Google در حال راه‌اندازی یک برگه خرید جدید در کنسول جستجوی Google است که حاوی اطلاعات بیشتری درباره قطعات محصول، فهرست‌های تاجر و فهرست‌های برگه خرید در جستجوی Google است.

چه چیزی جدید است. گوگل اعلام کرد «صاحبان فروشگاه آنلاین واجد شرایط که نشانه‌گذاری محصول را پیاده‌سازی کرده‌اند، بخش جدیدی به نام فهرست‌های برگه خرید را مشاهده خواهند کرد.» گوگل گفت: این به تدریج طی چند هفته آینده منتشر می شود، بنابراین ممکن است در حال حاضر هیچ تغییری را مشاهده نکنید.

به نظر می رسد. این هم یک اسکرین شات از این صفحه:

نحوه دسترسی به آن. اگر یک تاجر واجد شرایط هستید، می‌توانید به این ویژگی دسترسی داشته باشید google.com/search-console/shopping-tab-listings.

اطلاعات بیشتر. گوگل نوشت: «از آنجا، تاجران می‌توانند به راحتی با استفاده از فرآیند ثبت‌نام کمکی ساده، بدون نیاز به تأیید مجدد مالکیت وب‌سایت، یک حساب Merchant Center ایجاد کنند. با این گزینه جدید، نیازی به ارسال فید محصول نیست. تاجران فقط باید داده های ساختار یافته محصول را به روز نگه دارند. این تجربه کارآمد، محصولات را به سرعت در برگه خرید در Google قرار می‌دهد و به بازرگانان کمک می‌کند به افرادی که به دنبال محصولات هستند دسترسی پیدا کنند.»

چرا ما اهمیت می دهیم. اطلاعات بیشتر از Google در مورد عملکرد شما در جستجوی Google، به خصوص با نزدیک شدن به فصل خرید تعطیلات، بسیار مفید است. بنابراین بررسی کنید و ببینید که محصولات شما در جستجوی Google چگونه عمل می کنند و ببینید با شروع فصل خرید تعطیلات، کجا می توانید بهینه سازی کنید.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *