ابزارهای خالی

برنامه های بسیار کمی وجود دارند که نمی توانم زندگی بدون آنها را تصور کنم، اما در بالای این لیست کوتاه همه چیز قرار دارد. من بیش از یک دهه از آن استفاده کرده ام، و این بخشی جدایی ناپذیر از تجربه ویندوز من است.

همه چیز چیست؟

همه چیز یک برنامه جستجوی فایل نرم افزار رایگان ویندوز است که توسط برنامه نویس دیوید کارپنتر در سال 2008 ایجاد شد. ما همه چیز را برای اولین بار پس از مدت کوتاهی با خوانندگان خود به اشتراک گذاشتیم و برخی از ما، مانند شما واقعاً از آن زمان استفاده کرده ایم.

تنها نکته قابل توجه در مورد همه چیز سرعت است – به همین دلیل است که هر زمان که در مورد جستجوی سریعتر ویندوز صحبت می کنیم آن را فریاد می زنیم.

اگر تا به حال از جستجوی فایل های ویندوز یا حتی برخی از ابزارهای جستجوی فایل های شخص ثالث استفاده کرده اید، به یاد ماندنی ترین چیز در مورد تجربه این است که چقدر طول می کشد.

حتی بعد از گذشت این همه سال، جستجوی فایل ویندوز است عذاب آور آهسته. تدریجی. واقعاً عذاب است در عصر SSD های ارزان قیمت با بوت شدن فوری و بارگذاری فوری برنامه، سی ثانیه منتظر ماندن برای جستجوی ویندوز برای جستجو مانند شکنجه است. مهم نیست که هنوز از ویندوز 7 استفاده می کنید یا به ویندوز 11 ارتقا یافته اید، جستجوی ویندوز هرگز سریع نبوده است.

همه چیز از کاستی‌های جستجوی فایل‌های ویندوز با انجام کاری که در زمان انتشار برنامه جدید بود و بدیع باقی می‌ماند، کنار می‌زند: برای جستجوی سریع رعد و برق، مستقیماً به جدول فایل در سطح سیستم فایل ضربه می‌زند.

سرعت آن چقدر است؟ آنقدر سریع است که اگر یک فایل جدید ایجاد کنید، زمانی که کادر جستجوی همه چیز را چند لحظه بعد باز کنید، فایل فوراً در فهرست قرار می گیرد. بعید است که بتوانید فایل را بسازید و آنقدر سریع به کادر جستجو برسید تا از اضافه شدن تقریباً آنی ورودی به فهرست همه چیز جلوگیری کنید.

تنها نقطه ضعف همه چیز این است که از جدول فایل ها و نام فایل ها کار می کند و محتوای فایل ها را فهرست نمی کند. اگر به ابزاری نیاز دارید که به عمق اسناد نگاه کند و به شما کمک کند عبارات کلیدی را پیدا کنید، این نیست. اما اگر فقط سعی می کنید دقیقاً کجا را پیدا کنید، آن را قرار می دهید 2022 Johnson Farms Drilling Proposal Rev.A.pdf پرونده یا اظهارنامه مالیاتی خود را از پنج سال پیش، از نظر سرعت و کارایی تقریباً جادویی است.

و اینجاست که چرا من همه چیز را ضروری می یابم

عنوان این قطعه را «نمی‌توانم تصور کنم از ویندوز بدون برنامه همه چیز استفاده کنم» گذاشتم و این را بدون کمی اغراق می‌گویم. از زمانی که همه چیز منتشر شده است و در چندین نسخه ویندوز – ویندوز XP تا ویندوز 11 – چندین ارتقاء رایانه و در هر دستگاه ویندوزی که در اختیار داشته‌ام، روزانه از آن استفاده کرده‌ام.

این یک ابزار عالی برای کسی مثل من است. من تعداد زیادی فایل در تعداد زیادی پوشه و درایو دارم. اما تا زمانی که فایل‌ها و پوشه‌ها را به‌طور معقولی نام‌گذاری می‌کنم، مهم نیست که در نهایت به کجا می‌رسند. آنها می توانند در درایو C، درایو G یا حتی در درایو شبکه ای که در زیرزمین من میزبانی شده است دفن شده باشند (شما می توانید جستجوی درایو شبکه را در تنظیمات Everything فعال کنید).

مهم نیست که فایل ها کجا هستند، اگر حتی کسری از نام پوشه یا فایل را به خاطر بیاورم، می توانم آنها را پیدا کنم. مالیات‌های قدیمی، فرم‌های کاری، پروژه‌های فتوشاپ، کتاب‌های کمیکی که پنج سال پیش احتکار کردم. اگر آن را بخواهم، می توانم آن را با چند کلمه کلیدی به سطح برسانم.

به عنوان مثال، نینتندو اخیراً نامه توقف و توقفی را به آرشیو اینترنت ارسال کرده است تا آرشیو عظیم مشکلات قدیمی نینتندو پاور را جمع آوری کند. به طور طبیعی، به عنوان یک بایگانی آماتور مادام العمر، این باعث شد که بگویم: “آیا من اسکن سنجاب نینتندو پاور را جایی دور نکردم؟” و مطمئناً، من انجام دادم. شاید فراموش کرده باشم که کجا هستند، اما همه چیز اینطور نبود.

جستجو برای "نینتندو پاور" در همه چیز.

آی تی فورا از طریق 3,558,139 فایل و پوشه در رایانه من و درایوهای پیوست شده برای پیدا کردن دقیقا همان چیزی که در زمانی که می‌خواستم، می‌توانستم.

اکنون ممکن است 3.5 میلیون فایل نداشته باشید. و ممکن است فایل‌های قدیمی تصادفی مربوط به یک دهه پیش که بخواهید پیدا کنید، نداشته باشید. اما حتی برای فایل‌های ماه گذشته، صرفه‌جویی در زمان باورنکردنی است. اگر می توانید چیزی در مورد فایل به خاطر بسپارید – بخشی از نام، پسوند فایل، دایرکتوری ریشه ای که ممکن است عمیقاً در آن دفن شده باشد – می توانید آن را با چند ضربه کلید پیدا کنید.

حتی در لپ‌تاپ‌هایم، جایی که فایل‌ها قطعاً مانند رایانه‌های اصلی من در عمق ده ترابایتی روی هم قرار ندارند، من هنوز همه چیز را بلافاصله نصب می‌کنم. من نمی‌توانم بدون آن جستجوی فوری فایل زندگی کنم، و مطمئناً نمی‌خواهم منتظر بمانم تا جستجوی ویندوز با سرعت یک پوشه در هر دقیقه فایل‌ها را غربال کند.

در واقع، پس از نوشتن این نامه عاشقانه واقعی به برنامه، من قصد دارم به پروژه کمک مالی کنم، و امیدوارم که شما برنامه را دانلود کنید و شاید هم چند دلار به آن ها شلیک کنید.

و سلام، اگر روی حصار هستید… این نرم افزار رایگان است. آن را دانلود کنید. آن را امتحان کنید. هیجان باورنکردنی جستجو را احساس کنید، خوب، همه چيز، فوراً در رایانه شما.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *