بازاریابان جستجو چقدر درآمد دارند, محتوا مارکتینگ


طبق یک نظرسنجی جدید Search Engine Land، بازاریابان جستجو به طور متوسط ​​از 60000 تا 220000 دلار غرامت سالانه (حقوق و پاداش) دریافت می کنند.

چرا ما اهمیت می دهیم. بازاریابی جستجو یک انتخاب شغلی جذاب و رضایت بخش است که با گذشت زمان می تواند به طور فزاینده ای سودآور شود. کلیدهای کسب آن غرامت بالاتر؟ ارشدیت، نقش و اندازه شرکت یا سازمانی که در آن کار می کنید.

با اعداد پست های VP و C-level بیشترین درآمد را دارند – به طور متوسط ​​220613 دلار غرامت سالانه. مدیران و مدیران ارشد 122760 دلار درآمد دارند. مدیران 87688 دلار; و کارکنان 60866 دلار، همه به طور متوسط.

Annual Compensation Salary Bonuses.png, محتوا مارکتینگ
میانگین حقوق بازاریاب جستجو به دلار آمریکا.
  • بر اساس نظرسنجی ما، افرادی که پست معاونت یا بالاتر را دارند، 3.62 برابر بیشتر از کارکنان خود درآمد دارند.
Vp Vs Staff.png, محتوا مارکتینگ
VP ها و بالاتر 3.62 برابر پرسنل هستند

حقوق متفاوت است تا حد زیادی درون نقش ها میانگین گاهی اوقات ممکن است گمراه کننده باشد. بنابراین بیایید آن را کمی بیشتر تجزیه کنیم تا نمای دقیق تری داشته باشیم:

  • موقعیت های VP و C-level از 50000 دلار تا 400000 دلار متغیر است.
  • دستمزد مدیران و مدیران ارشد از 25000 تا 300000 دلار متغیر است.
  • حقوق در سطح مدیر از 15000 تا 300000 دلار متغیر است.
Salaries Vary Greatly Roles.png, محتوا مارکتینگ

چرا واریانس؟ موقعیت مکانی یک دلیل بزرگ است (به ما مراجعه کنید روش شناسی بخش زیر). اما عوامل بیشتری مانند اندازه سازمان و سالها تجربه وجود دارد.

مورد در نقطه. پاسخ دهندگانی که در بزرگترین شرکت ها کار می کنند، غرامت بیشتری دریافت می کنند. بازاریابان جستجو در سازمان هایی با بیش از 10000 کارمند به طور متوسط ​​169988 دلار درآمد داشتند.

Largest Companies Earn More.png, محتوا مارکتینگ
  • 41 درصد از بازاریابان جستجو در نظرسنجی ما در شرکت هایی با بیش از 500 کارمند کار می کنند.
Total Employees Worldwide Company Organization.png, محتوا مارکتینگ

غرامت با بالا رفتن سن افزایش می یابد. سالها تجربه معمولاً به پاداش بالاتر تبدیل می شود.

اولین جهش حقوق در حدود سال ششم یا هفتم (66000 دلار تا 88000 دلار) و دومین جهش حقوق زمانی رخ می دهد که به سال 10 برسید (88000 دلار به 120000 دلار)، داده های ما نشان داد:

Compensation Seniority.png, محتوا مارکتینگ

مدارک تحصیلات تکمیلی در غرامت نقشی ندارد. از 276 پاسخ دهنده ای که به این سوال پاسخ دادند، 66 درصد گفتند که مدرک تحصیلات تکمیلی ندارند و به طور میانگین 95039 دلار درآمد داشتند.

در همین حال، 16 درصد گزارش دادند که دارای مدرک تحصیلات تکمیلی در تجارت هستند، اما میانگین حقوق آنها فقط کمی بالاتر بود و به طور میانگین 98988 دلار بود.

Graduate Degrees Compensation.png, محتوا مارکتینگ
  • متن نوشته: طبق آمار اداره سرشماری ایالات متحده، 14.4 درصد از افراد 25 ساله و بالاتر دارای مدرک پیشرفته (کارشناسی ارشد، حرفه ای یا دکترا) هستند. داده ها.

در همین حال، بیش از 90 درصد از بازاریابان جستجو دارای مدرک کارشناسی هستند.

Undergrad Degrees Compensation.png, محتوا مارکتینگ

64٪ در برندها کار می کنند. 32 درصد در آژانس ها تقریبا دو سوم از پاسخ دهندگان در برندها کار می کردند.

Which Department Report Into.png, محتوا مارکتینگ
  • تقریباً نیمی (47٪) از افرادی که در برندها کار می کنند، عمدتاً به بازاریابی گزارش داده اند، در حالی که 15٪ به تجارت دیجیتال یا تجارت الکترونیک گزارش داده اند.

اکثریت (72٪) از پاسخ دهندگان گفتند که نقش آنها بازاریابی دیجیتال است.

Label Matches Job Role.png, محتوا مارکتینگ

از 11 درصدی که به «سایر» پاسخ دادند، بیش از نیمی از آنها «SEO» را در عنوان خود داشتند.

روش شناسی. ما از 510 بازاریاب بین 11 تا 23 ژانویه نظرسنجی کردیم. 413 نفر از آنها اطلاعات حقوق ارائه کردند. دعوت‌نامه‌ها برای شرکت در نظرسنجی در و توسط سرزمین موتورهای جستجو تقویت شد.

نزدیک به 67 درصد از 510 پاسخ دهنده در آمریکای شمالی زندگی می کنند. 20 درصد در اروپای غربی زندگی می کنند. نتیجه گیری در این گزارش فقط به پاسخ های آن افراد محدود می شود. بقیه به دلیل تعداد محدود حذف شدند.

این نظرسنجی دارای بیش از 20 سوال مربوط به نقش های شغلی، حقوق، فناوری، رضایت شغلی و چالش ها/ناامیدی ها بود. به پاسخ دهندگان این فرصت داده شد تا سن و جنسیت خود را آشکار کنند.

بیشتر در راه است. در دو روز آینده، تفاوت‌های حقوق و مشاغل زنان و مردان را بررسی خواهیم کرد و همچنین نقش‌ها و مسئولیت‌ها را عمیق‌تر خواهیم کرد.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *