وقتی به خدمات توزیع نرم افزار فکر می کنید، احتمالاً زیاد به Steam فکر نمی کنید، مگر اینکه به طور خاص به بازی ها فکر کنید. با این حال، اکنون ابزار شخصی سازی قدرتمند ویندوز 11، WindowBlinds 11، در حال دسترسی به فروشگاه بازی های مورد علاقه همه است.

WindowBlinds 11 به شما این امکان را می دهد که ویندوز 11 را به طور کامل هر طور که دوست دارید شخصی سازی کنید. می‌توانید سیستم عامل را شبیه نسخه‌های قدیمی‌تر ویندوز، مانند ویندوز 7 یا ویندوز XP کنید، یا می‌توانید آن را کاملاً شبیه چیز دیگری مانند macOS کنید. Stardock با توزیع نرم افزار سفارشی سازی خود از طریق Steam غریبه نیست، زیرا برنامه Start11 خود را نیز ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک منوی شروع سفارشی داشته باشید که به همان اندازه قدیمی، جدید یا متفاوت به نظر می رسد.

تصویر WindowBlinds 11

آخرین نسخه قبلاً برای خرید مستقیم از طریق توسعه‌دهنده آن، Stardock در دسترس بود، اما اکنون به Steam نیز می‌آید و اگر می‌خواهید 14.99 دلار هزینه نرم‌افزار را بپردازید، اما می‌خواهید از کارت‌های هدیه یا کارت‌های هدیه نیز استفاده کنید، مفید خواهد بود. اعتبار ذخیره کنید در حالی که در آن هستید.

WindowBlinds 11 هنوز در Steam در دسترس نیست، اما اکنون می‌توانید آن را به لیست خواسته‌های خود اضافه کنید زیرا Stardock “موانع نهایی” را برای آوردن آن به ویترین فروشگاه مرور می‌کند.

منبع: Stardock


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *