هانا استرایکر / How-To Geek

استیم ویترین بازی مورد علاقه همه است. و به زودی، به لطف برخی تغییرات بزرگ در رابط کاربری (و باطن) در سرویس گیرنده دسکتاپ خود، نرم‌تر به نظر می‌رسد. آنها به زودی به رایانه بازی نزدیک شما می آیند.

جدیدترین به‌روزرسانی بتای Steam همان بازی‌های فوق‌العاده‌ای را به ارمغان می‌آورد که همیشه داشته است، اما اکنون بسیار بهتر به نظر می‌رسد. قابل توجه ترین تغییر را می توان در تعدادی از دیالوگ ها و عناصر UI مشاهده کرد، جایی که ممکن است فونت های جدید و رنگ های جدید را مشاهده کنید که باعث می شود مشتری با وجود یکسان نگه داشتن UX خود بسیار تازه تر به نظر برسد. Steam می‌گوید که تغییرات گسترده‌ای در بک‌اند نیز وجود دارد – به‌ویژه در نحوه اشتراک‌گذاری کد بین مشتری Steam، Steam Deck و حالت Big Picture.

استیم رابط کاربری جدید بازی در سال 2023
شیر فلکه

هنگامی که به In-Game Overlay دسترسی پیدا می کنید، تغییر محسوس تری مشاهده می شود. این منو اکنون بسیار مفیدتر شده است و امکان عملکرد و سفارشی سازی بیشتر را فراهم می کند. و همچنین افزوده های دیگری نیز دریافت می کند. یک نوار ابزار جدید وجود دارد که به شما امکان می دهد به همه چیزهایی که ممکن است در بازی نیاز دارید دسترسی داشته باشید، یک پانل نمای کلی بازی جدید وجود دارد که شما را در جریان بازی و نحوه انجام آن قرار می دهد، و یک برنامه یادداشت وجود دارد که به شما امکان می دهد اضافه کنید. و هر یادداشتی را که ممکن است بخواهید در حین انجام یک بازی یادداشت کنید و به آنها نگاه کنید پین کنید.

چیزهای زیادی برای این به روز رسانی وجود دارد، و ما قطعاً توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، تغییرات کامل را بررسی کنید. در حال حاضر این یک به‌روزرسانی بتا است، بنابراین اکثر کاربران در حال حاضر نمی‌توانند آن را امتحان کنند، اما باید به زودی به نسخه پایدار عرضه شود.

میخواهی امتحانش کنی؟ Valve دستورالعمل هایی برای پیوستن به استیم بتا دارد.

منبع: Steam


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *