نظرات مشتریان

«راهنمای کسب‌وکار جدید برای بررسی‌های Google» توسط GatherUp یک منبع ضروری برای کسب‌وکارهای در حال رشدی است که به دنبال جذب مشتریان بیشتر از طریق قدرت جستجوی Google هستند.

این راهنمای جامع دستورالعمل‌های گام به گام درباره نحوه ادعا و بهینه‌سازی نمایه «Google برای کسب‌وکار من»، نحوه درخواست و پاسخ به نظرات مشتریان، و نحوه برخورد با Google و روند کلی بررسی آن‌ها را ارائه می‌دهد.

با مثال‌های واقعی و توصیه‌های متخصص، این راهنمای الکترونیکی برای هر کسب‌وکاری که به دنبال ایجاد استراتژی بررسی بهتر و بهبود شهرت آنلاین خود است، خواندنی است. برای دانلود نسخه خود به انبار دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

انبار دیجیتال مارکتینگ

انبار دیجیتال مارکتینگ مرکز منبعی برای استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است. دیجیتال مارکتینگ دیپو که توسط رسانه درب سوم ایجاد شده است دارای یک کتابخانه قوی از مقالات سفید میزبانی شده، کتاب های الکترونیکی، تحقیقات اصلی و وبینارها در زمینه طیف گسترده ای از موضوعات بازاریابی دیجیتال – از تبلیغات، تجزیه و تحلیل، مدیریت داده ها و محتوا، تا بازاریابی ایمیلی، سئو و مدیریت کمپین PPC و موارد دیگر. از ما در http://digitalmarketingdepot.com دیدن کنید.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *