آیا به دنبال بهترین تم های بلوکی برای ویرایش کامل سایت در وردپرس هستید؟

تم های بلاک به شما این امکان را می دهند که از ویژگی ویرایش کامل سایت (FSE) در وردپرس استفاده کنید که به شما کنترل بیشتری بر طراحی وب سایت می دهد. ویرایش کامل سایت بلوک های سفارشی را برای استایل دادن به هدر، پاورقی، نوار کناری و سایر بخش های وب سایت شما ارائه می دهد.

در این مقاله، تعدادی از بهترین مضامین بلوکی را که می توانید برای تجربه کامل ویرایش سایت در وردپرس استفاده کنید، به اشتراک می گذاریم.

بهترین تم های ویرایش کامل سایت وردپرس

ویرایش کامل سایت وردپرس (FSE) چیست؟

ویرایش کامل سایت (FSE) مجموعه ای از ویژگی های مدرن برای ویرایشگر بلاک پیش فرض وردپرس است. اولین بار در وردپرس 5.9 منتشر شد.

پیش از این، ویرایشگر بلوک وردپرس به شما اجازه می داد طرح بندی محتوا را در صفحات و پست های وبلاگ خود اضافه و سفارشی کنید. بقیه چیدمان و طراحی وب سایت شما با موضوع وردپرس شما تعیین می شود.

اکنون، ویرایش کامل سایت وردپرس به شما این امکان را می دهد که طرح تم را به طور کامل تغییر دهید و بخش های جدیدی را بدون نوشتن کد به وب سایت خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید سبک‌های جهانی را در سراسر سایت اضافه کنید که برای کل وب‌سایت شما یا سبک‌های فردی برای صفحات یا پست‌های وردپرس خاص اعمال می‌شود.

گزینه های یک ظاهر طراحی شامل طرح های رنگی، تنظیمات فونت، فاصله چیدمان، حاشیه های تصویر و موارد دیگر است.

با این حال، برای استفاده از تجربه کامل ویرایش سایت، به یک تم بلوک نیاز دارید. اینها تم های وردپرس هستند که به طور خاص برای ویرایش کامل سایت ساخته شده اند.

ویرایش کامل سایت در مقابل صفحه سازهای وردپرس

ویرایشگر کامل سایت یا ویرایشگر بلوک به شما امکان می دهد تم وردپرس خود را سفارشی کنید، از جمله سرصفحه، پاورقی، نوار کناری و موارد دیگر.

همچنین دارای بلوک های سفارشی برای اضافه کردن لوگوی وب سایت، منوی ناوبری و سایر ویژگی ها به وب سایت وردپرس شما می باشد.

شما به تم های وردپرس خاصی نیاز دارید که از ویرایشگر بلوک پیش فرض پشتیبانی می کند. و اگر تم وردپرس خود را در هر نقطه تغییر دهید، تنظیمات به طور خودکار ناپدید می شوند. این یک محدودیت با گزینه ویرایش کامل سایت است.

مربوط: مشکلات رایج ویرایشگر بلاک و نحوه رفع آنها

از طرف دیگر، صفحه سازهای وردپرس قدرتمندتر و انعطاف پذیرتر هستند. آنها دارای ویژگی کشیدن و رها کردن برای ایجاد صفحات سفارشی برای وب سایت شما هستند.

برخی از محبوب ترین صفحه سازهای وردپرس عبارتند از SeedProd، Thrive Themes، Beaver Builder، Divi، Elementor و غیره.

بنابراین اگر صفحات فرود را با استفاده از یک صفحه ساز مانند SeedProd ایجاد می کنید، این صفحات حتی زمانی که تم وردپرس خود را تغییر می دهید یکسان می مانند.

طرح آگنوستیک تم

یکی دیگر از تفاوت های کلیدی بین ویرایشگر کامل سایت و صفحه ساز این است که سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن با اکثر مضامین وردپرس بدون هیچ محدودیتی کار می کنند.

برای درک کامل، باید راهنمای ما در مورد ویرایشگر بلاک وردپرس در مقابل سازندگان صفحه را بررسی کنید.

اکنون اگر می خواهید تجربه کامل ویرایش سایت خود را افزایش دهید، در اینجا برخی از بهترین تم های بلوک برای ویرایش کامل سایت در وردپرس آورده شده است.

1. اسمش FSE است

نام او FSE است

Neve FSE یک تم وردپرس فوق العاده برای هر نوع وب سایتی است. این سریع و سبک است و دارای گزینه های ویرایش کامل سایت انعطاف پذیر است، از جمله بلوک های سفارشی و گزینه های طرح.

دارای یک سازنده هدر و پاورقی کشیدن و رها کردن برای اضافه کردن، حذف و جابجایی عناصر به راحتی است. همچنین، گزینه‌های طرح‌بندی به شما امکان می‌دهند از میان طرح‌بندی تمام عرض یا سایدبار انتخاب کنید.

این موضوع از صفحه سازهای وردپرس خارج از جعبه پشتیبانی می کند. و Neve صدها قالب شروع دارد که می توانید آنها را به سایت خود وارد کنید و با افزونه صفحه ساز مورد علاقه خود برای راه اندازی یک وب سایت سفارشی کنید.

2. Bricksy Pro

Bricksy Pro

Bricksy Pro یک تم وردپرس به سبک برتر اما رایگان است. دارای یک طرح صفحه اصلی مدرن و شیک، از جمله سبک های قلم چشم نواز و انتخاب های تصویر در بخش بالا.

این به طور کامل از ویرایشگر بلوک پشتیبانی می کند و دارای ویژگی های کشیدن و رها کردن برای طراحی صفحات وب سایت شما است. می توانید از گزینه های کامل ویرایش سایت برای مدیریت سبک های جهانی وب سایت یا تنظیمات صفحه فردی استفاده کنید.

3. Felt LT

ماگ میدانی

Felt LT یک تم مجله وردپرس با کیفیت برتر است. دارای قسمت های آماده ویجت در صفحه اصلی و چندین ویجت مفید برای افزودن محتوا به صفحه اول است.

تم دارای پشتیبانی کامل از ویرایش سایت با یک مدیر سبک داخلی است. این به شما امکان می دهد سبک های جهانی را برای سایت وردپرس خود، از جمله رنگ ها، حاشیه ها، دکمه ها و طرح بندی ها، با چند کلیک سفارشی کنید.

4. قایق

قایق

Raft یک تم بلوک وردپرس شیک است. دارای چند قالب آماده برای صفحات فرود است که می توانید به سرعت وارد کنید تا سایت خود را راه اندازی کنید.

این به شما امکان می دهد رنگ و ظاهر وب سایت خود را با گزینه های یک ظاهر طراحی جهانی تغییر دهید. همچنین می‌توانید سبک هدر را تغییر دهید تا یک متن پس‌زمینه سفارشی یا نوار لغزنده تصویر اضافه کنید. و می توانید این گزینه را در کل سایت خود اعمال کنید یا آن را به صفحه اصلی محدود کنید.

5. Inspiro Blocks Pro

Inspiro Blocks Pro

Inspiro Blocks Pro یک تم ممتاز ویرایشگر سایت وردپرس است که به طور خاص برای سایت های نمونه کار، عکاسی و فیلمبرداری ساخته شده است. این یک طرح چشم نواز با عرض کامل در صفحه اصلی با یک انیمیشن سفارشی و پس‌زمینه ویدیویی دارد.

علاوه بر این، موضوع دارای قالب‌های داخلی صفحه برای صفحات جداگانه است. همچنین شامل الگوهای بلوک سفارشی، سبک های رنگی و موارد دیگر می باشد.

6. جولیا

جولیا

جولیا یک موضوع وبلاگ غذایی وردپرس جذاب و زیبا است. این برنامه با طرحی به سبک مجله برای وبلاگ نویسان مواد غذایی، سرآشپزها، رستوران ها و کافه ها ارائه می شود.

موضوع برای شروع وبلاگ غذایی شما عالی است. این به طور کامل از ویرایشگر بلوک مدرن وردپرس و گزینه های ویرایش کامل سایت برای سفارشی کردن طراحی تم در زمان واقعی پشتیبانی می کند.

7. جکسون

جکسون

Jaxon یک تم بلوک وردپرس زیبا و جسورانه برای فروشگاه های تجارت الکترونیک است. دارای یک طرح بندی واضح، از جمله الگوهای بلوک بسیار جذاب، گزینه های سبک، و قالب های صفحه.

با استفاده از ویرایشگر کامل سایت می توانید رنگ ها و طرح تم را کاملا سفارشی کنید. تم Jaxon همه چیزهایی را که برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید، دارد.

8. نالدی

و خانم

Naledi یک تم رایگان وردپرس و ووکامرس برای ویرایش کامل سایت است. دارای یک طرح بندی صفحه اصلی زیبا با یک تصویر پس زمینه هدر تمام عرض، متن خوش آمدگویی و یک دکمه فراخوان برای اقدام.

تم به شما امکان می دهد برای کنترل ظاهر و طراحی سایت خود تغییراتی در سبک های جهانی ایجاد کنید. و گزینه های سبک نیز در صفحات فروشگاه WooCommerce شما بدون هیچ کار اضافی ظاهر می شوند.

9. EduBlock Pro

EduBlock Pro

EduBlock Pro یک تم فوق العاده ویرایشگر سایت کامل وردپرس برای وبلاگ های آموزشی و وب سایت های دانشگاه و کالج است. قالب تم پیش‌فرض برای راه‌اندازی وب‌سایت آموزشی شما کاملاً آماده است، اما همچنین دارای طرح‌های رنگی متعدد و الگوهای بلوک سفارشی برای سفارشی‌سازی بیشتر است.

قابل توجه ترین ویژگی ها شامل لوگوی سفارشی، منوی پیمایش دوگانه، دکمه های تماس برای اقدام، بنر خوش آمدگویی و موارد دیگر است. این تم دارای یک طرح پاسخگو است که در هر اندازه صفحه یا دستگاهی عالی به نظر می رسد.

10. ساحل رودخانه

ساحل رودخانه

Riverbank یک قالب وردپرس ساده است که برای ویرایشگر کامل سایت ساخته شده است. این یک طرح مینیمالیستی دارد که می توانید از آن برای ایجاد یک وب سایت برای مواد غذایی ارگانیک، گیاهان، حمایت از حیوانات و سازمان های غیر انتفاعی استفاده کنید.

دارای چندین انتخاب رنگ برای پس زمینه تم، فونت، عنوان و تصاویر است. علاوه بر این، دارای قالب های سفارشی برای صفحه وبلاگ ویژه، پست های تک و صفحات است.

11. BlockPress

بلاک پرس

Blockpress یک قالب رایگان وردپرس است. از گزینه های کامل ویرایش سایت با سبک های جهانی، بلوک های سفارشی و مدیر سایت پشتیبانی می کند.

این موضوع با افزونه های تجارت الکترونیک کار می کند تا بتوانید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید. همچنین آماده ترجمه است و از زبان های RTL برای ایجاد یک وب سایت چند زبانه پشتیبانی می کند.

12. آرکئوس

آرکیوس

Archeo یک قالب وردپرس رایگان است که به طور خاص برای وب سایت های باستان شناسی، تاریخ و فرهنگی ساخته شده است. با یک سبک فونت کلاسیک قدیمی در صفحه اصلی و سایر صفحات فرود ارائه می شود.

یک تصویر پس زمینه تمام صفحه وجود دارد که می توانید با ویرایشگر بلوک آن را تغییر دهید. تم Archeo از ویرایش کامل سایت با بلوک های گسترده سایت و گزینه های سبک جهانی پشتیبانی می کند.

13. UniBlock Pro

UniBlock Pro

UniBlock Pro یک تم چند منظوره وردپرس سیاه و سفید است. این به زیبایی با طرح‌بندی وب‌سایت تمام عرض، از جمله لوگوی سفارشی، منوی پیمایش، متن خوش‌آمدگویی، تماس برای اقدام، و نمادهای اجتماعی ساخته شده است.

موضوع ظاهری جسورانه با بخش های تک و چند ستونی در صفحه اصلی دارد. همچنین از سازندگان صفحه برای افزودن صفحات فرود جدید و سفارشی کردن عناصر جهانی در موضوع پشتیبانی می کند.

14. استوارت

استوارت

Stewart یک تم وردپرس رایگان و مینیمالیستی برای وبلاگ نویسان، نویسندگان و نویسندگان است. این با یک طرح دو ستونی با یک نوار کناری در سمت چپ و محتوای شما در سمت راست صفحه ارائه می شود.

این دارای یک طرح رنگی پیش فرض برای تم وبلاگ وردپرس است. با این حال، شما همچنین می توانید از ویژگی های کامل ویرایش سایت برای سفارشی کردن سبک های رنگ جهانی، سبک های فونت و گزینه های پس زمینه استفاده کنید.

15. میخک

میخک

Clove یک تم رایگان و زیبا برای ویرایش کامل سایت وردپرس است. این با یک طرح زیبا ارائه می شود که دارای طراحی چشم نواز صفحه اصلی، رنگ های طبیعی و طراحی مینیمالیستی است.

تم قالب های بلوک آماده و گزینه های طراحی را ارائه می دهد. مدیریت این تنظیمات با سبک های جهانی و ویرایشگر بلوک وردپرس آسان است.

16. توو

توو

Tove یک قالب وردپرس رایگان چند رنگ است که از ویژگی های مدرن ویرایش کامل سایت پشتیبانی می کند. این به طور خاص برای کافه ها، رستوران ها و کافی شاپ ها ساخته شده است.

این موضوع با ده‌ها الگوی بلوک برای سرصفحه، پاورقی و طرح‌بندی در سطح سایت همراه است. استفاده از این بلوک های سفارشی در کل سایت شما در سطح جهانی یا سفارشی کردن صفحات و پست های خاص آسان است.

17. چنگال

چنگال

Fork یک تم مینیمالیستی ویرایش سایت کامل وردپرس (موضوع بلوک) برای مشاغل کوچک، استارتاپ ها، آژانس های دیجیتال، فروشگاه های تجارت الکترونیک و وب سایت های نمونه کار است. به‌طور پیش‌فرض، پس‌زمینه سفید دارد، اما می‌توانید از استایل‌های جهانی آن‌ها برای اضافه کردن ترکیب رنگ به راحتی استفاده کنید.

بخش بالایی شامل یک لوگوی سفارشی، منوی پیمایش، عنوان خوش آمدگویی و توضیحات، تماس برای اقدام، و یک تصویر ویژه است. همچنین می‌توانید الگوهای سفارشی را برای افزودن بخش‌ها به صفحه اصلی و صفحات فرود اضافه کنید.

18. هانسن

هانسن

Hansen یک قالب ساده و رایگان وبلاگ وردپرس است. این یک قالب تم بلوک کاملاً سفارشی ارائه می دهد و از ویرایش کامل سایت خارج از جعبه پشتیبانی می کند.

ویژگی‌های تم شامل طرح‌بندی تمام عرض، رنگ‌بندی زیبا، پس‌زمینه سفارشی و موارد دیگر است. با سبک های جهانی و الگوهای بلوک برای سفارشی کردن سایت شما بدون ویرایش کد ارائه می شود.

19. تنها

آینو

Aino یک قالب وردپرس پیشرفته با رنگ های برجسته و سبک های قلم کلاسیک است. این افزونه با یک پلاگین بلوک برای ایجاد طرح‌بندی صفحه سفارشی با الگوهای بلوک داخلی و مدیر سایت ارائه می‌شود.

با ویژگی های کامل ویرایش سایت، تم به راحتی قابل سفارشی کردن است. شما می توانید طبق نیاز خود از طرح تک ستونی، دو ستونی یا سه ستونی در کل سایت یا صفحات جداگانه استفاده کنید.

20. کمت

کیمت

Kemet یک قالب وردپرس سریع و قابل اعتماد است. این به طور خاص برای وبلاگ های شخصی، سایت های نمونه کارها، و فروشگاه های کوچک تجاری آنلاین طراحی شده است.

رنگ و سبک فونت تم پیش فرض بسیار جذاب است. Kemet قالب‌های تم داخلی، قطعات قالب و بلوک‌های سفارشی را برای ویرایش آسان هدر، پاورقی و تنظیمات سایت شما ارائه می‌کند.

21. رزا

رزا2

Rosa یک وبلاگ غذایی ممتاز وردپرس و موضوع رستوران است. با یک ویرایشگر بصری قدرتمند و بلوک های سفارشی ساخته شده برای رستوران ها و کافه ها ارائه می شود.

این تم دارای طراحی چشم نواز با طرح هدر صفحه اصلی تمام صفحه است. این به شما انعطاف‌پذیری می‌دهد تا رنگ‌ها و فونت‌ها را برای مطابقت با طرح‌بندی جهانی وب‌سایت خود سفارشی کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین تم های ویرایش کامل سایت وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه ایجاد یک آدرس ایمیل تجاری رایگان یا انتخاب های متخصص ما برای بهترین نرم افزار شماره گیری خودکار برای مشاغل کوچک بررسی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک

پست 21 بهترین تم بلوکی برای ویرایش کامل سایت در وردپرس (2023) اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.

سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *