ویندوز 11 کاملاً کامل نیست – هیچ نرم افزاری کامل نیست. تغییر دادن آن به گونه ای که آن را متعلق به خودتان کنید، می تواند تفاوت بین یک تجربه کاربری قابل قبول و یک تجربه عالی باشد. در اینجا چند مورد از هک های رجیستری مورد علاقه ما برای ویندوز 11 وجود دارد که باید آنها را امتحان کنید.

هشدار: همه این هک ها، بنا به ماهیت خود، مستلزم تغییر رجیستری ویندوز هستند. حذف یا تغییر چیز اشتباه می تواند رایانه شما را برای استفاده ناخوشایند، ناپایدار یا حتی کاملاً غیرقابل استفاده کند. با توجه ادامه بدهید. قبل از انجام هر گونه تغییر رجیستری، باید قبل از ادامه با اصول اولیه رجیستری ویندوز و ویرایشگر رجیستری (RegEdit) آشنا شوید. (یا از هک‌های رجیستری قابل دانلود ما استفاده کنید، که احتمال اشتباه را در هنگام ایجاد هرگونه تغییر رجیستری از بین می‌برد.)

منوی زمینه کلیک راست اصلی را بازیابی کنید

ویندوز 11 منوی کلیک راست را به میزان قابل توجهی تغییر داد. حتی ممکن است قابل توجه ترین طراحی مجدد بین نسخه های ویندوز از زمانی که این ویژگی برای اولین بار معرفی شد، باشد.

همه آن را دوست ندارند – تغییر عملکردهای کلاسیک مانند کپی، چسباندن و تغییر نام از گزینه های متنی به پیکتوگرام پس از چندین دهه با نظرات متفاوتی روبرو شده است.

با این حال، یک هک سریع رجیستری می تواند آن را به منوی زمینه قدیمی کلیک راست برگرداند.

مربوط: نحوه بازگرداندن منوهای زمینه قدیمی در ویندوز 11

برنامه ها را به منوی زمینه اضافه کنید

اگر برنامه‌ای دارید که همیشه به آن دسترسی دارید، یا فقط می‌خواهید در منوی راست کلیک کنید، یک هک رجیستری برای آن نیز وجود دارد. این توییک به خوبی با قبلی جفت می شود، زیرا برنامه هایی که با استفاده از این هک رجیستری اضافه می کنید، در زیر منوی «Show More Options» در ویندوز 11 ظاهر می شوند.

توجه داشته باشید: برنامه های موجود در PATH سیستم شما را می توان تنها با تایپ نام اجرایی اضافه کرد.

مربوط: نحوه اضافه کردن هر برنامه ای به منوی راست کلیک ویندوز دسکتاپ

اندازه نوار وظیفه را تغییر دهید

سه اندازه نوار وظیفه ویندوز 11

شما می توانید با تغییر مقیاس برای کل رابط کاربری خود، اندازه نوار وظیفه را تغییر دهید، اما این نیز بر اندازه آیکون ها و متن تأثیر می گذارد. اگر بخواهید اندازه نوار وظیفه را بدون تغییر سایر موارد روی سیستم خود تغییر دهید، چه؟

یک بار دیگر، یک هک رجیستری برای آن وجود دارد. شما می توانید نوار وظیفه خود را با تغییر یک مقدار بزرگتر یا کوچکتر کنید.

مربوط: چگونه نوار وظیفه خود را بزرگتر یا کوچکتر در ویندوز 11 کنیم

نوار وظیفه را حرکت دهید

نوار وظیفه ویندوز 11 در بالای صفحه نمایش.

نوار وظیفه به طور سنتی در پایین صفحه قرار دارد، اما تا زمانی که نوار وظیفه وجود دارد، مردم می خواستند آنها را تغییر مکان دهند.

ویندوز 11 به هیچ وجه از جابجایی نوار وظیفه پشتیبانی نمی کند: می توانید مکان دکمه Start را از سمت چپ صفحه به وسط تغییر دهید، اما این میزان گزینه های سفارشی سازی شما است.

خوشبختانه، هنوز هم می توانید نوار وظیفه را با هک رجیستری به بالای صفحه منتقل کنید. متأسفانه، علیرغم دلایل قانع‌کننده برای اجازه دادن به آن، نمی‌توانید آن را بدون برنامه‌های شخص ثالث به سمت چپ یا راست صفحه نمایش ببرید. رجیستری ویندوز حاوی ورودی است که باید به نوار وظیفه اجازه دهد در سمت چپ یا راست صفحه قرار گیرد، اما کار نمی کند.

مربوط: نحوه انتقال نوار وظیفه ویندوز 11 به بالای صفحه

صفحه قفل را غیرفعال کنید

صفحه قفل ویندوز 11.

صفحه قفل می تواند تصاویر یا تصاویر سفارشی را از Windows Spotlight نمایش دهد – این یک راه خوب برای سفارشی کردن رایانه شخصی شما است، اما اگر اصلاً آن را نمی خواهید چه می شود؟ قبل از اینکه بتوانید وارد رایانه شخصی خود شوید، صفحه قفل به یک کلیک یا فشار کلید اضافی نیاز دارد.

اگر می خواهید بتوانید فوراً پین یا رمز عبور خود را تایپ کنید، هک رجیستری را برای شما آماده کرده ایم. تنظیم NoLockScreen روی 1 صفحه قفل را به طور کامل غیرفعال می کند. می‌توانید رجیستری را خودتان ویرایش کنید یا از فایل‌های REG موجود استفاده کنید.

مربوط: نحوه غیرفعال کردن قفل صفحه در ویندوز 10 یا ویندوز 11

Bing را از منوی استارت حذف کنید

جستجوی Bing را از منوی استارت حذف کنید.

منوی Start دارای یک عملکرد جستجوی بسیار راحت است. شما حتی نیازی به تایپ در نوار جستجو ندارید، فقط می توانید منوی Start را باز کنید، شروع به تایپ کنید و wham – شما در حال جستجوی رایانه شخصی ویندوز خود هستید.

البته، اکثریت قریب به اتفاق مواقعی که از ویژگی جستجو استفاده می‌کنید، فقط برای محتوای محلی جستجو می‌کنید، پس چرا این همه نتایج اضافی Bing وجود دارد که همه چیز را به هم ریخته است؟

نگران نباشید – می توانید با هک رجیستری، Bing را برای همیشه از منوی استارت خود خارج کنید. فقط “DisableSearchBoxSuggestions” را روی 1 تنظیم کنید و دیگر نتایج آنلاین را دریافت نخواهید کرد.

مربوط: نحوه غیرفعال کردن Bing در منوی استارت ویندوز 11

Action and Notification Center را حذف کنید

یک قرمز

ویندوز 11 به طور چشمگیری برخی از رایج ترین عناصر رابط کاربری در ویندوز را تغییر داد. منوی کلیک راست، منوی استارت، نوار وظیفه، برنامه تنظیمات، و مراکز اقدام و اعلان همگی مجدداً بازسازی شدند.

شاید نمی خواهید یک پنجره بازشو بزرگ با تمام اعلان های شما در کنار صفحه نمایش شما باشد، شاید فقط از ظاهر آن خوشتان نیاید. به هر دلیلی، می توانید Action and Notification Center را با هک رجیستری غیرفعال کنید.

توجه داشته باشید: با این کار امکان کنترل تنظیمات Wi-Fi، بلوتوث یا صدا در رایانه شما بدون رفتن به برنامه تنظیمات حذف می شود.

مربوط: نحوه غیرفعال کردن Action Center در ویندوز 10

پنهان کردن پیام “نیازهای سیستم برآورده نشده است” (فقط داخلی)

ویندوز 11 دارای الزامات سخت افزاری بسیار سخت گیرانه ای است – آنها از لحظه ای که معرفی شدند بحث برانگیز بوده اند. این وضعیت با این واقعیت پیچیده تر شده است که مایکروسافت از زمان انتشار ویندوز 11 چندین بار الزامات سخت افزاری را تغییر داده است.

در مارس 2022، پیامی در Insider Previews ویندوز 11 ظاهر شد و به کاربران هشدار داد که رایانه آنها الزامات سخت افزاری ویندوز 11 را برآورده نمی کند. این راه خود را به دیگران (هنوز) باز نکرده است، اما احتمالاً در مقطعی خواهد آمد. از ماه می 2022، پیام را می توان به راحتی با یک هک سریع رجیستری غیرفعال کرد.

مربوط: نحوه پنهان کردن “نیازهای سیستم برآورده نشده” در ویندوز 11

ویندوز 11 به اندازه ویندوز 10 حاوی هک های سرگرم کننده یا کاربردی رجیستری نیست، اما بسیار جدیدتر نیز هست. از آنجایی که مایکروسافت به تغییر و به روز رسانی ویندوز 11 ادامه می دهد، احتمال بسیار خوبی وجود دارد که هک های جدید رجیستری ظاهر شوند.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *