Best Typeform alternatives free and paid


آیا به دنبال یک جایگزین Typeform برای وب سایت خود هستید؟

Typeform ابزاری است که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از فرم ها را ایجاد کنید. با این حال، این نرم افزار گران قیمت است، به خصوص برای مشاغل کوچک. افزونه های دیگری از فرم وردپرس و جایگزین های دیگری وجود دارند که ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند و بسیار مقرون به صرفه هستند.

در این مقاله بهترین گزینه های Typeform را به شما نشان خواهیم داد. ما گزینه های رایگان و پولی را اضافه می کنیم تا بتوانید بهترین افزونه را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

چرا به یک جایگزین Typeform نیاز دارید؟

Typeform یک نرم افزار محبوب برای ایجاد فرم های مختلف برای وب سایت وردپرس شما است. می توانید از آن برای انجام یک نظرسنجی یا نظرسنجی برای کسب و کار خود استفاده کنید. همچنین به شما امکان می دهد آزمون ها، فرم های درخواست و فرم های سفارش ایجاد کنید.

در حالی که Typeform بسیاری از ویژگی ها و قالب های فرم را ارائه می دهد، دارای اشکالاتی است. به عنوان مثال، از آنجا که Typeform یک ابزار SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) است، داده ها را در سرورهای خارجی خود ذخیره می کند. این می تواند یک آسیب پذیری امنیتی باشد، زیرا شما به شخص دیگری در مورد داده های شخصی مشتری خود اعتماد خواهید کرد.

یکی دیگر از اشکالات استفاده از Typeform هزینه آن است. طرح اولیه از 25 دلار در ماه شروع می شود که می تواند برای مشاغل کوچک گران باشد. به علاوه، شما نمی توانید نام تجاری Typeform را در طرح اولیه حذف کنید.

اگر می‌خواهید ویژگی‌ها و ادغام‌های بیشتری داشته باشید، یا اگر می‌خواهید از نام تجاری خود استفاده کنید، باید به یک طرح قیمت بالاتر ارتقا دهید. ناگفته نماند که آنها تعداد پاسخ هایی را که می توانید در یک ماه جمع آوری کنید محدود می کنند. به عنوان مثال اگر بیش از 100 پاسخ در ماه می خواهید، 600 دلار در سال پرداخت خواهید کرد و سپس سطح بعدی 996 دلار در سال است.

این به طور قابل توجهی هزینه اجرای یک وب سایت را افزایش می دهد و Typeform را برای کاربران وردپرس جذاب تر می کند.

یک نسخه رایگان از Typeform نیز وجود دارد، اما فاقد ویژگی های بسیاری است. به همین دلیل است که اکثر صاحبان وب سایت های هوشمند از افزونه های وردپرس به عنوان جایگزین استفاده می کنند و گزینه های بیشتری را به صورت رایگان دریافت می کنند.

با این اوصاف، بیایید بهترین جایگزین های Typeform را بررسی کنیم.

1. WPForms

افزونه سازنده فرم WPForms و افزونه امضا

WPForms بهترین افزونه فرم تماس وردپرس است و ویژگی های بسیار بیشتری را در مقایسه با Typeform ارائه می دهد. بیش از 5 میلیون متخصص از WPForms در وب سایت های خود برای ایجاد انواع فرم ها استفاده می کنند.

استفاده از آن بسیار آسان است و یک فرم ساز با کشیدن و رها کردن ارائه می دهد. به علاوه، شما بسیاری از قالب‌های فرم از پیش ساخته شده و چندین گزینه سفارشی‌سازی را دریافت می‌کنید.

یک قالب فرم را انتخاب کنید

حتی در نسخه رایگان WPForms، ویژگی‌هایی مانند حفاظت از هرزنامه، فیلدهای اولیه فرم، اعلان‌های ایمیل و موارد دیگر را دریافت می‌کنید. این بیشتر از چیزی است که نسخه رایگان Typeform به کاربران ارائه می دهد.

علاوه بر این، WPForms با افزونه های قدرتمند ارائه می شود. به عنوان مثال، می توانید تنها با چند کلیک یک فرم مکالمه ایجاد کنید یا به راحتی نظرسنجی ها و نظرسنجی های خیره کننده ایجاد کنید. همچنین گزارش‌های نظرسنجی تعاملی و زمینه‌های پیشرفته مانند مقیاس لیکرت، امتیاز خالص پروموتر (NPS) و رتبه‌بندی ستاره‌ها را دریافت می‌کنید.

نظرسنجی NPS خود را ویرایش کنید

مزیت دیگری که WPForms نسبت به Typeforms ارائه می دهد این است که به راحتی با ابزارهای محبوب بازاریابی ایمیلی، درگاه های پرداخت برای پذیرش پرداخت های آنلاین و سایر افزونه های وردپرس مانند OptinMonster ادغام می شود.

به عنوان مثال، می توانید فرمی از WPForms به کمپین OptinMonster اضافه کنید و آن را در یک پنجره بازشو نشان دهید. به طور مشابه، می توانید تبدیل فرم ها و عملکرد را با ادغام آن با MonsterInsights دنبال کنید.

علاوه بر این، WPForms ویژگی های دیگری را نیز ارائه می دهد که در Typeform نمی توانید آنها را پیدا کنید. به عنوان مثال، WPForms به شما امکان می‌دهد سفرهای کاربر را ردیابی کنید، داده‌های موقعیت جغرافیایی را جمع‌آوری کنید، رها شدن فرم را پیگیری و کاهش دهید، آپلود فایل‌ها را مجاز کنید و موارد دیگر.

قیمت گذاری: برنامه های حق بیمه WPForms از 49.50 دلار در سال شروع می شود. کاربران WPBeginner می توانند با استفاده از کوپن WPForms ما از تخفیف 50٪ تخفیف منحصر به فرد در همه طرح ها استفاده کنند. همچنین یک نسخه WPForms Lite وجود دارد که می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

2. فرم های قدرتمند

افزونه Formidable Forms و افزونه Signature

Formidable Forms یک افزونه فرم پیشرفته وردپرس و جایگزینی عالی برای Typeform است. شما می توانید فرم های پیچیده و فنی را بدون ویرایش کد ایجاد کنید که در Typeform امکان پذیر نیست.

به عنوان مثال، Formidable Forms ایجاد ماشین حساب هایی مانند ماشین حساب های وام مسکن، ماشین حساب های درخواست قیمت یا ماشین حساب های پرداخت ماشین را بسیار آسان می کند.

علاوه بر این، می‌توانید از این افزونه برای جمع‌آوری نظرات و داده‌های مشتریان با ایجاد نظرسنجی و نظرسنجی استفاده کنید. همچنین راه‌اندازی آزمون‌های خودکار با درجه‌بندی، جمع‌آوری پرداخت‌های آنلاین و حتی نمایش داده‌های فرم در قسمت جلویی وب‌سایت شما را بسیار آسان می‌کند.

سایر ویژگی های ارائه شده توسط Formidable Forms عبارتند از سازنده فرم با قابلیت کشیدن و رها کردن آسان، منطق شرطی، قالب های چندگانه فرم، استایلر فرم بصری، صفحات فرود و موارد دیگر.

قیمت گذاری: قیمت Formidable Forms از 39.50 دلار در سال شروع می شود. همچنین می توانید از نسخه رایگان افزونه به عنوان جایگزین Typeform استفاده کنید.

3. اشکال جاذبه

جاذبه شکل می گیرد

Gravity Forms یک جایگزین محبوب Typeforms است که می توانید برای وب سایت خود استفاده کنید. این توسط برخی از بزرگترین برندها مانند نایک، ESPN، ناسا و یونیسف استفاده می شود.

Gravity Forms ویژگی های قوی ارائه می دهد و به ایجاد راه حل های پیچیده با کسری از هزینه در مقایسه با Typeforms کمک می کند. به عنوان مثال، می‌توانید از آن برای ایجاد آزمون‌ها، نظرسنجی‌ها، فهرست‌های وب و پذیرش محتوای تولید شده توسط کاربر در قسمت جلویی سایت خود استفاده کنید.

علاوه بر این، این افزونه یک فرم ساز بصری کشیدن و رها کردن، قالب های فرم از پیش ساخته شده و بسیاری از گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهد. همچنین می‌توانید گردش‌های کاری خودکار را تنظیم کنید و فیلدها، دکمه‌ها و بخش‌های فرم را بر اساس رفتار کاربر نمایش یا پنهان کنید.

قیمت گذاری: Gravity Forms یک جایگزین برتر برای Typeforms است که قیمت آن از 59 دلار در سال شروع می شود.

4. HubSpot Forms Builder

HubSpot

HubSpot Form Builder جایگزین بعدی Typeform در لیست ما است و یک ابزار بازاریابی همه کاره قدرتمند است. این شامل یک فرم ساز، چت زنده، تجزیه و تحلیل، پنجره های بازشو و سایر ابزارهای بازاریابی است.

با استفاده از HubSpot، یک پلتفرم کامل مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) دریافت می کنید. این کمک می کند تا فرم وردپرس خود را به طور خودکار با مخاطبین خود همگام سازی کنید، به راحتی آنها را مدیریت کنید، بخش های مختلف ایجاد کنید و موارد دیگر.

HubSpot Form Builder همچنین اگر قبلاً از سایر محصولات HubSpot مانند ابزار بازاریابی ایمیلی آن استفاده می کنید، جایگزینی عالی برای Typeforms می کند. علاوه بر این، به راحتی با سایر پلاگین های فرم تماس مانند WPForms و Formidable Forms ادغام می شود.

مزیت دیگر استفاده از HubSpot این است که می‌توانید عملکرد فرم‌های خود را ببینید. لازم نیست آن را با یک ابزار شخص ثالث مانند Google Analytics ادغام کنید. با گزارش‌های تحلیلی داخلی، می‌توانید ببینید کدام فرم‌ها بهترین تبدیل را دارند.

قیمت گذاری: می توانید به صورت رایگان در HubSpot ثبت نام کنید و از CRM، چت زنده و سایر ویژگی ها به صورت رایگان استفاده کنید. با این حال، برنامه های حق بیمه آنها از 45 دلار در ماه شروع می شود (صورتحساب سالانه).

5. فرم یوتی

فرم Iot

Jotform یک فرم ساز محبوب است که ایجاد انواع مختلف فرم های آنلاین را بسیار آسان می کند. چه بخواهید یک فرم تماس ساده یا فرمی برای جمع‌آوری پرداخت‌های آنلاین داشته باشید، Jotform به شما امکان می‌دهد تنها در چند دقیقه آن را بسازید.

چیزی که Jotform را به یک جایگزین عالی Typeform تبدیل می کند این است که می توانید فرم های خود را سفارشی کنید و برند و لوگوی خود را حتی در تمام برنامه های پولی اضافه کنید.

علاوه بر این، در نسخه رایگان Jotform در مقایسه با Typeform ویژگی های بسیار بیشتری دریافت می کنید. به عنوان مثال، می توانید حداکثر 5 فرم ایجاد کنید، 100 ارسال ماهانه، 100 مگابایت فضای ذخیره سازی و موارد دیگر دریافت کنید.

Jotform همچنین محصولات دیگری را به همراه فرم ساز ارائه می دهد. می‌توانید از فروشگاه ساز آن برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین، اضافه کردن جداول، ساخت برنامه‌های آنلاین، تبدیل پاسخ‌های فرم به گزارش‌های تصویری، ویرایش فایل‌های PDF به صورت رایگان و موارد دیگر استفاده کنید.

قیمت گذاری: برنامه های پریمیوم Jotform از 34 دلار در ماه شروع می شود و شما 30 روز ضمانت بازگشت پول دریافت می کنید. همچنین یک نسخه رایگان Jotform وجود دارد که می توانید برای شروع از آن استفاده کنید.

6. فرم های نینجا

فرم های نینجا

Ninja Forms یکی دیگر از جایگزین های Typeform است که می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید. این به شما امکان می دهد فرم های آنلاین تعاملی بدون نیاز به مهارت های کدنویسی ایجاد کنید. به علاوه، فرم ساز کشیدن و رها کردن، طراحی انواع فرم ها را بدون استخدام طراح بسیار آسان می کند.

جدای از آن، Ninja Forms افزونه های ممتاز را برای ویژگی های بیشتر ارائه می دهد. به عنوان مثال، می توانید فرم های مکالمه را با استفاده از افزونه منطق شرطی ایجاد کنید یا یک فرم چند مرحله ای تنظیم کنید.

سایر افزونه های پولی شامل انتخابگر پیشرفته تاریخ، آپلود کننده فایل، گزینه ارسال فرم PDF و موارد دیگر است. Ninja Forms همچنین با سرویس‌های پرداخت مختلف مانند PayPal و Stripe، ابزارهای بازاریابی ایمیلی مانند MailChimp CRM مانند Salesforce و ابزارهای دیگر مانند Slack و Webhooks ادغام می‌شود.

قیمت گذاری: استفاده از پلاگین پایه Ninja Forms رایگان است. با این حال، اگر ویژگی‌های بیشتری می‌خواهید، به افزونه‌های ممتاز آن نیاز خواهید داشت. برنامه شخصی از 49 دلار در سال شروع می شود و شامل 4 افزونه است.

7. Zoho Forms

Zoho Forms

Zoho Forms یک فرم ساز ممتاز است که بسیاری از ویژگی ها و ادغام یکپارچه را ارائه می دهد. اگر قبلاً از Zoho CRM و سایر ابزارهای Zoho استفاده می کنید، این یک جایگزین عالی برای Typeform است.

Zoho Forms به شما امکان می دهد بیش از 30 نوع فرم مختلف از جمله فرم های تماس، نظرسنجی، نظرسنجی و موارد دیگر ایجاد کنید. به‌علاوه، قالب‌های فرم‌های مختلفی را برای صنایع مختلف مانند مشاغل، مؤسسات پزشکی، سایت‌های تجارت الکترونیک و موارد دیگر ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، Zoho Forms گزینه های امنیتی متعددی را نیز ارائه می دهد. اینها شامل SSL، رمزگذاری فیلد، ممیزی فرم، CAPTCHA و غیره است.

قیمت گذاری: قیمت Zoho Forms از 10 دلار در ماه شروع می شود و 10000 ارسال در ماه، 500 مگابایت فضای ذخیره سازی، فرم ها و گزارش های نامحدود و موارد دیگر را ارائه می دهد.

8. فرم های گوگل

فرم های گوگل

Google Forms یک ابزار رایگان فرم سازی توسط گوگل است و استفاده از آن بسیار آسان است. شما می توانید انواع فرم های آنلاین، نظرسنجی ها، پرسشنامه ها، فرم های بازخورد و موارد دیگر را ایجاد کنید.

اگر به دنبال یک فرم ساز اولیه هستید که کار را انجام دهد، این یک جایگزین Typeform عالی است. این رابط کاربری ساده دارد و یک سازنده کشیدن و رها کردن را ارائه می دهد.

همچنین می‌توانید تصاویر را به فرم خود اضافه کنید، فرم‌های طولانی را به چند مرحله تقسیم کنید، اعلان‌های ایمیل را در Gmail دریافت کنید، منطق پرش را به فیلدهای فرم اضافه کنید و موارد دیگر. به‌علاوه، پاسخ‌های فرم شما در Google Sheets سازماندهی و ذخیره می‌شوند.

با این حال، گزینه های سفارشی سازی محدودی را در مقایسه با سایر افزونه های فرم موجود در لیست ما ارائه می دهد. اگر ویژگی‌های بیشتری می‌خواهید، راهنمای ما در مورد جایگزین‌های Google Forms را بررسی کنید.

قیمت گذاری: استفاده از Google Forms رایگان است.

از کدام نوع جایگزین باید استفاده کنید؟

پس از بررسی چندین افزونه و ابزار فرم وردپرس، ما معتقدیم که WPForms بهترین جایگزین Typeform است. بیشترین گزینه های سفارشی سازی و قالب های فرم را ارائه می دهد و دارای یک رابط کاربری بسیار مبتدی است.

شما می توانید انواع فرم های آنلاین را با استفاده از WPForms برای وب سایت خود ایجاد کنید. به علاوه، به راحتی با سایر پلاگین ها، روش های پرداخت، ابزارهای بازاریابی ایمیلی، CRM ها و ابزارهای دیگر ادغام می شود.

بهترین قسمت این است که WPForms یک نسخه رایگان دارد که در مقایسه با نسخه رایگان Typeform دارای امکانات و گزینه های بیشتری است.

از طرف دیگر، اگر به دنبال ایجاد راه حل های پیچیده فرم مانند ماشین حساب هستید، ما Formidable Forms را توصیه می کنیم. این قالب های از پیش ساخته شده و گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهد که در Typeform در دسترس نیستند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بهترین جایگزین Typeform را پیدا کنید. همچنین می توانید راهنمای نهایی سئوی وردپرس ما و نحوه انتخاب بهترین پلت فرم وبلاگ نویسی را مطالعه کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک

سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *