ما مفتخریم که از Vast به عنوان یک شریک آژانس جدید استقبال می کنیم! آنها یک فروشگاه توسعه بوتیک هستند که در نیویورک، نیویورک و فیلادلفیا، PA تاسیس و مستقر هستند. آنها بر روی تلفیق طراحی بالا با توسعه وردپرس تمرکز می کنند.

واست معتقد است طراحی و توسعه در هم تنیده شده اند. یک فروشگاه توسعه دهنده بوتیک که معتقد است رویکرد عملی به هر جنبه از یک پروژه تنها راه انجام تجارت است، آنها دارای تیمی متنوع با پیشینه در طراحی خوب و توسعه بک‌اند هستند.

بنیانگذار آنها، اندرو کامرون زان، که در یک مدرسه طراحی در نیویورک آموزش دیده است، متخصص طراحی دیجیتال و هنرهای زیبا است. او اخیرا برای اتاق بازرگانی در فیلادلفیا در رویدادی که شامل کلیف کوانگ، رهبر UX در گوگل بود، صحبت کرد. در طول 25 سال گذشته، کمیته ملی دموکرات، هوافضای CTL، انجمن سرطان آمریکا، دانشگاه پنسیلوانیا، موسسه انرژی هسته‌ای و بسیاری دیگر با Vast برای توسعه راه‌حل‌های دیجیتالی نوآورانه همکاری کرده‌اند.

مشتریان را انتخاب کنید

واست اخیراً یک تعمیرات اساسی برای CTL Aerospace، یک شرکت سازنده و دفاعی مستقر در سینسیناتی انجام داده است. این شامل یک تغییر نام تجاری کامل بود: فیلمبرداری، فیلم های هواپیماهای بدون سرنشین، آرم ها، فونت ها، طرح رنگ ها، قسمت جلویی و توسعه وردپرس بک اند.

ما غرق در هیجان هستیم که به خانواده VIP وردپرس ملحق می شویم! سال هاست که یک فروشگاه توسعه دهنده وردپرس بودن ما را قادر ساخته تا در این زمینه متخصص شویم. شراکت با وردپرس VIP تنها به ارتقای کسب و کار ما به سطح بعدی کمک می کند – ما مشتاقانه منتظر همکاری با طیف وسیعی از مشتریان جدید و البته وردپرس VIP هستیم!

-اندرو کامرون زان، مالک، طراحی و توسعه گسترده

در اینجا درباره شراکت بیشتر بدانید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *