نحوه رفع عدم همگام سازی Outlook


اگر نمای Outlook خود را تغییر داده اید و می خواهید به تنظیمات پیش فرض بازگردید، مراحل این راهنما را دنبال کنید.

اگر ایمیل خود را با Outlook مدیریت می کنید، متوجه خواهید شد که چندین راه برای سازماندهی نمای صندوق ورودی شما وجود دارد. با این حال، ممکن است تصمیم بگیرید که نمای Outlook را به تنظیمات پیش فرض بازنشانی کنید.

Outlook شامل کنترل‌های مختلفی برای تغییر نمای صندوق ورودی شما برای خواندن و مدیریت ایمیل‌ها است. پس از ایجاد چندین تغییر، معمولاً یک فرآیند ساده است که Outlook را به نمای اولیه خود بازگردانید.

اگر باید به نمای پیش‌فرض Outlook برگردید یا نیاز به عیب‌یابی مشکل آن دارید، این راهنما به شما نشان می‌دهد که چگونه.

نحوه بازنشانی نمای Outlook به پیش فرض

راه های مختلفی برای بازنشانی نما در Outlook وجود دارد. می توانید از دستور Run box استفاده کنید، برنامه را مجدداً در حالت ایمن راه اندازی کنید یا روی چند دکمه کلیک کنید.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای بازنشانی نمای Outlook به تنظیمات پیش‌فرض، استفاده از نوار است.

برای بازنشانی نمای Outlook از روبان:

 1. راه اندازی چشم انداز و کلیک کنید چشم انداز برگه
 2. زیر نمای فعلی بخش، کلیک کنید نمایش تنظیم مجدد دکمه.نمای Outlook را بازنشانی کنید
 3. کلیک کنید بر روی آره هنگامی که پیام تأیید ظاهر می شود را فشار دهید.

هنگامی که مراحل را دنبال کردید، صندوق ورودی Outlook شما به نمای پیش فرضی که در هنگام نصب برای اولین بار در آن بود، بازنشانی می شود.

اگر شما را نمی بینید نمای فعلی بخش، روبان به احتمال زیاد در ساده شده چیدمان. برای رفع این مشکل، روی طرح روبان را در گوشه سمت راست نوار فشار دهید و آن را انتخاب کنید روبان کلاسیک گزینه.

نمای Outlook را بازنشانی کنید

نحوه بازنشانی نمای Outlook با استفاده از Run

همچنین می‌توانید با راه‌اندازی Outlook با استفاده از یک فرمان خاص با استفاده از کادر محاوره‌ای Run، نمای Outlook را بازنشانی کنید.

برای بازنشانی نمای Outlook با استفاده از کادر محاوره‌ای Run:

 1. مطبوعات کلید ویندوز + R برای راه اندازی پنجره محاوره ای Run.
 2. پس از باز شدن کادر، دستور زیر را تایپ کرده و کلیک کنید خوب یا فشار دهید وارد:
  outlook.exe /cleanviews

 3. Outlook به نمای پیش فرض که قبل از هر گونه تغییری بود.

نحوه راه اندازی Outlook در حالت ایمن

اگر نمی‌توانید Outlook را برای نمایش نمای پیش‌فرض با استفاده از مراحل بالا دریافت کنید، می‌توانید Outlook را در حالت Safe بوت کنید.

برای راه اندازی Outlook در حالت ایمن:

 1. مطبوعات کلید ویندوز + R برای راه اندازی اجرا کن پنجره محاوره ای
 2. دستور زیر را تایپ کرده و کلیک کنید خوب یا فشار دهید وارد:
  outlook.exe /safe

  نمای Outlook را بازنشانی کنید

 3. پروفایل خود را انتخاب کنید و کلیک کنید خوب هنگامی که اعلان ظاهر می شود
 4. هنگامی که Outlook در حالت ایمن باز شد، روی آن کلیک کنید چشم انداز برگه، و کلیک کنید نمایش تنظیم مجدد دکمه در نمای فعلی بخش.نمای Outlook را بازنشانی کنید

نحوه غیرفعال کردن افزونه های Outlook

اگر هنوز نمی توانید Outlook را به حالت پیش فرض بازنشانی کنید، ممکن است مشکلی در افزونه ها وجود داشته باشد. برای رفع مشکل، می‌توانید افزونه‌ها را غیرفعال کنید و آن‌ها را یکی یکی دوباره فعال کنید.

برای دسترسی به افزونه های Outlook:

 1. Outlook را اجرا کنید، روی آن کلیک کنید فایل را برگه و انتخاب کنید گزینه ها از نوار کناری سمت چپنمای Outlook را بازنشانی کنید
 2. انتخاب کنید افزودنی ها در نوار کناری سمت چپ، منوی کشویی Manage را روی آن تنظیم کنید افزونه های COMو روی آن کلیک کنید برو دکمه.
 3. وقتی که افزونه های COM پنجره ظاهر می شود، علامت یک افزونه را در هر زمان بردارید.
 4. پس از غیرفعال کردن هر افزونه، Outlook را مجدداً راه اندازی کنید تا زمانی که آن را پیدا کنید که باعث ایجاد مشکل در نمای پیش فرض شده است. هنگامی که مقصر را پیدا کردید، افزونه را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید برداشتن دکمه.

ایمیل بهتر با Outlook

Microsoft Outlook همچنان یک برنامه محبوب برای مدیریت ایمیل ها، قرار ملاقات ها و موارد دیگر است. اگر نیاز دارید که نما را به تنظیمات پیش فرض بازنشانی کنید، روش های بالا باید این امکان را به شما بدهد.

مشکلات دیگری وجود دارد که ممکن است لازم باشد در Outlook با آنها مقابله کنید. به عنوان مثال، ممکن است لازم باشد خطاهای عدم اتصال Outlook به سرور را برطرف کنید. همچنین ممکن است لازم باشد یک مشکل ناامیدکننده را با همگام نشدن Outlook برطرف کنید.

علاوه بر رفع مشکلات، راه‌هایی برای استفاده بیشتر از Outlook وجود دارد. به عنوان مثال، برای مسافران جهان، باید منطقه زمانی را در Outlook تغییر دهید یا ممکن است بخواهید برای مدیریت بهتر صندوق ورودی ایمیل ها را بر اساس تاریخ پیدا کرده و حذف کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *