چگونه تاریخچه جستجو را در هوش مصنوعی بینگ چت پاک کنیم


مایکروسافت در حال ادغام فناوری هوش مصنوعی خود در رابط کاربری ویندوز 11 است. با این حال، اگر آن را دوست ندارید، می توانید هوش مصنوعی بینگ چت را از جستجو غیرفعال کنید.

ممکن است نماد بینگ جدید را که کادر جستجوی نوار وظیفه ویندوز 11 را تزئین کرده است، مشاهده کرده باشید. این نماد با حرف ‘ب‘ که توسط حباب گفتاری احاطه شده است، دسترسی به چت ربات هوش مصنوعی Bing را باز می کند.

مایکروسافت در حال حاضر این جعبه جستجوی پیشرفته و سیستم هوش مصنوعی را برای کاربران ویندوز 11 معرفی می کند. با این حال، ادغام یکپارچه نیست، زیرا سوالات شما از طریق مرورگر مایکروسافت اج به صفحه چت هوش مصنوعی Bing هدایت می شود.

اگر به هوش مصنوعی بینگ چت علاقه ندارید، می توانید با دنبال کردن مراحل زیر، آن را غیرفعال کنید.

از کجا می توان هوش مصنوعی بینگ چت را پیدا کرد

همانطور که اشاره شد، این ویژگی جدید هوش مصنوعی ابتدایی است و به طور کامل یکپارچه نیست. شما نمی توانید به سادگی از طریق قسمت جستجو در نوار وظیفه چت با هوش مصنوعی Bing را شروع کنید—شما هنوز تجربه کامل هوش مصنوعی Bing را در ویندوز 11 ادغام نکرده اید.

هوش مصنوعی بینگ چت را غیرفعال کنید

برای استفاده از آن، باید درخواست خود را تایپ کرده و فشار دهید وارد. از طرف دیگر، می توانید روی آن کلیک کنید هوش مصنوعی بینگ چت در گوشه بالا سمت راست یا سمت چپ صفحه نتایج وب کلیک کنید.

ویژگی جستجو مایکروسافت اج را به صفحه هوش مصنوعی بینگ چت باز می کند، جایی که می توانید به تعامل با هوش مصنوعی ادامه دهید. در حال حاضر، این فقط یک دکمه راه اندازی برای Edge است.

هوش مصنوعی بینگ چت را غیرفعال کنید

چگونه هوش مصنوعی بینگ چت را از جستجوی ویندوز 11 غیرفعال کنیم

اگر متوجه شدید که دکمه Bing Chat AI در حین جستجوی محتوا مانع شما می شود، می توانید از شر آن خلاص شوید.

برای غیرفعال کردن Bing Chat AI از قسمت جستجو در نوار وظیفه:

  1. را فشار دهید کلید ویندوز و باز کنید تنظیمات، یا استفاده کنید کلید ویندوز + I میانبر برای باز کردن مستقیم آن.تغییر مناطق زمانی به صورت خودکار
  2. چه زمانی تنظیمات باز می شود، کلیک کنید حریم خصوصی و امنیت از پنل سمت چپ
  3. به پایین اسکرول کنید مجوزهای ویندوز بخش و کلیک کنید مجوزهای جستجو از لیست
  4. اکنون، به سمت پایین حرکت کنید تنظیمات بیشتر بخش را خاموش کنید و آن را خاموش کنید نمایش نکات برجسته جستجو گزینه.هوش مصنوعی بینگ چت را غیرفعال کنید
  5. نماد Bing Chat AI دیگر در قسمت جستجو ظاهر نمی شود.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که خاموش کردن این تنظیم، پیشنهادات وب را غیرفعال می کند و میانبر ربات چت هوش مصنوعی را از رابط اصلی جستجو حذف می کند. با این حال، همچنان می‌توانید از گوشه‌های بالا سمت چپ و راست بالای رابط کاربری خانه جستجو به چت ربات هوش مصنوعی دسترسی داشته باشید.

اگر می‌خواهید دوباره این ویژگی را فعال کنید، به همان بخش برنامه تنظیمات برگردید و آن را تغییر دهید نمایش نکات برجسته جستجو گزینه.

در حال حاضر، مایکروسافت هنوز در حال ارائه ویژگی Bing Chat AI در جستجو برای کاربران ویندوز 11 است. اگر هنوز آن را نمی بینید، باید به زودی از طریق Windows Update وارد شود. اگر نمی‌خواهید منتظر بمانید، می‌توانید به‌روزرسانی‌های ویندوز 11 را به صورت دستی بررسی کنید و این ویژگی را زودتر دریافت کنید.

مدیریت جستجو در ویندوز 11

چه برای آن آماده باشید یا نه، هوش مصنوعی نقش مهمی در زندگی ما ایفا خواهد کرد. مایکروسافت همچنین قصد دارد در آینده سرویس هوش مصنوعی خود را با محصولات دیگری مانند آفیس ادغام کند. با این حال، اگر به این ویژگی اهمیتی نمی دهید، می توانید فعلاً از شر آن خلاص شوید.

وقتی صحبت از جستجوی ویندوز 11 به میان می آید، چیزهای دیگری وجود دارد که ممکن است به آنها علاقه مند باشید. به عنوان مثال، اگر نتایج دلخواه را دریافت نکردید، می توانید فهرست بندی جستجو را در ویندوز 11 مدیریت کنید. همچنین، اگر دوست ندارید جستجو طولانی شود. اتاق در نوار وظیفه، می توانید کادر جستجو را پنهان یا تغییر دهید.

اگر کادر جستجو را مفید بیابید، ممکن است به طور دوره ای با مشکلاتی مواجه شوید. بنابراین، نکات ما را در مورد نحوه تعمیر کار نکردن کادر جستجو بررسی کنید. یا، اگر فقط می‌خواهید فایل‌ها و پوشه‌های خاصی را جستجو کنید، درباره مخفی کردن فایل‌ها و پوشه‌ها از جستجو در ویندوز 11 بیاموزید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *