2023 را سال خودت کنید استاد بازاریابی جستجو شوید: در انتخاب خود شرکت کنید کلاس استاد SMX به صورت آنلاین از 1 تا 2 مارس، برای یادگیری تاکتیک های عملی که به شما کمک می کند باعث آگاهی، تبدیل و فروش بیشتر شود.

نرخ های Early Bird این شنبه، 28 ژانویه منقضی می شود… اکنون رزرو کنید تا صرفه جویی 20% از کلاس کارشناسی ارشد خود خارج شوید!

از بین شش موضوع بازاریابی جستجوی ضروری انتخاب کنید:

کلاس های کارشناسی ارشد SMX دارای ارزش زیادی هستند:

  • شش ساعت آموزش و پرسش و پاسخ زنده شما را مجهز می کند بینش های تاکتیکی، گام های بعدی قابل اعتماد، و الهام تازه بدون سرمایه گذاری زمانی عمده
  • دسترسی دیجیتال یعنی شما می توانید از هر جایی کوک کنید – بدون نیاز به بلیط هواپیما، رزرو هتل یا سفر.
  • پخش بر اساس تقاضا به صورت رایگان گنجانده شده است، بنابراین می توانید برای یادگیری عمیق تر تماشا و دوباره تماشا کنید.

فقط یک شکار وجود دارد: این نرخ ۲۴۹ دلاری Early Bird در روز شنبه، ۲۸ ژانویه منقضی می‌شود… و زمانی که از بین رفت، از بین رفته است. چرا هفته آینده بیشتر پرداخت کنیم؟ کلاس کارشناسی ارشد خود را انتخاب کنید و امروز جایگاه خود را ایمن کنید!

Psst… تیم هایی که با هم تمرین می کنند، با هم پیشرفت می کنند. با خدمه خود شرکت کنید تا امتیاز بگیرید اضافی 20% تخفیف با تخفیف گروهی بسته به اندازه مهمانی شما. پست الکترونیک [email protected] برای جزئیات بیشتر!


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

لورن دونوان

Lauren Donovan از سال 2006 در بازاریابی آنلاین کار می کند و متخصص در بازاریابی رویداد، مدیریت محتوا، رسانه های اجتماعی ارگانیک و پولی، مدیریت جامعه و شهرت، و روزنامه نگاری بلادرنگ است. او در حال حاضر به عنوان مدیر بازاریابی در رسانه درب سوم – تولید کننده نمایشگاه بازاریابی جستجو و مجموعه کنفرانس های MarTech و ناشران Search Engine Land و MarTech است.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *