How to enable/activate WordPress plugins from the database نحوه فعال/فعال کردن افزونه های وردپرس از پایگاه داده

آیا به دنبال بهترین افزونه های منطق شرطی برای وب سایت وردپرس خود هستید؟

افزونه های منطق شرطی به شما امکان می دهند اطلاعات را بر اساس پاسخ ها و رفتار کاربران نشان دهید یا پنهان کنید. آنها به جمع آوری سرنخ های مرتبط، افزایش تبدیل و ارائه تجربه کاربری بهتر کمک می کنند.

در این مقاله بهترین افزونه های منطق شرطی وردپرس را به شما نشان می دهیم.

منطق شرطی در وردپرس چیست؟

به عبارت ساده، شما می توانید منطق شرطی را به عنوان عبارات if-then در نظر بگیرید. این تکنیکی است که در آن می‌توانید اطلاعات، قطعه‌ها یا اسکریپت‌های مرتبط را به‌طور خودکار بر اساس اقدامات آنها برای کاربران نمایش دهید.

به عنوان مثال، یک کاربر ممکن است بخواهد با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کند. اگر آنها یک تیم پشتیبانی را به عنوان یک گزینه در سایت وردپرس شما انتخاب کنند، می توانید اطلاعات تماس مرتبط یا یک صفحه فرود را نشان دهید.

به طور مشابه، فرض کنید مشتری به دنبال کفش های پیاده روی است. شما می توانید از منطق شرطی استفاده کنید تا فقط محصولات و افزونه هایی را نشان دهید که مشتری به دنبال آن است.

کجا می توانید از پلاگین های منطقی شرطی وردپرس استفاده کنید؟

منطق شرطی فرم‌ها در طراحی سایت با وردپرس، گردش‌های کاری ایمیل خودکار، روش‌های بهینه‌سازی تبدیل و موارد دیگر خواهید یافت.

در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید از منطق شرطی در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید:

  • از منطق شرطی در فرم های وردپرس خود استفاده کنید و فیلدهای فرم را به صورت پویا بر اساس انتخابی که کاربران هنگام پر کردن فرم های شما انجام می دهند تغییر دهید.
  • کمپین‌های optin ایجاد کنید و پنجره‌های بازشو را بر اساس قوانین مختلف نشان دهید، مانند گذراندن زمان مشخصی توسط کاربر در صفحه یا کلیک کردن روی یک پیوند.
  • بارگیری قطعات کد و اسکریپت ها بر اساس منطق شرطی و نقش های کاربر.
  • بر اساس پاسخ های قبلی کاربر در آزمون های آنلاین سوالات مختلف بپرسید.
  • محصولات، افزونه ها و موارد دیگر را بر اساس انتخاب مشتری در فروشگاه تجارت الکترونیک خود نمایش دهید یا پنهان کنید.
  • قوانین دید را با استفاده از منطق شرطی برای نمایش آیتم های منو برای بازدیدکنندگان خود تنظیم کنید.

با این اوصاف، بیایید بهترین افزونه های منطق شرطی وردپرس را که امروز می توانید برای وب سایت خود استفاده کنید، ببینیم.

1. WPCode

WPCode بهترین افزونه قطعه کد وردپرس است. شما به راحتی تکه کدهای سفارشی را به وب سایت خود اضافه می کنید و با استفاده از افزونه آنها را مدیریت می کنید.

بهترین بخش، WPCode یک ویژگی منطقی شرطی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد قوانینی را برای اجرای قطعه کد بدون ویرایش کد تنظیم کنید. استفاده از آن بسیار آسان است و یک رابط کاربری مبتدی پسند ارائه می دهد.

به عنوان مثال، می‌توانید قطعه‌های کد را برای کاربرانی که وارد سیستم شده‌اند بارگیری کنید، قطعه‌های کد PHP را برای نقش‌های کاربر خاص و آدرس‌های اینترنتی صفحه اجرا کنید، و اسکریپت‌های پیکسل سرصفحه و پاورقی را برای صفحات خاص درج کنید.

همچنین می‌توانید کدهای سفارشی را از اجرا در صفحاتی مانند صفحه اصلی یا نقش‌های مختلف کاربر پنهان کنید.

2. بلوک های مشروط

Conditional Blocks یک افزونه رایگان وردپرس برای مخفی کردن یا نمایش بلوک های مختلف در ویرایشگر محتوا است. شما می توانید دید هر بلوک را بدون نوشتن یک خط کد کنترل کنید.

افزونه ها به شما امکان می دهند شرایطی را تنظیم کنید که بلوک های وردپرس برای نقش های مختلف کاربر یا سطوح عضویت ظاهر شوند. به عنوان مثال، می توانید بلوک تصویر را فقط به کاربرانی که وارد سیستم شده اند نشان دهید. همچنین به شما امکان می دهد بلوک های خاصی را بر اساس اندازه صفحه نمایش دهید.

Conditional Blocks یک نسخه پریمیوم را نیز ارائه می دهد. شما می توانید شرایط بیشتری را برای نمایش بلوک های وردپرس باز کنید. برای مثال، می‌توانید نمایان بودن بلوک را بر اساس نوع پست، زمان، درخواست‌های سرور و موارد دیگر کنترل کنید. در نسخه حرفه ای نیز شرایطی برای کاربران ووکامرس وجود دارد.

3. WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس برای وردپرس است. این افزونه دوستانه مبتدی است که یک فرم ساز کشیدن و رها کردن، تعداد زیادی قالب و یک ویژگی منطقی شرطی هوشمند را ارائه می دهد.

شما به راحتی می توانید فیلدهای فرم های مختلف را پنهان یا نمایش دهید، گزینه های پرداخت، منوهای کشویی و موارد دیگر را بر اساس پاسخ های کاربر نمایش دهید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که فیلد فرم را در قالب انتخاب کرده و منطق شرطی را فعال کنید. پس از آن، می توانید قوانینی را برای نمایش فیلدهای فرم های مختلف تنظیم کنید.

به عنوان مثال، فرض کنید در حال اجرای یک نظرسنجی امتیاز خالص پروموتر (NPS) در وب سایت خود هستید. اگر امتیاز یک کاربر 8 یا بالاتر باشد، می توانید سوالات دیگر را با استفاده از منطق شرطی پنهان کنید. اگر آنها نمره کمتری می‌دهند، می‌توانید سوالات بیشتری برای بهبود عملکرد خود بپرسید.

علاوه بر این، WPForms بسیاری از ویژگی ها و افزونه های دیگر را ارائه می دهد. می توانید خدمات پرداخت مختلف را ادغام کنید و فرم هایی برای جمع آوری پرداخت های آنلاین ایجاد کنید.

همچنین با برخی از محبوب ترین ابزارهای بازاریابی ایمیلی کار می کند، بنابراین می توانید به راحتی سرنخ ها را جمع آوری کنید و لیست ایمیل خود را رشد دهید.

به غیر از آن، افزونه هایی برای بازیابی ترک فرم، ردیابی سفرهای کاربر، افزودن ویژگی های ذخیره و رزومه، یادگیری در مورد داده های موقعیت جغرافیایی کاربر و موارد دیگر وجود دارد.

4. OptinMonster

OptinMonster بهترین افزونه پاپ آپ و تولید سرنخ وردپرس است. این به شما کمک می کند تا تبدیل های بیشتری دریافت کنید، لیست ایمیل خود را رشد دهید و فروش را افزایش دهید.

OptinMonster قوانین نمایش قدرتمندی را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای نمایش کمپین های خود به افراد مناسب در زمان مناسب استفاده کنید.

به عنوان مثال، می‌توانید پنجره‌های بازشو optin را به کاربرانی که زمان مشخصی را در یک صفحه می‌گذرانند، از یک صفحه خاص بازدید می‌کنند یا X% صفحه را اسکرول می‌کنند نشان دهید.

OptinMonster همچنین یک فناوری Exit-Intent را ارائه می دهد، که کمپین های شما را در زمانی که کاربر در شرف خروج از وب سایت شما است، راه اندازی می کند. این به بازیابی بازدیدکنندگان رها شده و تبدیل آنها به مشترک و مشتری کمک می کند.

به غیر از آن، می‌توانید کمپین‌ها را از یک مکان خاص یا زمانی که روی یک لینک کلیک می‌کنند به کاربران نمایش دهید. همچنین قوانین نمایش برای سایت های تجارت الکترونیک وجود دارد. هنگامی که مشتریان یک کل سبد خرید دارند یا زمانی که یک محصول را مشاهده می کنند، می توانید پنجره های بازشو را نشان دهید.

OptinMonster همچنین یک سازنده کشیدن و رها کردن ارائه می دهد که ایجاد کمپین های جذاب را بسیار آسان می کند. قالب های زیادی برای انواع مختلف کمپین ها و گزینه های سفارشی سازی مختلف وجود دارد. همچنین می توانید آن را با ابزارهای بازاریابی ایمیلی پیشرو برای جمع آوری سرنخ ها ادغام کنید.

5. افزونه ها و گزینه های اضافی محصول YITH WooCommerce

YITH WooCommerce Product Add-Ons & Extra Options یک افزونه WooCommerce است که به شما امکان می دهد گزینه ها و افزونه های اضافی را به محصولات خود اضافه کنید.

استفاده از این افزونه بسیار آسان است و به شما امکان می دهد گزینه ها و خدمات اضافی مانند گارانتی، بیمه، خدمات انتقال ویژه، ارسال سریع، سفارشی سازی و موارد دیگر را اضافه کنید.

به عنوان مثال، اگر جواهرات و انگشتر می فروشید، می توانید گزینه ای برای حک کردن نام مشتری اضافه کنید. یا اگر محصولات فنی را در WooCommerce می فروشید، می توانید خدمات اضافی مانند گارانتی، سفارشی سازی محصول و بررسی دستگاه ارائه دهید.

با افزونه ها و گزینه های اضافی محصول YITH WooCommerce، یک ویژگی منطقی شرطی دریافت می کنید که به طور خودکار افزونه ها و گزینه ها را بر اساس انتخاب مشتری نشان می دهد یا پنهان می کند.

شما می توانید قوانینی را تعریف کنید و در صورت برآورده شدن شرایط، کاربران می توانند خدمات و افزونه های اضافی را در محصولات WooCommerce شما مشاهده کنند.

6. Thrive Quiz Builder

Thrive Quiz Builder بهترین افزونه آزمون وردپرس است و بخشی از مجموعه Thrive Theme است. استفاده از آن برای مبتدیان مناسب است و می توانید آزمون های پیچیده ای را بدون ویرایش کد برای وب سایت خود ایجاد کنید.

این افزونه سبک‌های امتحانی مختلفی را ارائه می‌دهد که شامل درست/غلط، عدد، درصد، شخصیت و نظرسنجی است. Thrive Quiz Builder همچنین الگوهای مسابقه از پیش ساخته شده را ارائه می دهد که می توانید برای شروع سریع از آنها استفاده کنید.

با استفاده از افزونه، می توانید آزمون های شرطی ایجاد کنید. سازنده مسابقه کشیدن و رها کردن به شما امکان می دهد سوالات را بر اساس پاسخ های قبلی کاربر نمایش دهید. به سادگی شرایطی را تنظیم کنید که سؤال بعدی فقط در صورتی ظاهر شود که یک فرد پاسخ خاصی را وارد کند.

وقتی آنها تمام شدند، می توانید آنها را بر اساس پاسخ هایشان به صفحه یا محصولی هدایت کنید.

علاوه بر این، می‌توانید نشان‌هایی برای کاربران ایجاد کنید، آزمون‌ها را سفارشی کنید، نتایج را پیگیری کنید، جریان مسابقه را بررسی کنید و ببینید که کاربران کجا رفته‌اند، و تجزیه و تحلیل دقیقی از نحوه عملکرد آزمون‌های خود دریافت کنید.

7. فرم های قدرتمند

Formidable Forms افزونه بعدی منطق شرطی وردپرس در لیست ما است. این افزونه به شما امکان می دهد فرم های تماس ساده را در فرم های پیشرفته و پیچیده وردپرس مانند ماشین حساب های وام مسکن ایجاد کنید.

Formidable Forms یک ویژگی منطقی شرطی را در سازنده فرم کشیدن و رها کردن خود ارائه می دهد. شما می توانید به راحتی شرایط را برای هر فیلد فرم تنظیم کنید و بر اساس پاسخ های کاربر آنها را نشان دهید یا پنهان کنید.

اگر یک فرم چند مرحله ای دارید، می توانید از منطق شرطی برای پرش خودکار صفحات و هدایت کاربران به بخش مربوطه استفاده کنید. به همین ترتیب، می‌توانید تأییدیه ایمیل ارسال کنید یا کاربران را بر اساس پاسخ‌هایشان به صفحات مربوطه هدایت کنید.

از دیگر ویژگی های ارائه شده توسط Formidable Forms می توان به قالب های از پیش ساخته شده برای برنامه های تحت وب اشاره کرد. همچنین به شما امکان می دهد برنامه هایی را برای لیست املاک، بررسی محصولات، منوهای رستوران و موارد دیگر ایجاد کنید.

این افزونه همچنین دارای ویژگی مشاهده بصری است که به شما امکان می دهد داده ها را از ورودی های فرم در قسمت جلوی سایت خود نمایش دهید.

8. اگر منو

اگر منوها افزونه منطق شرطی بعدی برای وردپرس در لیست ما باشد. این یک افزونه رایگان وردپرس است که می توانید از آن برای ایجاد منوهای پویا و کنترل دیده شدن آنها در سایت خود استفاده کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد از منطق شرطی برای نمایش یا پنهان کردن آیتم های مختلف منو استفاده کنید. به عنوان مثال، به شما امکان می‌دهد موارد خاصی از منو را فقط در صورت ورود کاربر به سیستم نمایش دهید، موارد منو را در دستگاه‌های تلفن همراه مخفی کنید، منوهای خاصی را به مدیر و ویرایشگرها نشان دهید و موارد دیگر.

به همین ترتیب، می‌توانید آیتم‌های منو را به کاربران مکان‌های مختلف نشان دهید یا هر منوی کاملاً جدیدی را به اعضا نشان دهید.

9. FunnelKit

FunnelKit بهترین قیف فروش و افزونه اتوماسیون ووکامرس است. این به شما امکان می‌دهد صفحات فرود با تبدیل بالا ایجاد کنید، صفحات بامپ را سفارش دهید، فروش‌های بالا، صفحات پرداخت و موارد دیگر را بسازید.

FunnelKit Automation چندین محرک را برای خودکارسازی گردش کار ارائه می دهد. شما می توانید شرایط مختلفی را تنظیم کنید و بر اساس اقدامات کاربر، می توانید کارهای مختلفی را آغاز کنید.

به عنوان مثال، اگر مشتری محصولاتی را به سبد خرید اضافه کند اما تسویه حساب نکند، می توانید گردش کار بازیابی رها کردن سبد خرید را فعال کنید.

به همین ترتیب، می‌توانید به‌طور خودکار محصولات مختلف را به‌عنوان فروش بالا به مشتریان نشان دهید یا سفارش دهید. به این ترتیب، بدون صرف هزینه برای تبلیغات پولی، فروش را افزایش خواهید داد.

از کدام افزونه منطق شرطی وردپرس باید استفاده کنید؟

انتخاب افزونه منطق شرطی مناسب برای وردپرس به نیازهای شما و آنچه می خواهید برسید بستگی دارد.

اگر می خواهید فرم های پویا ایجاد کنید که فیلدهای مختلف را بر اساس انتخاب کاربران به نمایش بگذارند، WPForms بهترین افزونه است. استفاده از آن بسیار آسان است و گزینه های سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهد.

به طور مشابه، اگر به دنبال اجرای قطعه کدهای مختلف بر اساس شرایط خاص هستید، WPCode راه حل مناسبی است. این به شما امکان می دهد قوانین و شرایط را بدون ویرایش کد تنظیم کنید.

از طرف دیگر، می توانید از OptinMonster برای نمایش کمپین های مختلف بر اساس اقدامات کاربر یا ایجاد آزمون های شرطی با استفاده از Thrive Quiz Builder استفاده کنید.

همچنین می‌توانید از منطق شرطی در WooCommerce استفاده کنید و از FunnelKit برای راه‌اندازی گردش‌های کاری بر اساس انتخاب‌ها و اقدامات مشتریان استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های منطق شرطی وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از بهترین افزونه های WooCommerce و نحوه راه اندازی پادکست خود را مشاهده کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک

پست 9 بهترین افزونه منطقی شرطی وردپرس برای سال 2023 اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.

سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *