژگی می تواند به شما در ایجاد یک فالوور فعال و افزایش تعامل کاربر کمک کند.

از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به ادغام رسانه‌های اجتماعی، پشتیبانی ویدیویی، فرم ارسال دستور غذا، داشبورد تجزیه و تحلیل، پشتیبانی از پین‌های Pinterest، حقایق تغذیه، وعده‌های قابل تنظیم و موارد دیگر اشاره کرد.

قیمت گذاری: Delicious Recipes یک نسخه رایگان و یک نسخه حرفه ای دارد که می توانید با 59 دلار در سال به آن تغییر دهید. همچنین می توانید با قیمت 199 دلار به برنامه Lifetime ارتقا دهید.

7. ایجاد کنید

ايجاد كردن

Create یک افزونه رایگان دستور العمل وردپرس است که بسیار سبک و آسان برای استفاده است.

با استفاده از این افزونه، می توانید با استفاده از هر یک از پنج طرح داخلی کارت و تنظیمات سفارشی سازی، کارت های دستور العمل چشم نواز ایجاد کنید.

داشبورد وردپرس برای افزونه Create

Create همچنین برای SEO بهینه شده است، به این معنی که موتورهای جستجو ممکن است دستور العمل های شما را بالاتر ببرند و دید وب سایت شما را افزایش دهند.

به غیر از آن، این افزونه همچنین دارای پشتیبانی ویدیویی است، پاسخگوی تلفن همراه است و به شما امکان می دهد با استفاده از تم های تبلیغاتی بهینه شده، از محتوای خود کسب درآمد کنید.

قیمت گذاری: افزونه Create کاملا رایگان است و هنوز نسخه پرمیوم ندارد.

8. دستور تهیه شکوفه

دستور تهیه شکوفه

Blossom Recipe Maker یکی دیگر از پلاگین های رایگان در این لیست است که به شما امکان می دهد به راحتی دستور پخت تهیه کنید.

این به شما امکان می دهد مواد تشکیل دهنده، دستورالعمل ها، زمان پخت، اندازه سروینگ و اطلاعات تغذیه ای را به کارت های دستور غذا اضافه کنید.

داشبورد Blossom Recipe Maker

این افزونه همچنین می تواند به طور خودکار جایگزینی مواد را بر اساس نیازها یا ترجیحات غذایی پیشنهاد دهد.

به عنوان مثال، ممکن است استفاده از آرد بادام به جای آرد گندم برای یک دسر بدون گلوتن پیشنهاد شود. این می تواند هنگام ایجاد دستور العمل مناسب برای همه مفید باشد.

از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به دسته‌بندی دستور غذا، اشتراک‌گذاری رسانه‌های اجتماعی، بازخورد دستور غذا و موارد دیگر اشاره کرد.

قیمت گذاری: Blossom Recipe Maker کاملا رایگان است و نسخه پولی ندارد.

9. RecipePress Reloaded

RecipePress بارگذاری مجدد شد

RecipePress Reloaded یکی دیگر از افزونه های رایگان وردپرس است که یک نوع پست جدید برای انتشار پست های دستور غذا در وب سایت شما ایجاد می کند.

این به شما امکان می دهد مواد و دستورالعمل ها را به همراه اطلاعات تغذیه ای گروه بندی کنید. همچنین می توانید زمان آماده سازی و سرو را برای ایجاد دستور العمل های جامع اضافه کنید.

RecipePress بارگذاری مجدد شد

این افزونه همچنین برای سئو بهینه سازی شده است، به این معنی که موتورهای جستجو ممکن است دستور العمل های شما را بالاتر ببرند و دید را افزایش دهند.

به غیر از آن، RecipePress Reloaded با پشتیبانی چند زبانه، ادغام رسانه‌های اجتماعی، ویژگی رتبه‌بندی/بازبینی و قالب‌های دستور پخت از پیش ساخته شده است.

قیمت گذاری: RecipePress Reloaded یک افزونه رایگان است که هنوز نسخه پرمیوم ندارد.

بهترین افزونه دستور غذا برای وردپرس چیست؟

بر اساس تحقیقات ما، بهترین افزونه دستور پخت وردپرس موجود در بازار WP Tasty Recipes است زیرا یک راه حل همه کاره را ارائه می دهد.

این سئو پسند است، دارای قالب های از پیش ساخته شده است و استفاده از آن برای مبتدیان بسیار آسان است.

با این حال، اگر بودجه کمی دارید و به دنبال افزونه‌ای هستید که ویژگی‌های اولیه کارت دستور غذا را ارائه دهد، WP Recipe Maker و Recipe Card Blocks نیز گزینه‌های خوبی هستند.

این افزونه ها نسخه های رایگان را با اکثر ویژگی های لازم برای ایجاد یک کارت دستور العمل جذاب ارائه می دهند.

از طرف دیگر، اگر فروشگاه آنلاینی دارید که مواد غذایی را به فروش می رساند، Cooked افزونه مناسبی برای شماست. این محصول دارای یک ادغام WooCommerce است که به شما امکان می دهد مواد تشکیل دهنده دستور العمل های خود را بفروشید.

امیدواریم این مقاله به شما در انتخاب بهترین افزونه دستور غذا برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای مبتدیان ما را در مورد چگونگی بررسی اینکه آیا پست های وبلاگ وردپرس شما برای کلمه کلیدی مناسب رتبه بندی می شوند یا خیر و انتخاب های برتر ما برای بهترین مضامین وردپرس برای وبلاگ های دستور غذا را ببینید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک

پست 9 بهترین پلاگین دستور غذا برای وردپرس (رایگان و پولی) اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.

سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *