8 Best Online Content Optimization Tools for WordPress


آیا به دنبال بهترین ابزارهای بهینه سازی محتوای آنلاین برای وردپرس هستید؟

شما می توانید با بهینه سازی محتوای آنلاین خود، ترافیک جستجوی وب سایت یا وبلاگ وردپرس خود را افزایش دهید. خوشبختانه، ابزارهای بسیار آسانی وجود دارد که می توانید از آنها برای خوانایی بیشتر محتوای خود و رتبه بالاتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو استفاده کنید.

در این مقاله، بهترین ابزارهای بهینه سازی محتوای آنلاین را که کارشناسان برای افزایش ترافیک وب سایت خود استفاده می کنند، به اشتراک می گذاریم.

ابزار بهینه سازی محتوا چیست؟

هنگامی که پست های خود را برای سئو بهینه می کنید، می توانید رتبه بندی موتور جستجوی خود را بهبود بخشید و به طور مداوم ترافیک بیشتری را به وب سایت وردپرس خود وارد کنید.

به همین دلیل است که ما یک چک لیست مفید از نکات برای بهینه سازی پست های وبلاگ شما برای سئو ایجاد کردیم. این لیستی از تمام مراحلی است که ما در وبلاگ خود استفاده می کنیم، مانند تحقیق کلمات کلیدی، ایجاد عناوین موثر، پیوندهای داخلی، بهبود خوانایی و موارد دیگر.

اما حتی با استفاده از چک لیست ما، بهینه سازی محتوای شما کار زیادی است. خوشبختانه، ابزارهای آنلاین مفیدی وجود دارند که می‌توانند گام‌های خاصی را که باید برای بهبود محتوای خود انجام دهید، توصیه می‌کنند تا در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری داشته باشد.

همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به بهترین ابزارهای بهینه سازی محتوای آنلاین برای وردپرس بیندازیم.

1. All in One SEO

افزونه AIOSEO SEO برای وردپرس

All in One SEO (AIOSEO) بهترین افزونه سئو برای وب سایت های وردپرسی است. این برای مبتدیان مناسب است و در عین حال دارای ویژگی های بهینه سازی پیشرفته است و بینش های سئو را از داشبورد وردپرس به شما می دهد.

هنگامی که راه اندازی All in One SEO را تمام کردید، به طور خودکار یک ممیزی SEO را انجام می دهد تا بتوانید نمره کلی سلامت SEO را برای وب سایت خود مشاهده کنید.

همچنین گزارش مفصلی همراه با پیشنهادات عملی برای بهبود امتیاز سئو به شما می دهد.

ممیزی سئو در AIOSEO

AIOSEO همچنین به شما کمک می کند کلمات کلیدی معنایی را برای کلمه کلیدی تمرکز خود پیدا کنید و ابزار تجزیه و تحلیل سرفصل به تیتر شما امتیاز می دهد و نکاتی را برای بهتر کردن تیتر شما ارائه می دهد.

دستیار پیوند این افزونه پیشنهاداتی را برای پست‌های مرتبطی که می‌توانید به آنها پیوند دهید و متن لنگر برای استفاده ارائه می‌دهد. به سادگی روی دکمه “افزودن پیوند” کلیک کنید و پیوند به طور خودکار به پست شما اضافه می شود.

دستیار پیوند پیوند را اضافه کند

All in One SEO همچنین به طور خودکار مسائل مربوط به خوانایی را تجزیه و تحلیل می کند و در قسمت تجزیه و تحلیل برای شما پیشنهاد می دهد. همچنین به شما امکان می‌دهد نقشه‌های سایت XML خود را به سطح بعدی ببرید و به شما امکان می‌دهد نشانه‌گذاری طرحواره را برای وب‌سایت وردپرس خود اضافه کنید.

قیمت گذاری: برای طرح پایه که از یک سایت پشتیبانی می کند، از 49.5 دلار شروع می شود. همچنین می‌توانید از افزونه رایگان استفاده کنید که ویژگی‌های کمتری را ارائه می‌دهد.

2. Semrush SEO Writing Assistant

دستیار نگارش SEO Semrush

SEO Writing Assistant یک ابزار بهینه سازی محتوا است که توسط Semrush، یکی از بهترین ابزارهای SEO در بازار ایجاد شده است. می توانید از آن برای بررسی محتوای خود در زمان واقعی برای پیشنهادات سئو و بهبود نمره کلی سئو محتوا در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

شما با وارد کردن یک کلمه کلیدی تمرکز برای تولید قالب های محتوا بر اساس 10 نتیجه برتر برای آن عبارت شروع می کنید. پس از آن، بر اساس نتایج رقیب امتیازاتی در زمینه خوانایی، سئو، اصالت و لحن به شما داده می شود.

امتیاز کلی دستیار نگارش SEO

در مرحله بعد، شما به دنبال راه هایی برای بهبود محتوای خود هستید. به عنوان مثال، می‌توانید از Writing Assistant برای بهینه‌سازی عنوان مقاله‌تان استفاده کنید، کلیدواژه‌های توصیه‌شده را اضافه کنید، طول مقاله را تنظیم کنید، مطمئن شوید که لحن آن طبیعی و معمولی به نظر می‌رسد و سرقت ادبی را بررسی کنید.

ما در راهنمای خود در مورد نحوه استفاده از دستیار نگارش SEO در وردپرس برای بهبود سئو به شما نشان می دهیم که چگونه همه این کارها را گام به گام انجام دهید.

قیمت گذاری: برای یک حساب حرفه ای از 119.95 دلار در ماه شروع می شود. آزمایشی رایگان در دسترس است.

3. جستجوگرها

SEO Surfer

جستجوگرها به شما کمک می کند مقالاتی بنویسید که خوب خوانده شوند و رتبه بالایی داشته باشند. این به شما کمک می کند تا پست های خود را ساختار دهید، لیستی از کلمات کلیدی مرتبطی را که باید بگنجانید ارائه می دهد، و امتیاز محتوا و بازخورد بلادرنگ در مورد نحوه بهینه سازی محتوای خود را ارائه می دهد.

این نرم افزار بسیاری از ویژگی های Clearscope را با قیمت مقرون به صرفه تری ارائه می دهد. به عنوان مثال، هنگامی که محتوای خود را در برنامه قرار می دهید، به شما امتیاز محتوا می دهد، به شما نشان می دهد که از کدام کلمات کلیدی استفاده می کنید و کدام را نه، و طرح کلی ساختار پست را نمایش می دهد.

گزارش SEO Surfer

Surfer SEO همچنین یک ممیزی ارائه می دهد که گام های عملی برای بهبود محتوای شما، یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی و مقایسه سرعت صفحه را نشان می دهد تا بدانید که آیا نیاز به بهبود زمان بارگذاری صفحه خود دارید یا خیر.

قیمت گذاری: در صورت پرداخت سالانه، از 49 دلار در ماه برای طرح پایه شروع می شود. این طرح از دو کاربر پشتیبانی می کند. در صورت نارضایتی 7 روز ضمانت بازگشت وجه وجود دارد.

4. کلیرسکوپ

کلیرسکوپ

Clearscope طیف گسترده ای از ابزارها را ارائه می دهد که به شما کمک می کند محتوای آنلاین خود را بهینه کنید. به عنوان مثال، می تواند کلمات کلیدی را که باید استفاده کنید، سوالاتی که باید به آنها پاسخ دهید، نحوه ساختار مقاله، مدت زمان پست و نحوه بهبود خوانایی را به شما نشان می دهد.

شما با تایپ یک پرس و جو مانند عنوان پست یک گزارش ایجاد می کنید و Clearscope محتوای مرتبط رقبای شما را تجزیه و تحلیل می کند تا تعیین کند کدام کلمات کلیدی باید در پست گنجانده شوند و موارد دیگر.

در مرحله بعد، می توانید محتوای مقاله خود را بچسبانید تا ببینید چگونه می توان آن را بهبود بخشید. این به شما طول پست شما را در مقایسه با طول معمول پست های رقبا و سطح خوانایی نشان می دهد.

گزارش کلیرزکوپ

لیستی از کلیدواژه های مهم را مشاهده خواهید کرد و آنهایی که قبلاً وارد کرده اید یک علامت در کنار آنها خواهند داشت. در سمت چپ بالای صفحه، نمره محتوا را مشاهده خواهید کرد و می توانید با افزودن کلمات کلیدی که قبلاً در پست نیستند، نمره خود را بهبود ببخشید.

Clearscope همچنین دارای ابزار Keyword Discover است. پس از تایپ یک کلمه کلیدی، کلمات کلیدی مرتبط، سوالاتی که در رابطه با آن کلمه کلیدی پرسیده می شوند و اینکه کدام کلمات کلیدی ترند هستند را مشاهده خواهید کرد.

کشف کلمه کلیدی Clearscope

قیمت گذاری: برای طرح Essentials که برای یک کاربر است از 170 دلار در ماه شروع می شود. طرح های تجاری و سازمانی دارای قیمت گذاری سفارشی هستند. شما می توانید یک نمایش رایگان از نرم افزار را درخواست کنید.

5. جمله

عبارت

Frase یک ابزار بهینه‌سازی محتوای مقرون‌به‌صرفه است که محتوای مرتبطی را که باید در پست خود قرار دهید را شناسایی می‌کند و یک طرح کلی برای محتوای شما ارائه می‌دهد.

هنگامی که محتوای خود را نوشتید یا جای‌گذاری کردید، اطلاعات بینش هوشمند در سمت راست صفحه ظاهر می‌شوند. همچنین یک امتیاز محتوا به آن داده می شود تا بتوانید ببینید چقدر نیاز به بهبود دارد.

بهینه سازی محتوای Frase

این برنامه می‌تواند با استفاده از هوش مصنوعی جملات را برای شما تکمیل یا بازنویسی کند، کلمات انتقالی را پیشنهاد کند که به نوشته‌های شما علاقه‌مند می‌شوند، و موضوعاتی را برای گنجاندن در پست خود با تجزیه و تحلیل محبوب‌ترین نتایج جستجوی Google توصیه می‌کند.

قیمت گذاری: در صورت پرداخت سالانه، از 12.66 دلار در ماه برای طرح Solo شروع می شود. یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه در دسترس است.

6. MarketMuse

MarketMuse

MarketMuse یکی دیگر از ابزارهای بهینه سازی محتوای عالی است، اما قیمت گذاری آن باعث می شود برای شرکت های سطح سازمانی مناسب تر از مشاغل کوچک باشد. برنامه هایی را برای کمک به شما در تحقیق، رقابت، بهینه سازی و موارد دیگر ارائه می دهد.

نمره سختی شخصی سازی شده محتوای موجود خود را خواهید دید تا بتوانید نحوه رقابت محتوای شما با مقالات سایت های دیگر را مشاهده کنید. از زبان طبیعی به جای کلمات کلیدی برای پیشنهاد محتوایی که باید به پست خود اضافه کنید استفاده می کند.

بهینه سازی محتوای MarketMuse

همچنین ابزارهایی را ارائه می دهد که تحقیقات کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل محتوای رقابتی را انجام می دهند.

این به شما نقاط قوت و ضعف محتوای رقبای خود را در نمودار نشان می دهد تا بتوانید محتوایی را که آنها از دست داده اند اضافه کنید.

تحلیل رقابتی MarketMuse

قیمت گذاری: برای طرح استاندارد که از یک کاربر پشتیبانی می کند، از 600 دلار در ماه شروع می شود. شما می توانید کاربران اضافی را با 99 دلار در ماه اضافه کنید. هزینه طرح Premium 12000 دلار در سال است و همچنین یک طرح رایگان محدود برای یک کاربر وجود دارد تا بتوانید نرم افزار را آزمایش کنید.

7. احرف

اهرفس

Ahrefs یک ابزار عالی کاوشگر کلمات کلیدی و ردیاب رتبه است و با ابزار ممیزی سایت برای بهینه سازی کل وب سایت شما ارائه می شود.

با استفاده از کاوشگر کلمات کلیدی، می توانید به سادگی با تایپ یک کلمه کلیدی در کادر جستجو، ایده هایی برای کلمات کلیدی داشته باشید. سپس فهرست کاملی از پیشنهادات کلمه کلیدی را مشاهده خواهید کرد.

ویژگی Rank Tracker آن به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را که می خواهید ردیابی کنید به داشبورد Ahrefs خود اضافه کنید. به شما یک نمای کلی از رتبه بندی موتورهای جستجو را نشان می دهد. می توانید درصد دید، میانگین موقعیت، ترافیک، ویژگی های SERP و تغییرات موقعیت خود را مشاهده کنید.

بررسی اجمالی Ahrefs

شما همچنین می توانید از Ahrefs برای مشاهده کلمات کلیدی که رقبای شما برای آنها رتبه بندی می کنند استفاده کنید، بنابراین می توانید محتوای جدیدی ایجاد کنید که کلمات کلیدی مرتبط با آن موضوعات را هدف قرار دهد.

ویژگی Content Explorer محبوب ترین محتوا را برای هر کلمه کلیدی یا موضوعی پیدا می کند. می توانید ببینید که چرا آن پست ها رتبه بالاتری دارند و استراتژی خود را در محتوای خود تکرار می کنند.

قیمت گذاری: برای طرح Lite از 99 دلار در ماه شروع می شود. سالانه پرداخت کنید و دو ماه رایگان دریافت کنید.

8. تحلیلگر سرفصل (رایگان)

تحلیلگر سرفصل

Headline Analyzer ابزاری رایگان است که به شما کمک می کند عناوین خود را ارزیابی کرده و کپی را بهبود ببخشید تا جذاب تر و قابل کلیک تر شود. این بینش ها و پیشنهادات مبتنی بر داده را برای ایجاد عناوین سئو غیرقابل مقاومت ارائه می دهد.

برای مبتدیان ایجاد یک عنوان که فوراً توجه کاربران شما را به خود جلب می کند و آنها را وادار می کند تا روی لینک وب سایت شما کلیک کنند دشوار باشد. اینجاست که می توانید از ابزار تحلیل سرفصل استفاده کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که عنوان وبلاگ خود را وارد کنید و Headline Analyzer به آن امتیاز کلی محتوای همراه با پیشنهاداتی در مورد بهبود آن می دهد.

این ابزار همچنین به شما می گوید که آیا عنوان شما باید طولانی تر یا کوتاه تر باشد تا مطمئن شوید که به درستی در SERP ها (صفحات نتایج موتور جستجو) نمایش داده می شود. حتی پیش نمایشی از نحوه نمایش وبلاگ شما در نتایج جستجوی گوگل به شما نشان می دهد.

قیمت گذاری: کاملا رایگان.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کند تا بهترین ابزار بهینه سازی محتوای آنلاین برای وردپرس را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه ترافیک وبلاگ خود را افزایش دهید یا لیست ما از بهترین افزونه های صفحه فرود وردپرس را بررسی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک

سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *