اگر می خواهید هر چه سریعتر از نقطه A به نقطه B برسید، Waze ممکن است مفیدترین ابزار برای شما باشد. بر اساس اعلامیه‌های Google I/O 2023، اکنون این برنامه حتی بهتر شده است.

Waze اکنون به طور رسمی در فروشگاه Google Play برای همه خودروهای دارای داخلی Google در دسترس است که توسط Android Automotive پشتیبانی می‌شود. این برنامه قبلاً برای خودروهای رنو، ولوو و پولستار در دسترس بود، اما اکنون، برای خودروهای مجهز به گوگل بیشتر در حال گسترش است. این به رانندگان اجازه می‌دهد تا از ویژگی‌های عالی Waze، مانند ناوبری بی‌درنگ و گزارش‌های جاده‌های بسته و ترافیک، بدون وصل کردن گوشی هوشمند خود به خودرویتان استفاده کنند.

اگر اتفاقاً آن خودرو نیز یک خودروی الکتریکی باشد، شانس بیشتری خواهید داشت. Waze قابلیت یافتن ایستگاه‌های شارژ EV در مسیر شما را در ماه مارس ارائه کرد، و اکنون، این ویژگی علاوه بر Apple CarPlay برای کسانی که از Waze در Android Auto و Google داخلی (Android Automotive) استفاده می‌کنند نیز ارائه می‌شود. به این ترتیب، اگر باتری شما رو به اتمام است و در راه به جایی نیاز به شارژ دارید، می‌توانید راحت‌تر آن را در راه تهیه کنید.

مراقب این تغییرات باشید و البته، اگر یکی از آن ماشین‌های جدید و فانتزی با گوگل داخلی دارید، مطمئن شوید که Waze را هم‌اکنون از فروشگاه Google Play دریافت کنید.

منبع: گوگل


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *