مفهوم ASTA/Shutterstock.com

وای‌فای هواپیما، اغلب یک امتیاز ممتاز است که هنگام رزرو یا بلافاصله پس از سوار شدن به هواپیما، آن را پرداخت می‌کنید. دلتا این فرمول را با وعده وای فای رایگان در هواپیماها از ماه فوریه تغییر می دهد.

دلتا اعلام کرده است که با همکاری T-Mobile، از اول فوریه وای فای رایگان را برای اکثر هواپیماهای داخلی به ارمغان می آورد و آن را به اولین شرکت هواپیمایی بزرگ ایالات متحده تبدیل می کند که چنین خدماتی را ارائه می دهد. تا پایان سال 2023، 700 هواپیمای مجهز به Viasat وای فای رایگان خواهند داشت و دلتا می خواهد این ویژگی را تا پایان سال 2024 به پروازهای بین المللی و منطقه ای نیز بیاورد.

بسیاری از مشتریان T-Mobile در حال حاضر از Wi-Fi رایگان در پرواز در پروازهای دلتا برخوردار هستند، اما دلتا در نهایت منافع خود را برای همه مسافران خود به ارمغان می آورد. برای استفاده از این مزیت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد حساب دلتا SkyMiles خود شوید (که ایجاد آن رایگان است) و می توانید آزاد باشید.

دلتا به طور خاص این را “وای فای سریع و رایگان” می نامد، و در حالی که ایرلاین شماره خاصی ارائه نمی دهد، وای فای دلتا در مقایسه با اینترنت معمولی در پرواز مناسب است. وقتی برای همه در دسترس است، باید ببینیم که آیا هنوز به همان اندازه خوب است یا خیر.

منبع: هواپیمایی دلتا


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *