ما مفتخریم که از w3nuts به عنوان یک شریک جدید آژانس VIP وردپرس استقبال می کنیم!

همانطور که از نام آنها پیداست، آنها علاقه زیادی به شبکه جهانی وب دارند و تمرکز شدیدی روی همه چیزهای دیجیتال دارند.

این فلسفه همان چیزی است که تیم خلاق ماهر w3nuts متشکل از طراحان و مهندسان را متحد می کند و انگیزه می دهد، که خود را وقف ایجاد راه حل های نوآورانه و خارج از جعبه می کنند. کار آنها شامل برنامه های کاربردی وب، خدمات برنامه های کاربردی تلفن همراه، و پورتال های تجارت الکترونیک، از محصولات MVP تا ارائه های کامل SaaS است.

راه‌اندازی یک شرکت خدمات دیجیتال چندمنظوره از یک هدف بلند نشات گرفته است: پیش‌نویس تیمی از توسعه‌دهندگان همه‌کاره برای ایجاد راه‌حل‌های دیجیتال شخصی، جامع و پایدار برای انواع بازیگران تجاری در بازار جهانی که به سرعت در حال تحول است.

همانطور که اشاره شد، w3nuts یک تجارت است که بر پایه اشتیاق بنا شده است. در واقع، بنیانگذاران آنها، که هر کدام بیش از 12 سال تجربه در فناوری اطلاعات دارند، در ابتدا در بخش لجستیک کار می کردند، پیشینه ای که امروزه با افتخار همچنان از آنها برای متمایز شدن از رقبا استفاده می کنند.

مشتریان شامل ShowPlatform LLC، دریافت کننده بودجه عمده پس از داشتن MVP توسعه یافته توسط w3nuts است.

«شریک شدن VIP وردپرس یک دستاورد مهم است. هدف ما ارائه خدمات با کیفیت بی نظیر به تمام مشتریان و شرکای خود در سراسر جهان است. اگر بتوانید آن را تصور کنید، ما می توانیم آن را بسازیم. هیچ چیز غیر ممکن نیست.”

– سمیر کایلا، شریک و موسس w3nuts

در اینجا درباره شراکت بیشتر بدانید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *