گوگل Duplex را در وب تعطیل کرده و خزنده وب خود DuplexWeb-Google را بازنشسته کرده است. گوگل در این مورد اطلاعیه ای در این مورد ارسال کرد سند کمک گفت: “Duplex در وب منسوخ شده است و از دسامبر 2022 دیگر پشتیبانی نخواهد شد. هر گونه ویژگی اتوماسیون فعال شده توسط Duplex در وب دیگر پس از این تاریخ پشتیبانی نخواهد شد.”

دوبلکس در وب. گوگل این ویژگی را «Duplex on the web» نامید و به کاربران این امکان را می‌دهد تا از Google Assistant برای رزروهای جدید و سایر دسته‌های خرید استفاده کنند. به عنوان مثال، برای رزرو میز برای شام، زمانی که از Google می‌خواهید برایتان رزرو کند، به یک رستوران زنگ می‌زند.

برای بلیط‌های سینما، کمک به بررسی فروشگاه‌های خرده‌فروشی آنلاین، سفارش غذا، چک‌این‌های پرواز، تغییر رمز عبور و یافتن تخفیف‌ها کار می‌کرد.

خزنده DuplexWeb-Google. با منسوخ شدن Duplex در وب، گوگل توانسته است بازنشسته خزنده وب DuplexWeb-Google. گوگل در این مورد دیگر پست کرد سند کمک، در مورد منسوخ شدن این خزنده وب.

Google همچنین بخش جدیدی را به سند خزنده Google برای خزنده‌های بازنشسته اضافه کرد:

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر فعالیت خزیدن را از DuplexWeb-Google مشاهده کردید، باید ادامه دهید. همچنین، شما را متعجب می‌کند که آیا کسب‌وکارهای محلی در آینده از Google Duplex یا سیستم‌های دیگر تماس دریافت خواهند کرد یا خیر. به نظر نمی رسد؟ و اگر نه، چرا گوگل در مورد این اعلامیه سکوت کرده است؟


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *