اکوبی

تعداد بیشتری از ترموستات های هوشمند در بازار نسبت به قبل وجود دارد و یکی از نکات فروش این است که آنها در هزینه شما صرفه جویی می کنند. اما آیا آنها؟ در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

ترموستات های هوشمند صرفه جویی را به صورت خودکار انجام می دهند

ما نمی توانیم در مورد اینکه آیا یک ترموستات هوشمند در هزینه شما صرفه جویی می کند یا تجربه کاربری بهتری را بدون صحبت در مورد بزرگترین عنصر: رفتار انسان صحبت می کنیم یا خیر.

ترموستات های اصلی کاملا دستی بودند و همانطور که از نامش پیداست باید آنها را به صورت دستی تنظیم کنید. بسیاری از خانه ها هنوز یک ترموستات دستی دارند.

با یک ترموستات دستی، اگر می‌خواهید با کم کردن ترموستات در زمستان در شب یا زمانی که سر کار هستید، در هزینه خود صرفه‌جویی کنید، باید هر بار که به رختخواب می‌روید یا از خانه خارج می‌شوید، این کار را به‌طور مداوم انجام دهید. همین مورد در مورد AC در تابستان. فراموش کنید آن را دوباره تنظیم کنید یا آن را روشن کنید، و هیچ پس انداز وجود ندارد.

همین امر را می توان در مورد ترموستات های قابل برنامه ریزی نیز گفت. بسیاری از افرادی که مخالف کاربرد ترموستات های هوشمند هستند، به سرعت به شما خواهند گفت که هر کاری را که می توانید با ترموستات هوشمند انجام دهید، اگر به اندازه کافی نظم و انضباط داشته باشید، می توانید با ترموستات دستی انجام دهید یا با ترموستات قابل برنامه ریزی، مجدداً، اگر به اندازه کافی نظم داشته باشید. برای برنامه ریزی و استفاده مداوم از آن.

به جز در دنیای واقعی، مردم ترموستات های خود را به طور مداوم برنامه ریزی نمی کنند یا به درستی از آنها استفاده نمی کنند. این مطالعه در سال 2014 به ویژه جالب است زیرا داده‌های گزارش‌شده توسط خود با عکس‌هایی که شرکت‌کنندگان از ترموستات‌های خود گرفته‌اند در ارتباط بود تا تأیید کنند که ترموستات در چه وضعیتی قرار دارد.

غذای آماده؟ حدود 40٪ از افراد مورد بررسی حتی از عملکردهای برنامه استفاده نمی کردند و 33٪ دیگر ترموستات قابل برنامه ریزی را روی “Hold” تنظیم کرده بودند که در یک تنظیم دمای معین قفل می شود و برنامه را لغو می کند تا زمانی که کاربر نگهدارنده را خاموش کند.

بنابراین تنها یک چهارم افرادی که دارای ترموستات قابل برنامه ریزی بودند در وهله اول از آنها به درستی استفاده می کردند. این داده‌ها با داده‌های قبلی که به سال 2003 برمی‌گردد، همراستا است، و نشان می‌دهد که ترموستات‌های قابل برنامه‌ریزی در تئوری عالی هستند، اما مصرف‌کنندگان به سادگی از آنها به طور مؤثر (یا اصلاً) استفاده نمی‌کنند.

در نهایت، کل مدل کاربر منضبط با مشاهده در شرایط دنیای واقعی از هم می‌پاشد. مطمئناً، افرادی هستند که از نظر مذهبی ترموستات های خود را تنظیم می کنند یا به طور مداوم برنامه ریزی ترموستات های قابل برنامه ریزی خود را برای مطابقت با فصول تغییر می دهند (و از عملکرد Hold به عنوان عصا استفاده نمی کنند). اما این افراد به وضوح در اقلیت هستند. اگر شما یکی از آنها هستید و برنامه روزانه بسیار ثابتی در تمام طول سال دارید، شاید یک ترموستات هوشمند در هزینه شما صرفه جویی نکند.

اما درست خارج از دروازه، یک ترموستات هوشمند برای صرفه جویی در هزینه دیگران قرار داده شده است، زیرا ویژگی‌های ترموستات هوشمند که به طور خودکار در پس‌زمینه کار می‌کند، سازگارتر و مؤثرتر از تکیه بر ورودی‌های انسانی خواهد بود.

طرح انرژی استار دولت ایالات متحده تخمین می‌زند که ترموستات‌های دارای گواهی انرژی استار حدود 8 درصد در هزینه‌های گرمایش و سرمایش خانواده صرفه‌جویی می‌کنند. گوگل تخمین می زند که کاربران ترموستات Nest Learning آن 10 تا 12 درصد در هزینه گرمایش و 15 درصد در هزینه های سرمایش صرفه جویی می کنند. Ecobee تخمین می زند که کاربران آن به طور متوسط ​​26٪ صرفه جویی می کنند.

یک خانوار آمریکایی به طور متوسط ​​2200 دلار در سال برای قبض انرژی خرج می کند و تقریباً نیمی از آن صرف گرمایش و سرمایش می شود. بنابراین بر اساس تخمین های صرفه جویی در بالا (و استفاده از ویژگی های صرفه جویی در مصرف ترموستات های هوشمند همراه با بسته بندی شده است)، اگر از ترموستات تا حد توان خود استفاده کنید، منطقی است که انتظار یک نقطه بازدهی را از 1 تا 3 سال داشته باشید.

این ویژگی ها به شما کمک می کند با ترموستات هوشمند صرفه جویی کنید

ترموستات Nest Learning که ویژگی صرفه جویی در مصرف انرژی در اوج زمان را نشان می دهد.
Nest/Google

اگر یک ترموستات هوشمند بخرید و فوراً تمام عملکردهای صرفه جویی در انرژی را خاموش کنید، آن را روی یک درجه حرارت قفل کنید و هرگز از تمام ویژگی های جالبی که یک ترموستات هوشمند در اختیار شما قرار می دهد استفاده نکنید، در این صورت در هزینه ای صرفه جویی نمی کنید. البته.

اما خوشبختانه، تنظیمات پیش‌فرض در یک ترموستات هوشمند در حال حاضر برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی (و در نتیجه پول) تنظیم شده است. علاوه بر این، اگر برای بررسی لیست ویژگی های مدل خاص خود وقت بگذارید، راه های زیادی برای تنظیم دقیق پس انداز خود پیدا خواهید کرد.

در اینجا برخی از تنظیمات و ویژگی های مرتبط با صرفه جویی در کوتاه مدت و بلند مدت وجود دارد که باید فوراً به دنبال آنها باشید.

برنامه ریزی هوشمند

بسیاری از ترموستات‌های هوشمند دارای ویژگی برنامه‌ریزی هوشمند هستند که اساساً یک ترموستات قابل برنامه‌ریزی روی استروئیدهایی است که خود برنامه‌ریزی می‌کنند.

هنگامی که فعال باشد، این ویژگی نحوه استفاده شما از خانه را کنترل می‌کند – زمانی که مردم می‌آیند و می‌روند، دمای خانه را برای راحتی در چه دمایی تنظیم می‌کنید و غیره – و به طور خودکار همه چیز را برای شما مدیریت می‌کند.

اگر هر نوع برنامه ریزی هوشمند را با ویژگی های دیگری مانند گرمایش و سرمایش بهینه شده در زمان استفاده جفت کنید، سیستم می تواند در جهت به حداکثر رساندن راحتی شما و در عین حال به حداقل رساندن انرژی و هزینه ای که برای انجام این کار نیاز است، کار کند.

سنجش اشغال

چه ترموستات شما از حسگرها استفاده می کند یا به تلفن شما برای تشخیص اینکه در خانه هستید یا خارج از خانه، از آن استفاده کنید. به جای اینکه به یاد داشته باشید که دما را کم یا زیاد کنید، سیستم فقط به صورت خودکار تشخیص می دهد که آیا در خانه هستید یا نه.

بنابراین، چه فقط تمام روز را در ساحل بیرون بیاورید یا برای آخر هفته به خارج از شهر رفته باشید و فراموش کرده باشید که ترموستات را تنظیم کنید، آن را برای شما مراقبت خواهد کرد.

صرفه جویی در زمان استفاده

اگر شرکت محلی شما مصرف انرژی را در حد اوج خود ارائه می دهد – و اکثر آنها، به ویژه در تابستان این کار را انجام می دهند – می توانید واقعاً با یک ترموستات هوشمند از آن بهره ببرید. این ویژگی اغلب «زمان استفاده» نامیده می‌شود، زیرا صورت‌حساب شما بر اساس ساعتی از روز است که از انرژی استفاده می‌کنید، اما ممکن است «زمان اوج مصرف»، «استفاده در خارج از پیک» یا سایر عبارات مشابه نیز نامیده شود.

به عنوان مثال، در حالی که می‌توانید به روش قدیمی برای بهره‌مندی از مزایای فوق‌العاده خنک‌کننده خانه خود در شب، برنامه‌ریزی کنید، بسیاری از شرکت‌های خدماتی برنامه‌های انتخابی را ارائه می‌کنند که در آن می‌توانید ترموستات خود را به ابزار خود متصل کنید.

آنها خانه شما را در زمانی که انرژی ارزانتر است خنک/گرم می کنند و ترموستات را برای صرفه جویی در انرژی و هزینه زمانی که انرژی در اوج قیمت است تنظیم می کنند.

ردیابی آب و هوا و تنظیم خودکار

اکثریت قریب به اتفاق ترموستات های هوشمند موجود در بازار می توانند آب و هوای محلی را روی نمایشگر خود نشان دهند. آنهایی که واقعاً باهوش هستند، مانند ترموستات هوشمند ecobee نه تنها به شما می‌گویند آب و هوای آن چگونه است، بلکه بر روی آن عمل می‌کند.

بهترین ترموستات هوشمند

ترموستات هوشمند ecobee

ترموستات هوشمند ecobee برنامه‌ریزی زمان‌های غیر اوج بار و تنظیم خودکار ترموستات شما را برای راحتی راحت می‌کند.

اگر موج گرما در افق وجود داشته باشد، خانه شما را از قبل خنک می کند تا جبران کند و همین کار را قبل از سرماخوردگی انجام دهد.

با این حال، هر ترموستاتی را که در پایان داشته باشید، بسیار مفید است که روی منوهای تنظیمات و گزینه‌ها نفوذ کنید تا مطمئن شوید که هیچ ویژگی عالی روی میز باقی نمی‌گذارید. به عنوان مثال، نادیده گرفتن ویژگی Sunblock در ترموستات Nest Learning آسان است.

اما اگر ترموستات شما روی دیواری قرار دارد که نور مستقیم خورشید را دریافت می کند، این یک ویژگی کوچک فوق العاده مفید است که به طور خودکار نحوه گرم کردن ترموستات و دیوارهای اطراف آن توسط خورشید را جبران می کند تا در نتیجه خانه شما خیلی گرم یا خیلی سرد نشود. .

یادآوری ها و هشدارهای تعمیر و نگهداری

در جنبه ساده، ترموستات هوشمند شما می تواند شما را وادار کند که فیلترهای سیستم هوای اجباری خود را تغییر دهید یا سایر تعمیرات معمول را انجام دهید. فیلترهای تمیز نه تنها باعث می شوند سیستم تهویه مطبوع شما کارآمدتر عمل کند، بلکه باعث افزایش عمر سیستم می شود. هنگامی که یک مجموعه دمنده جایگزین می تواند بیش از 500 دلار هزینه داشته باشد، هر کاری که می توانید انجام دهید تا زمان بیشتری را قبل از تماس با خدمات صرف کنید، ارزشمند است.

در جنبه پیچیده تر، برخی از ترموستات های هوشمند به طور فعال سلامت سیستم را کنترل می کنند و اگر مشکلی به نظر می رسد به شما اطلاع می دهند. اگر سیستم برای مثال برای گرمایش یا سرمایش تماس می گیرد و هیچ اتفاقی نمی افتد، به شما اطلاع می دهد که مشکلی در کوره یا تهویه مطبوع شما وجود دارد.

و در پیشرفته‌ترین موارد، می‌توانید ترموستات هوشمند خود را برای نظارت و سرویس خودکار به یک شرکت خدمات محلی مرتبط کنید. به عنوان مثال، اگر مشعل اجاق گاز شما همچنان نادرست احتراق می کند یا کمپرسور AC شما به چرخه کوتاه ادامه می دهد، ترموستات شما می تواند به شرکت خدمات اطلاع دهد. تماس سرویس برای یک قطعه جزئی یا تنظیم بسیار ارزان تر از جایگزینی یک واحد AC کاملاً منفجر شده است.

در پایان، حتی اگر برای سفارشی کردن و تغییر دادن تجربه ترموستات هوشمند خود تلاش نکنید، با این حال، همچنان ناگزیر از صرفه جویی هستید. اصول اولیه گرمایش و سرمایش بهینه همراه با تغییرات ساده مانند حسگر ترموستات در زمانی که در خانه هستید یا نه، در طول زمان صرفه جویی زیادی را به همراه خواهد داشت.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *