Best WordPress Black Friday Deals and Cyber Monday Offers- BFCM 2022


سلام توسعه دهندگان، این بزرگترین زمان فروش هر سال است. در انجمن وردپرس، پلاگین ها، تم ها، هاست و دامنه ها معاملاتی وجود دارد.

پیدا کردن پیشنهادها کار بسیار خسته کننده ای است. بنابراین، ما بهترین معاملات جمعه سیاه وردپرس و تخفیف Cyber ​​Monday 2022 را به‌ویژه برای شما فهرست کرده‌ایم.

همین دو هفته پیش از جشن هالووین لذت بردیم. اکنون زمان آن است که چمدان های خود را با یکسری معاملات سودآور پر کنید.

در سال 2022 جمعه سیاه در 25 نوامبر شروع می شود و دوشنبه سایبری در 28 نوامبر است.

اگر می خواهید از تخفیف در شهر وردپرس استفاده کنید، لیست ما را از دست ندهید.

آنچه Appsero امسال ارائه می دهد

Appsero یکی از بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل، صدور مجوز و استقرار وردپرس است. به طور خلاصه، این یک بسته کامل برای توسعه دهندگان وردپرس است.

به طور کلی، ما هر دو نسخه رایگان و Premium را ارائه می دهیم. در حال حاضر، Appsero برای جشن گرفتن کارناوال های جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، تخفیف عظیم 55٪ ارائه می دهد.

این تخفیف از 17 تا 30 آبان ماه اعمال می شود. پس برای چی منتظری؟

به صفحه قیمت ما بروید و از تخفیف 55 درصدی در طرح های برتر بهره مند شوید.

بهترین معاملات جمعه سیاه وردپرس و رفتارهای دوشنبه سایبری در سال 2022

امسال Appsero با مجموعه ای عالی از معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری وردپرس ارائه می شود تا به شما کمک کند تجارت خود را ساده کنید. اگر به دنبال راه‌حل‌هایی برای کسب‌وکار خود هستید، چه راه‌اندازی و مدیریت سایت تجارت الکترونیک، مدیریت پروژه، بازاریابی ایمیلی، ERP، مدیریت محتوا، یا هر چیز دیگری که به وردپرس مرتبط باشد – این وبلاگ خلاصه شما را تحت پوشش قرار داده است.

دوکان- تا 45%

تخفیف های جمعه سیاه دوکان

Dokan یکی از پلاگین های معروف وردپرس چند فروشنده در جامعه وردپرس است. برای تقویت تجارت الکترونیکی خود هیچ گزینه ای بهتر از Dokan وجود ندارد.

گرفتن تا 45 درصد دوکان را تخفیف دهید و فروشگاه آنلاین خود را مانند یک حرفه ای راه اندازی کنید. معامله را قبل از انقضای آن بگیرید.

مبلغ تخفیف: تا 45%

کوپن: نیازی به کوپن نیست

اعتبار پیشنهاد: 22 نوامبر 2022 تا 06 دسامبر 2022

Dokan Apps- Flat 45% Off

معرفی اپلیکیشن موبایل دوکان

دوکان برای راحت‌تر کردن سفر مشتری شما اپلیکیشن موبایل دوکان را راه‌اندازی کرده است. از این پس کاربران فروشگاه آنلاین موبایل را از دست نخواهید داد.

مبلغ تخفیف: مسطح 45%

کوپن: نیازی به کوپن نیست

اعتبار پیشنهاد: 22 نوامبر 2022 تا 06 دسامبر 2022

WP ERP- تا 40% تخفیف

معاملات جمعه سیاه WP ERP

اکنون با WP ERP، راه حل انقلابی ERP توسط weDevs آشنا شوید. این به طور ویژه برای وب سایت های وردپرس ساخته شده است. این به شما کمک می کند تا تمام وظایف مرتبط با کسب و کار مانند HR، CRM، مدیریت پروژه، حسابداری و سایر بخش هایی را که برای اجرا و هماهنگی کل یک ساختار تجاری مورد نیاز هستند، مدیریت کنید.

تا 40% تخفیف در این فصل جشن بر روی تمامی برنامه های افزودنی وردپرس ERP دریافت کنید.

مبلغ تخفیف: تا 40%

کوپن: نیازی به کوپن نیست

اعتبار معامله: 22 نوامبر 2022 تا 06 دسامبر 2022

WP Project Manager- تا 45% تخفیف

معاملات جمعه سیاه مدیر پروژه

برای کاربران وردپرس، weDevs یک افزونه مدیریت پروژه قوی ساخته است. WP Project Manager کاملاً مقرون به صرفه است و درک آن در یک نگاه ساده است. در مقایسه با سایر مدیران پروژه وردپرس، 70٪ قیمت کمتری دارد. 10000 شرکت با موفقیت از این افزونه کمک می گیرند.

در این فصل BFCM، می توانید از 45٪ تخفیف در طرح های متنوع بهره مند شوید.

مبلغ تخفیف: تا 45% تخفیف

کوپن: نیازی به کوپن نیست

اعتبار پیشنهاد: 22 نوامبر 2022 تا 06 دسامبر 2022

Happy Addons – تا 50٪ تخفیف

بهترین معاملات جمعه سیاه وردپرس و پیشنهادات دوشنبه سایبری در سال 2022 1

آیا حاضرید وب سایت خود را با المنتور طراحی کنید؟ سپس باید افزونه هایی را نصب کنید تا نمای خیره کننده ای داشته باشید. در این صورت، HappyAddons بدون هیچ شکی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

این Elementor Addons به دلیل مجموعه منحصر به فرد ویجت ها و ویژگی های مفید آن محبوب شد. دارای بیش از 110 ویجت، بیش از 25 ویژگی و بیش از 500 قالب آماده است. HappyAddons تا 50٪ تخفیف در برنامه های برتر خود در این BFCM ارائه می دهد.

مبلغ تخفیف: حداکثر تا 50٪

کوپن: نیازی به کوپن نیست

اعتبار معامله: 21 نوامبر 2022 تا 06 دسامبر 2022

WP User Frontend – تا 45٪

WP User Frontend معاملات جمعه سیاه

مدیریت وب سایت عضویت با WP User Frontend PRO دردسرساز نخواهد بود. شما می توانید فرم های ثبت نام باورنکردنی، فرم های تماس یا صفحات ظاهری برای بازدیدکنندگان خود بسازید. در حال حاضر، بیش از 30000 نصب فعال به عنوان یک همراه نهایی همه کاره دارد. در این پیشنهاد BFCM، شما تا 45 درصد تخفیف در طرح ها دریافت می کنید. در حالی که هنوز گرم است آن را بسته بندی کنید!

مبلغ تخفیف: تا 45%

کوپن: نیازی به کوپن نیست

اعتبار پیشنهاد: 22 نوامبر 2022 تا 06 دسامبر 2022

weMail- تخت 40٪ تخفیف

تخفیف های جمعه سیاه weMail

weMail یک ترکیب قاتل از کمپین های ایمیل با یک API ارسال ایمیل است. شما می توانید بازاریابی ایمیلی را تنها با چند کلیک شروع کنید. با کمال تعجب، پس از استفاده از weMail، نیازی به تولید قالب ندارید. با این افزونه وردپرس باورنکردنی، هم قالب رایگان و هم قالب حرفه ای خواهید داشت.

باز هم باید اضافه کنیم، سایر افزونه های بازاریابی ایمیلی در وردپرس قیمت بالایی دارند. در این دیدگاه، weMail برای کارآفرینان مشاغل کوچک کاملاً مقرون به صرفه است.

برای قرار گرفتن در یک موقعیت برد-برد، 40٪ تخفیف ثابت را در این افزونه بازاریابی ایمیلی وردپرس در جمعه سیاه این جمعه سیاه دریافت کنید.

مبلغ تخفیف: تخت 40% تخفیف

کوپن: نیازی به کوپن نیست

اعتبار پیشنهاد: 22 نوامبر 2022 تا 06 دسامبر 2022

wePOS- Flat 50% تخفیف

تخفیف های جمعه سیاه wePos

با wePOS، ویژگی های WooCommerce خود را سفارشی کنید و سفارش دهید. علاوه بر این، می توانید مشتریان خود را ردیابی کنید. آیا این یک افزونه برجسته برای کاربران ووکامرس نیست؟

این ابزار تک صفحه ای فوق العاده فعال عمل می کند. شما می توانید کار WooCommerce خود را بدون تلاش زیاد انجام دهید.

اکنون رویداد جمعه سیاه خود را با بهره مندی از تخفیف 50 درصدی در wePOS با شادی بیشتری جشن بگیرید.

مبلغ تخفیف: تخت 50%

کوپن: نیازی به کوپن نیست

اعتبار پیشنهاد: 22 نوامبر 2022 تا 06 دسامبر 2022

Woostify – تا 40٪

معاملات Woostify BFCM

1. افزونه های محصول برای WooCommerce و گزینه های محصول سفارشی یک افزونه افزودنی محصول WooCommerce با استفاده ساده است. این به شما کمک می کند تا گزینه های محصول سفارشی را اضافه کنید و به مشتریان امکان می دهد خریدهای خود را شخصی سازی کنند. به مشتریان خود اجازه دهید گزینه های محصول را انتخاب کنند و سپس سفارش را ثبت کنند.

2. را ویرایشگر فیلد پرداخت و مدیر پرداخت افزونه به شما امکان می دهد فیلدهای سفارشی را اضافه کنید تا اطلاعات اضافی را از مشتریان در طول فرآیند پرداخت دریافت کنید. این شامل یک ویرایشگر فیلد پرداخت با کشیدن و رها کردن برای ویرایش فیلدهای پرداخت پیش فرض در ووکامرس است.

کد کوپن: لازم نیست

تاریخ: 25 نوامبر تا 2 دسامبر

WPManageNinja- تا 40%

معاملات دوشنبه سایبری WPManageNinja جمعه سیاه

WPManageNinja در فصل فروش جمعه سیاه-دوشنبه سایبری تا 40 درصد تخفیف بر روی همه افزونه ها و مضامین وردپرس ممتاز خود ارائه می دهد. این معامله شامل محصولات با رتبه برتر آنها می شود:

فرم های روان – سریعترین افزونه فرم ساز
FluentCRM – افزونه کامل اتوماسیون ایمیل مارکتینگ برای وردپرس
میزهای نینجا – محبوب ترین افزونه جدول وردپرس
WP Social Ninja – بهترین بررسی اجتماعی، فید و افزونه چت

مبلغ تخفیف: سالانه: 40٪ تخفیف LTD: 30٪ تخفیف

کوپن: نیازی به کوپن نیست

اعتبار معامله: 15 نوامبر 2022 تا 2 دسامبر 2022

تم گروو– تا 60%

پیشنهاد جمعه سیاه Themesgrove، تا 50٪

بهره ببرید Themesgrove’s پیشنهاد جمعه سیاه، تا 60٪ تخفیف ثابت در بسته آژانس آنها از جمله WidgetKit برای Elementor، Tutorque Theme، و بسیاری موارد دیگر. نیازی به کوپن نیست Themesgrove یک شرکت توسعه‌دهنده تم‌ها و افزونه‌های وردپرس با تم‌های منحصربه‌فرد و با ظاهر جدید وردپرس با حفظ آخرین فناوری و استانداردهای کدنویسی است.

مبلغ تخفیف: حداکثر تا 50٪

کوپن: BF50/BF60
معامله اعتبار: تا اطلاع ثانوی.

بهترین معاملات جمعه سیاه وردپرس را فیلتر و انتخاب کنید

هزاران تخفیف در افزونه های مختلف وردپرس ارائه می شود. برای انتخاب بهترین مورد برای کسب و کار خود (کوچک/بزرگ)، باید حیله گر باشید و بدانید که کدام یک مناسب تر است.

علاوه بر این، شما آنقدر تخفیف نخواهید داشت. در سال های گذشته، ما از شما بچه ها حمایت زیادی داشته ایم. از همه شما برای انتخاب محصولات ما و یکی از ما سپاسگزاریم.

اگر پیشنهادی در مورد تخفیف های جمعه سیاه وردپرس برای سال 2022 دارید، لطفاً در قسمت نظرات زیر به اشتراک بگذارید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *