آیا از پیدا کردن و تعمیر لینک های خراب در سایت وردپرس خود خسته شده اید؟

آیا تا به حال آرزو کرده اید که ای کاش وجود داشت روش بی اشتباه برای نظارت دوره ای تمام لینک های داخلی و خارجی به راحتی بدون هزینه های بالا

اگر شما هم مانند من و سایر صاحبان وب سایت های هوشمند هستید، حداقل چند بار در سفر وردپرس خود آرزوی این راه حل را داشته اید.

امروز، مشتاقم محصول جدیدم، Broken Link Checker را معرفی کنم، که به صورت بی صدا در پس زمینه سایت شما کار می کند و به شما آرامش می دهد.

ما این ابزار را ساخته ایم تا به شما کمک کنیم تا به سرعت سایت خود را از نظر لینک های خراب بررسی کنید و به راحتی آنها را برای بهبود بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تعمیر کنید.

معرفی جستجوگر لینک شکسته برای وردپرس توسط aioseo

جستجوگر لینک شکسته چیست؟

Broken Link Checker یک افزونه قدرتمند وردپرس است که وب سایت شما را به صورت دوره ای خزیده و هر لینک را برای اطمینان از خراب نشدن آن بررسی می کند.

این به عنوان یک سرویس SaaS ساخته شده است، بنابراین هرگز روی سرور میزبان وردپرس شما بارگذاری نمی کند یا سرعت وب سایت شما را کاهش نمی دهد.

افزونه Broken Link Checker توسط همان تیم پشت سر AIOSEO (همه در یک سئو)، بهترین افزونه SEO برای وردپرس، توسعه یافته است.

هنگامی که پیوندهای شکسته یافت می شوند، این افزونه به شما این امکان را می دهد که آنها را مستقیماً از داخل افزونه تعمیر کنید، حتی بدون نیاز به بازدید از صفحات جداگانه ای که آن پیوندها در آن اضافه شده اند.

چرا به جستجوگر لینک شکسته نیاز دارید؟

لینک های شکسته می توانند بازدیدکنندگان وب سایت شما را ناامید کرده و باعث ترک سایت شما شوند. آنها حتی می توانند به سئو، تبدیل و فروش وب سایت شما آسیب بزنند.

در سایت‌های وردپرس، پیوندهای شکسته معمولاً هنگام انتقال یک سایت به یک نام دامنه جدید یا هنگام حذف یک پست یا صفحه بدون تغییر مسیر مناسب اتفاق می‌افتند.

گاهی اوقات لینک های شکسته نیز ممکن است به دلیل یک اشتباه تایپی اتفاق بیفتند و ممکن است ماه ها و شاید سال ها مورد توجه قرار نگیرند. اما بدتر از آن، اگر زمانی به یک وب‌سایت خارجی که متعلق به شما نیست، لینک دهید، و آن‌ها صفحه را تغییر دهند، آن را حذف کنند، یا سایت را ببندند، سایت شما دارای لینک‌های خراب خواهد بود.

به همین دلیل است که نظارت بر لینک های شکسته به طور منظم برای وب سایت وردپرس شما مهم است.

در حالی که چک‌کننده‌های لینک شکسته SaaS در بازار وجود دارد، اکثر آنها یا بسیار گران هستند یا به طور خاص با در نظر گرفتن وب‌سایت‌های وردپرس ساخته نشده‌اند.

بنابراین تصمیم گرفتم با تیمم همکاری کنم تا در نهایت یک جستجوگر لینک شکسته برای مبتدیان برای وردپرس ایجاد کنم.

با Broken Link Checker می توانید…

  • هر 3 روز یکبار تمام لینک های سایت خود را اسکن کنید
  • پیوندهای معتبر، لینک های شکسته و تغییر مسیرها را شناسایی کنید
  • نوع پست (پست‌ها، صفحات یا انواع پست سفارشی) و وضعیت‌ها (منتشر شده، پیش‌نویس و غیره) را تنظیم کنید
  • URL های خاصی را از بررسی حذف کنید

… و خیلی چیزهای دیگر.

اگر در مورد وب سایت خود جدی هستید و می خواهید تجارت آنلاین خود را توسعه دهید، پس می دانید که چقدر مهم است که یک تجربه وبگردی یکپارچه را به بازدیدکنندگان خود ارائه دهید.

آخرین چیزی که می خواهید خوانندگان شما ببینند این است که یک پیام خطای بزرگ 404 صفحه یافت نشد که به عنوان بن بست در سایت وردپرس شما عمل می کند.

نحوه استفاده از جستجوگر لینک شکسته در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که Broken Link Checker را در سایت خود نصب و فعال کنید.

جستجوگر لینک شکسته aioseo

برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در مرحله بعد، باید افزونه را به حساب Broken Link Checker خود متصل کنید.

پس از اتصال افزونه به حساب خود، می توانید کلید را روشن کنید تا موتورهای جستجو از دنبال کردن لینک های شکسته جلوگیری کنند. حتی می‌توانید آن را طوری تنظیم کنید که زمانی که یک پیوند از طریق افزونه به‌روزرسانی می‌شود، تاریخ اصلاح صفحه/پست به‌روزرسانی نشود.

ترفند پیوند ابزار لینک های شکسته

وقتی روی لینک های شکسته تب، می‌بینید که افزونه به‌طور خودکار کل سایت را اسکن کرده است و لینک‌ها در دسته‌های شکسته، تغییر مسیر، و رد شده دسته‌بندی می‌شوند.

افزونه Broken Link Checker به شما امکان می دهد لینک های شکسته را به سرعت و به راحتی درست در داخل افزونه خود تعمیر کنید. برای جایگزینی یک لینک شکسته، به سادگی کلیک کنید ویرایش URL.

در غیر این صورت، اگر می خواهید پیوند را حذف کنید، فقط کلیک کنید لغو پیوند و لینک از صفحه حذف خواهد شد.

url را در جستجوگر پیوند شکسته ویرایش کنید

پس از به‌روزرسانی پیوند، می‌توانید با کلیک بر روی آن، دوباره بررسی کنید که آیا پیوند هنوز خراب است یا خیر دوباره بررسی کنید گزینه. در صورت تمایل، حتی می توانید پیام را از افزونه رد کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد هر پیوند دریافت کنید

جستجوگر پیوند شکسته جزئیات بیشتری را برای هر پیوند به شما می دهد، مانند مدت زمانی که پیوند شکسته شده است و اطلاعات سرصفحه پاسخ، کد وضعیت HTTP و موارد دیگر.

جزئیات وضعیت پیوندهای شکسته را دریافت کنید

انواع صفحات اسکن شده را کنترل کنید

یکی دیگر از جنبه های مهم Broken Link Checker تنظیمات پیشرفته آن است که به شما کنترل کامل بر روی صفحاتی که اسکن می شوند را می دهد. در این افزونه، می‌توانید نوع پست (پست‌ها، صفحات یا انواع پست سفارشی) و وضعیت‌ها (منتشر شده، پیش‌نویس و غیره) را تنظیم کنید.

همچنین می توانید برخی از صفحات را از بررسی خارج کنید.

تنظیمات پیشرفته جستجوگر لینک شکسته

این به شما کمک می کند بودجه خزیدن را بهتر مدیریت کنید، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که اعتبار اسکن پیوند را هدر نمی دهید.

سایت خود را به روش صحیح اسکن کنید

جستجوگر لینک شکسته هم خارجی (پیوندهای وب سایت شما به دیگران) و هم پیوندهای داخلی (پیوندهای یک صفحه در سایت شما به صفحه دیگر) را در سایت شما اسکن می کند.

برخلاف سایر افزونه های وردپرس، Broken Link Checker از یک سرور خصوصی خارجی برای اسکن (یا به عبارت دیگر، پینگ) برای لینک های شکسته در سایت شما استفاده می کند. به این دلیل که پینگ مکرر سایت های خارجی از سرورهای شما می تواند سایت شما را برای ارائه دهندگان خدمات اینترنتی مشکوک نشان دهد و سایت های شما را در معرض خطر قرار گرفتن در لیست سیاه قرار دهد.

به همین دلیل است که اکثر شرکت های میزبان وردپرس افزونه های سنتی چک کننده لینک شکسته را در لیست بلاک خود قرار می دهند.

از آنجایی که Broken Link Checker از یک سرور خصوصی خارجی برای پینگ کردن لینک های خارجی استفاده می کند، می توانید مطمئن باشید که در دستان امنی هستید.

بعد چه می آید؟

Broken Link Checker محصولی توسط تیم AIOSEO من است که یک افزونه پیشرو در سئو وردپرس با بیش از 3 میلیون نصب است.

هدف ما این است که به ساخت بهترین ابزار سئو در کلاس خود ادامه دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که وب سایت شما همیشه از رقبای شما برتری دارد.

Broken Link Checker تنها یکی از ابزارهای جدیدی است که ما راه اندازی کرده ایم.

ما نقشه راه هیجان انگیزی برای قدرتمندتر کردن این افزونه در پیش داریم و من به تیم خود بسیار افتخار می کنم.

اگر ایده ای دارید که چگونه می توانیم پلتفرم Broken Link Checker یا سایر ابزارهای سئو را برای شما مفیدتر کنیم، لطفاً پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

مثل همیشه، من می خواهم از شما برای حمایت مداوم شما از WPBeginner تشکر کنم و ما مشتاقانه منتظریم تا سال ها به شما خدمت کنیم.

واقعاً مال شما

سید بلخی
بنیانگذار WPBeginner

PS آیا می خواهید ما کسب و کار وردپرس شما را خریداری کنیم یا در آن سرمایه گذاری کنیم؟ درباره صندوق رشد WPBeginner بیشتر بدانید.

پست معرفی جستجوگر لینک شکسته – هرگز پیوندهای مرده را در سایت وردپرس خود نداشته باشید اولین بار در WPBeginner ظاهر شد.سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *