مرد شاد روی لپ تاپ 800x450

حفظ موقعیت برند برتر می تواند پرهزینه باشد. اما کاهش هزینه تبلیغات برند در را برای رقبا باز می کند تا شرایط شما را از بین ببرند.

برای مبارزه با این موضوع، تبلیغ‌کنندگان باهوش PPC به مناقصه خودکار برند روی می‌آورند تا هزینه‌ها را کاهش دهند و سودآوری را بدون قربانی کردن سهم بازار یا درآمد افزایش دهند.

اجازه ندهید بودجه شما هدر برود! دانلود چگونه با جستجوی نام تجاری، 1 در 5 دلار برگردانیم و همه چیزهایی را که برای کاهش هزینه های جستجوی برند و سرمایه گذاری مجدد در عبارات جستجوی با عملکرد بالاتر نیاز دارید، بیاموزید.


جدید در سرزمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

انبار دیجیتال مارکتینگ

انبار دیجیتال مارکتینگ یک مرکز منبع برای استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است. ما مقالات و کتاب‌های الکترونیکی میزبانی شده، تحقیقات اصلی و پخش‌های اینترنتی در مورد موضوعات بازاریابی دیجیتال را ارائه می‌کنیم – از تبلیغات گرفته تا تجزیه و تحلیل، ابزارهای مدیریت کمپین SEO و PPC تا نرم‌افزار مدیریت رسانه‌های اجتماعی، تجارت الکترونیک تا بازاریابی ایمیلی، و موارد دیگر. در مورد بازاریابی اینترنتی Digital Marketing Depot بخشی از رسانه درب سوم، ناشر Search Engine Land، MarTech، و تولیدکننده مجموعه کنفرانس های Search Marketing Expo و MarTech است. به ما سر بزنید http://digitalmarketingdepot.com.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *