یوتیوب اخیراً گسترش ابزارهای ترجمه نظرات خود و همچنین دسترسی گسترده تر به Smart Replies را اعلام کرده است، گزینه پاسخ ساده و قالبی که امکان پاسخ سریع به ویدیوها را فراهم می کند.

ترجمه های نظر. سال گذشته یوتیوب اعلام کرد از طریق ادغام Google Translate برای نظرات ترجمه در برنامه در دسترس است.

یوتیوب گفت این ویژگی آنقدر محبوب شد که اکنون ترجمه نظرات را نیز به Studio Mobile اضافه کرده است.

پاسخ های هوشمند این آزمایش، که پیشنهادات نظرات و پاسخ‌های الگو را ارائه می‌دهد، نیز در حال گسترش است.

Smart Replies مدتی است که در دسترس برخی از کاربران قرار گرفته است، اما اکنون، YouTube آنها را در دسترس همه سازندگان در برنامه اصلی قرار می دهد، در حالی که آزمایش جدیدی از Smart Replies را در Studio Mobile نیز راه اندازی می کند.

عمیق تر حفاری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترجمه جدید و ویژگی‌های هوشمند، می‌توانید ویدیو را از Creators Insider تماشا کنید.

چرا ما اهمیت می دهیم. ویژگی ترجمه می تواند تعامل و تعامل ویدیویی را برای بینندگان در کشورهای مختلف و کسانی که به زبان های مختلف صحبت می کنند آسان تر و قوی تر کند. اگر یک خالق هستید، تعامل با بینندگان و دریافت بازخورد راهی عالی برای کمک به رشد جامعه شما است.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

نیکول فارلی

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *