آموزش استفاده از هوش مصنوعی در استوری اینستاگرام

اگر می خواهید عکس را در استوری اینستاگرام خود با پس زمینه ای متفاوت زنده کنید، ابزار AI Backdrop می تواند به شما کمک کند. این مقاله در زمینه آموزش استفاده از هوش مصنوعی در استوری اینستاگرام با ابزار AI Backdrop می باشد.

همین حالا بیا: چت جی پی تی رایگان

استوری اینستاگرام راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن به‌روزرسانی‌های سریع با فالوورهایتان است. از آنجایی که پس از 24 ساعت ناپدید می شود، داستان شما به عنوان بخشی از فید دائمی شما باقی نمی ماند. این روشی عالی برای آزمایش انواع مختلف محتوا ایجاد می کند. یکی از جدیدترین ویژگی های اینستاگرام، امکان استفاده از پس زمینه برای استوری شما است که توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

توجه : این ابزار در حال حاضر فقط در برنامه‌های اینستاگرام آیفون یا اندروید موجود است، بنابراین نمی‌توانید از آن در رایانه خود استفاده کنید. همچنین هنوز برای همه منتشر نشده است، بنابراین اگر گزینه‌های ذکر شده در زیر را نمی‌بینید، چند هفته دیگر دوباره بررسی کنید.

چگونه از پس زمینه هوش مصنوعی برای تغییر پس زمینه عکس خود در استوری اینستاگرام استفاده کنید

می‌توانید متن، موسیقی، عکس یا ویدیو را در استوری اینستاگرام قرار دهید. اگر عکسی را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک می گذارید، ابزار پس زمینه به شما امکان می دهد پس زمینه عکس را با چیز دیگری که توسط هوش مصنوعی تولید شده است جایگزین کنید.

بخوانید: رفع مشکل ارسال نشدن استوری اینستا

 1. پس از انتخاب عکس برای استوری اینستاگرام خود، روی نماد Backdrop در بالای صفحه ضربه بزنید.
  روی نماد پس زمینه ضربه بزنیدروی نماد پس زمینه ضربه بزنید
 2. اولین باری که از این ویژگی استفاده می‌کنید، صفحه Create with AI را مشاهده می‌کنید که خلاصه‌ای از کارهایی را که می‌توانید با آن انجام دهید، مشاهده می‌کنید.
 3. اینستاگرام به طور خودکار آنچه را که فکر می کند موضوع عکس شماست مشخص می کند. می تواند افراد، حیوانات خانگی، اشیا و غیره را شناسایی کند.
  موضوع به طور خودکار انتخاب شدموضوع به طور خودکار انتخاب شد
 4. اگر چیزی وجود دارد که می‌خواهید شامل آن شود و مشخص نشده است، روی آن قسمت از عکس ضربه بزنید تا انتخاب بزرگ شود. پس از رضایت، روی Next ضربه بزنید .
  ویرایش انتخابویرایش انتخاب
 5. یک درخواست برای پس زمینه هوش مصنوعی برای استوری اینستاگرام خود تایپ کنید یا یکی از گزینه های ارائه شده را انتخاب کنید. برای ادامه روی فلش سمت راست ضربه بزنید .
  اعلان پس زمینه هوش مصنوعی استوری اینستاگرام را وارد کنیداعلان پس زمینه هوش مصنوعی استوری اینستاگرام را وارد کنید
 6. اینستاگرام باید حداقل دو گزینه پس زمینه هوش مصنوعی برای استوری شما ارائه دهد. مورد دلخواه خود را انتخاب کنید و روی Next ضربه بزنید .
  گزینه را انتخاب کنید و روی Next ضربه بزنیدگزینه را انتخاب کنید و روی Next ضربه بزنید
 7. در مرحله بعد، می توانید جلوه های اضافی مانند متن، موسیقی یا استیکر را به داستان خود اضافه کنید. همچنین می‌توانید درخواست را جابه‌جا کنید یا آن را حذف کنید. وقتی از محتوای خود راضی بودید، روی پیکان سمت راست ضربه بزنید .
  اعلان پس زمینه هوش مصنوعی را از استوری اینستاگرام خود نمایش یا حذف کنیداعلان پس زمینه هوش مصنوعی را از استوری اینستاگرام خود نمایش یا حذف کنید
 8. محل اشتراک‌گذاری داستان را انتخاب کنید و روی اشتراک‌گذاری ضربه بزنید .
  اشتراک گذاری در گزینه هااشتراک گذاری در گزینه ها
 9. در مرحله بعد، می‌توانید آن را با استوری فیسبوک خود به اشتراک بگذارید، آن را به نکات برجسته خود اضافه کنید یا مستقیماً آن را برای کاربر دیگری در اینستاگرام ارسال کنید. وقتی تمام شد روی Done ضربه بزنید .
  همچنین در Highlights یا Facebook به اشتراک بگذاریدهمچنین در Highlights یا Facebook به اشتراک بگذارید

آموزش استفاده از هوش مصنوعی در استوری اینستاگرام

متا به لزوم توجه به آنچه که ویژگی پس زمینه هوش مصنوعی ایجاد می کند اشاره می کند. این غول رسانه های اجتماعی اذعان می کند که “بسته به درخواست شما، تصاویر تولید شده ممکن است برخلاف دستورالعمل های ما باشد.”

به اشتراک گذاری تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی که مغایر با دستورالعمل های ما هستند، مانند به اشتراک گذاری سایر محتوایی که مغایر با دستورالعمل های ما هستند، تلقی می شود. اگر تصاویر تولید شده را به اشتراک می گذارید که مغایر با دستورالعمل های ما باشد، ممکن است داستان شما حذف شود و حساب شما محدود یا غیرفعال شود.

اسناد پشتیبانی همچنین بیان می‌کند که تصاویری که ابزار هوش مصنوعی تصاویر تولید می‌کند ممکن است دقیق نباشد (خب، خب، من را روی پل یک کشتی فضایی خیالی قرار داد) یا مناسب نباشد. شما باید از صلاحدید خود استفاده کنید تا مطمئن شوید که دستورالعمل های محتوای اینستاگرام را نقض نمی کنید.

سایر موارد توجه شامل یادآوری برای محافظت از اطلاعات شخصی شما با درج نکردن مواردی مانند آدرس، ایمیل یا شماره تلفن شما در پیام متنی است. همچنین، به خاطر داشته باشید که متا احتمالاً جزئیات پیام متنی شما را برای پیشبرد مدل زبان بزرگ خود با نام آموزش LLM جمع‌آوری و استفاده می‌کند.

تمام آنچه گفته شد، ابزار پس زمینه هوش مصنوعی برای استوری اینستاگرام شما بسیار چشمگیر است. می‌توانید به سرعت و به راحتی قسمت‌هایی از عکس خود را که نمی‌خواهید نشان داده شود حذف کنید و آن‌ها را با هنرهای خارق‌العاده یا واقعی که با هوش مصنوعی ایجاد شده جایگزین کنید.

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *