ربات های تحویل گاری در یک پیاده رو در شب.
کارتن

مشتریان Uber Eats در میامی امروز یک گزینه تحویل جدید را مشاهده خواهند کرد. این شرکت اعلام کرد که روبات های خودکار اکنون می توانند سفارشات غذا و مواد غذایی را تحویل دهند. ربات‌ها در حال حاضر به منطقه دادلند خدمات خواهند داد. اوبر قصد دارد از سال 2023 این سرویس را به میامی داد و سایر شهرهای فلوریدا گسترش دهد.

ربات‌های تحویل‌دهنده تحت کنترل Cartken، یک شرکت روباتیک خواهند بود که ربات‌های تحویل‌دهنده پیاده‌رو را برای تحویل غذا و مواد غذایی می‌سازد. قبل از امضای قرارداد با اوبر، Cartken سفارشات را از طریق ربات خودکار به مرکز خرید عابر پیاده داون تاون دادلند و محله بریکل میامی تحویل می‌داد. بنابراین، روبات ها از قبل در این منطقه شناخته شده اند.

اگر سفارش شما از طریق ربات تحویل داده شود، اوبر در برنامه به شما اطلاع می دهد. با این حال، بر خلاف سفارش‌هایی که توسط انسان تحویل داده می‌شوند، این گزینه را نخواهید داشت که غذای خود را در ایوان خود بیاندازید. شما باید با ربات تحویل دهنده خود در پیاده رو ملاقات کنید و به صورت دستی قفل آن را باز کنید تا غذای خود را دریافت کنید.

خود ربات ها تقریباً به اندازه یک واگن رادیو فایلر هستند که به رنگ سفید و مشکی، با تزئینات آبی و شش چرخ هستند. کریستین برش، مدیرعامل Cartken می‌گوید: «ما با هم این فرصت را داریم که ازدحام ترافیک را کاهش دهیم، به بازرگانان محلی کمک کنیم تا ظرفیت تحویل را افزایش دهند و تحویل‌های سریع، راحت و بدون آلایندگی را برای مصرف‌کنندگان به ارمغان بیاوریم.»

معرفی محموله های رباتیک در فلوریدا یک هفته پس از آن صورت می گیرد که اوبر اعلام کرد که سوارکاران اکنون می توانند از رباتاکسی در لاس وگاس استقبال کنند. و این شرکت از ماه می تحویل غذای بدون راننده را در لس آنجلس ارائه می دهد.

منابع: PR Newswire، قابل مشروب کردن

در اپ استور اپل دانلود کنیدآن را در Google Play دریافت کنید

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *